фан L.O.S.T.• 30 марта в 11:54

З Ноліпрела на Діокор Соло. Хто переходив?

Приймаю Ноліпрел 2.5 вже 5 місяців. Тиск тримає добре, але кашель замучав. Кашель 💯 від Ноліпрела, бо деякі препарати від тиску в мене визивають як побочку кашель. Через це лікар пропонує спробувати Діокор Соло 80. Може хтось так вже переходив і може щось написати? Чи є у вас побочки на Діокор Соло і як взагалі цей препарат.
Замурмишка• 30 марта в 13:31
У меня нет кашля от Нолипрела аргинина форте 5 мг. Вы пока не попробуете не узнаете. Все индивидуально
Мааарковная• 30 марта в 13:46
Це треба лише пробувати, все індивідуально. Мені Діокор взагалі не зайшов, що є що немає. А чоловіку добре тримає тиск. Я приймаю Ко-Пренесу, це аналог Ноліпрела. Мамі Діокор гірше тримає, а ось його повний аналог Вальсакор - краще.
З родзинкою• 30 марта в 14:21
Приймала інгібітор АПФ Берліприл, виник кашель, який потім перейшов у задушливий. Відмінили препарат і тепер взагалі не призначають препарати групи інгібіторів АПФ. Тепер постійно приймаю препарат групи антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ (сартан). Колись приймала Вазар (препарата тепер немає в аптеках), але перейшла на препарат, у складі якого лозартан калію Лозап (антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1)). Я препарат у складі якого, як основна діюча речовина лозартан калію, краще переношу чим валсатан. До сартана додавася діуретик та бета-блокатор. Але потрібно препарати підбирати, так як у більшості препаратів написано в інструкції - з особливою обережністю слід призначати препарат пацієнтам зі стенозом аортального клапану. Із-за цього виникли складнощі з підбором антигіпертензивних препаратів.
автор фан L.O.S.T. • 30 марта в 15:18
Ответ дляЗ родзинкою
Ноліпрел і Діор , це інгібітор? Я новачок в цій темі і щось поки складно розібратись((
Вот від тиску фізіотен приймала і кашель він не викликав. Але вже не тримає тиск.
З родзинкою• 30 марта в 15:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ноліпрел - це комбінований антигіпертензивний препарат з діючими речовинами периндоприлу аргінін (інгібітор АПФ) + індапамід (діуретик). Кашель викликає саме периндоприл.

Фізіотенс - основна діюча речовина моксонідин, відноситься до групи ангоністів імідазолінових рецепторів, мають дію на центральну нервову систему. Це порівняно нова генерація серед антигіпертензвних препаратів.

Не завжди один антигіпертензивний препарат може утримувати АТ, тому призначать 2 і 3 антигіпертензивних препарата різних груп.
автор фан L.O.S.T. • 30 марта в 18:44
Ответ дляЗ родзинкою

Мені назначили один препарат і він добре тримає тиск.
На каптопресс в мене теж був сильний кашель. Але склад інший ,ніж у Ноліпрела. Що визивало кашель в каптопрессе?
автор фан L.O.S.T. • 30 марта в 18:45
Ответ дляЗ родзинкою

Фізіотенс я пила виключно при підвищенні тиску. На постійній основі мені його не призначали, як ноліпрел.