Баба на горошині• 02 марта в 10:22

Гельмінти, чим лікуєте так щоб дійсно їх вигнати?

Всім доброї неділі
Про аналізах наче все добре, але по відчуттях все-таки підозрюю гельмінти в себе. Пропила Ворміл 3 дні, але через тиждень відчуття знову з´явились ((((
Інфекціоніст каже що по аналізах все ок, і можливо треба змінити препарат. Але в мене підшлункова і печінка трохи слабі, я боюся що він інших ліків буде взагалі хріново. Чим лікуєте? Є ж травки якісь, напевно. Підкажіть. Бо фарма мене може скоріше загнати, ніж ті гельмінти ((
Амелі на мілені• 02 марта в 10:23
Кого виганяєте ? Чужий ідентифікований ?
автор Баба на горошині • 02 марта в 10:24
Ответ дляАмелі на мілені
Років 2 тому були еозинофіли високі, пропила Ворміл і все стало на місце. Зараз по аналізах все ок, але вибачте за деталі, іноді буває відчуття в прямій кишці ((((
Качка в тапцях• 02 марта в 10:25
Ответ дляБаба на горошині
Зуд бывает при трещине, внутреннем геморое
Відкушу все що стирчить• 02 марта в 10:27
Сире гарбузове насіння. Там здається грам 200 на день нада зʼїдати. Бабуся розказувала як в неї виходили після нього, ще в дитинстві. Але можливо у вас нічого і нема
ВерСаСе• 02 марта в 10:27
Ответ дляБаба на горошині
Психосоматика может быть
автор Баба на горошині • 02 марта в 10:27
Ответ дляКачка в тапцях
Перевірила, геморой є
Та все таки хочу бути певна, що паразитів немає, тому шукаю народний засіб
Ответ дляВерСаСе
Психосоматика может быть
Та все може бути, але все таки
ВерСаСе• 02 марта в 10:28
Ответ дляБаба на горошині
Та все може бути, але все таки
Что все таки ? Просто так пить препараты ?
автор Робітниця • 02 марта в 10:28
Ответ дляВерСаСе
Психосоматика может быть
Тому власне все же хотілося б напиватися таблеток, народні методи менш шкідливі
автор Робітниця • 02 марта в 10:28
Ответ дляВерСаСе
Так тому препарати пити і не хочу
А от чай якийсь може б і не завадив
ВерСаСе• 02 марта в 10:28
Ответ дляРобітниця
Народные методы -это что ?
Травки -муравьи могут быть еще опаснее ,чем фарм препараты
ВерСаСе• 02 марта в 10:29
Ответ дляРобітниця
Так тому препарати пити і не хочу
А от чай якийсь може б і не завадив
Успокоительный попробуйте
Мотористка• 02 марта в 10:29
Може у вас гострики? Хоча від ворміла вони б точно здохли б.
Якби були глисти типу аскарид, то ви їх не відчули б.
Мотористка• 02 марта в 10:33
Ось в гуглі повно препаратів на рослинній основі.
Мольфарочка• 02 марта в 10:33
Ответ дляБаба на горошині
Автор, препараты от гельминтов очень токсичные, их без подтверждения не назначают «для профилактики»
кураГАЛЯ• 02 марта в 11:00
Та бляха лікуйте геморой, причина на поверхні, а ви робите винуватими глистів і п´єте доволі важкі препарати без призначення лікаря і без аналізів.
хутряна володарка• 02 марта в 11:20
какие анализы сдавали? могу как врач скинуть вам таблицу с милионами причин повышения еозинофилов и это не всегда глисты
автор Робітниця • 02 марта в 11:54
Ответ дляМольфарочка
Так от препарати й не хочу, он вище рекомендували насіння гарбуза сире, чудова ідея.
І не фарма, і не зашкодить, і може користь принести
автор Робітниця • 02 марта в 11:55
Ответ длякураГАЛЯ
Чому без призначення? Ворміл якраз за призначенням. Зараз лікар рекомендує МОЖЛИВО пропити інший препарат, але я вже не хочу бо аналізи наче ок. А підозра, що не все ок, у мене все одно є (
автор Робітниця • 02 марта в 11:56
Ответ дляхутряна володарка
Еозинофіли підвищенні, і здавала пакет (кров) на гельмінти - по аналізам можливо аскариди, відхилення від норми було не значне
хутряна володарка• 02 марта в 11:59
Ответ дляРобітниця
слушайте вы скорее всего сдавали кровь антитела к гельминтам. это не показатель того что они есть!!! вам нужно сдавать кал по Парасепт трехкратно. скиньте свой анализ сюда, я гляну . вы просто будете травить свой организм противогельминтными и скажете печени пока пока
Мольфарочка• 02 марта в 11:59
Ответ дляРобітниця
У вас точно есть гельминты? Какие? Вы сдавали анализы? Недавно была на консультации гастроэнтеролога, которая мне сказала, что без подтверждения анализов на гельминты, препараты от них не назначает (они наносят большой вред организму). Вы можете поступать, как считаете нужным
автор Робітниця • 02 марта в 14:38
Ответ дляхутряна володарка
Ой ((
Ось фото прикладаю
хутряна володарка• 02 марта в 14:51
Ответ дляРобітниця
Ой ((
Ось фото прикладаю
не показатель Ig G. сдайте кал метод парасепт в частной лаб ( синево , например) это самый точный будет анализ . в кале должны найти либо яйца аскарид либо половозрелых особей. по другому никак не узнаете . возможно, ваша иммунная система столкнулась с аскаридами в прошлом году например и Ig М повышены. поэтому когда прийдеи положильный результат кала , тогда да , смело пейте противопаразитарные поддерживая печень
кураГАЛЯ• 02 марта в 16:26
Ответ дляРобітниця
Антитіла свідчать про те, що Колись ваш організм мав, контакт з глистами. І це не діагностує їх наявність в організмі прямо зараз. Протигельмінтні препарати гепатотоксичні. Це означає високий ризик інтоксикації для печінки, такої, після якої може знадобитися трансплантація. Це не те, що можна типу підтримати гепатопротекторами на травах, як, карсил. Тому, коли призначають Протигельмінтні, завжди зважують ризик/користь. І аскариди не викликають зуд в анусі. Тільки гострики.
автор Робітниця • 02 марта в 20:40
Ответ дляхутряна володарка
Спасибі Вам велике!
автор Робітниця • 02 марта в 20:40
Ответ длякураГАЛЯ
Спасибі 🙏