Брюльтик• 30 марта в 17:25
Дівчата, порадьте юриста, який розбирається в поділі власності
В поділі власності, при розлученні.
Гіпотетичному.
Щоб зрозуміти що мені дістанеться в випадку чого.
Квартира в кредиті,не виплачена.
Як це все буде ділитись.
М Київ
Гіпотетичному.
Квартира в кредиті,не виплачена.
Як це все буде ділитись.
М Київ
Брюльтик
• 30 марта в 17:29
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Квартира одна куплена в шлюбі ?
50 на 50
Одна,але вона в кредиті,ще не виплачена.
Кредит на мені
Брюльтик
• 30 марта в 17:30
Буде в мене пів квартири,в нього,я буду виплачувати кредит сама,бо він не буде допомагати,а пів квартири бцде мати
ЯспАкойнаЯ• 30 марта в 17:31
Ответ дляБрюльтик
Кредит на мені
Якщо кредит оформлений на дружину, але квартира куплена у шлюбі, то:
Формально борг залишається на тому, на кого оформлений кредит (тобто на дружині).Проте, якщо кредитні кошти витрачені на спільне майно (наприклад, купівлю квартири), він може бути визнаний спільним боргом подружжя. У такому випадку суд може зобов’язати чоловіка погашати частину кредиту.
ЯспАкойнаЯ• 30 марта в 17:32
Суд може врахувати, хто виплачував кредит, та скоригувати частки (наприклад, якщо один з подружжя сплачував більше, він може отримати більшу частину).
Брюльтик
• 30 марта в 17:35
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А як це врахувати, якщо,наприклад,я плачу за чоловіка гроші,або чоловік платить з своєї карти,а гроші мої?
кредит на мені, маю офіційну зп.
Плачу я.
Сумніваюсь, що я докажу, що виплачую я,так як у шлюбі всі гроші спільні
кредит на мені, маю офіційну зп.
Плачу я.
ЯспАкойнаЯ• 30 марта в 17:36
Ответ дляБрюльтик
кредит на мені, маю офіційну зп.
Плачу я.
кредит на мені, маю офіційну зп.
Плачу я.
У кого платіжка -той і платив
Платіжки в суд
Брюльтик
• 30 марта в 17:36
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Може бути визнаним спільним боргом,а може й не бути визнаним?
Брюльтик
• 30 марта в 17:36
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У кого платіжка -той і платив
Платіжки в суд
Зрозуміло, дякую
Бензопирен• 30 марта в 18:19
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Квартира одна куплена в шлюбі ?
50 на 50
Як і кредит на неї
Бензопирен• 30 марта в 18:19
Ответ дляБрюльтик
Його пів кредиту, не переймайтеся.
Майская киска• 30 марта в 18:28
Його пів квартири і пів кредиту, може відмовитися і від того і від того