Добротная• вчера в 17:40
Я знову буду бабусею)
Незаплановано, але факт є)
Дитині старшій 2 роки, кесарський.
Добротная
• вчера в 17:53
Ответ дляГарбузик
І скільки їй років? Що ж ви, мамо, про контрацепцію вчасно не розповіли?
27) от, бля, мама тупа))
Інша справа- ви. Еталон
Добротная
• вчера в 17:55
Ответ дляВилами по воде
То вас вітати чи співчувати? Бо щось незрозуміло для чого тема)
Я себе вітаю. Діти також не допускали момент перервати вагітність.
Просто озвучили лише зараз, коли все з аналізами і обстеженнями в нормі.
Нічого, впораються, ми допоможемо.
Добротная
• вчера в 17:56
Ответ дляРання пташка
Автор, вітаю! Нехай мама і малюк з легкістю пройдуть цей шлях)
Дякую❤️
Куда_бежать• вчера в 17:57
Ответ дляДобротная
К тому, што апять апєрация
І? Як це впливає на те, що ви бабуся? Правда нещодавно у одної ’провидці’ почула, що діти народженні через кесарів розтин не мають душі, а мають лише духа, а от народженні природньо мають душу
Гарбузик• вчера в 17:57
Ответ дляДобротная
27) от, бля, мама тупа))
Інша справа- ви. Еталон
Звісно, яблучко від яблуньки.
Очікувано.
Вилами по воде• вчера в 17:57
Ответ дляДобротная
Нічого, впораються, ми допоможемо.
Ми раді за вас) А тема то для чого? І для чого нам інформація про особисте життя людини яка скоріш за все навіть не в курсі що в цей момент її мама обговорює її вагітність з незнайомими людьми)
Крошка Енот• вчера в 17:57
Автор, ви не там вирішили поділитися радістю. Лише розворушили зміїне кубло.
Я вас щиро вітаю! Нехай все буде добре в дітей, здоров’я !
Куда_бежать• вчера в 18:00
Ответ дляДобротная
Нічого, впораються, ми допоможемо.
А вони в курсі, що ви цю новину транслюєте по всім соцмережами? Декому небажано щось розповідати, поки воно не станеться
Добротная
• вчера в 18:00
Ответ дляГарбузик
Звісно, яблучко від яблуньки.
Очікувано.
Це до чого? Вітаю вас з дітками адекватними)
От моєї, на секунду, в її 27 є нова квартира, два авто… це їх заслуга з чоловіком ( йому 29). Просто зараз не планували дитину. Так вийшло. Але нікому не навʼязують . Я просто про це сказала. А вам- аби всрати когось. Боюсь, це через ваші проблеми)
Добротная
• вчера в 18:01
Ответ дляКуда_бежать
По яким мережам?
Добротная
• вчера в 18:02
Ответ дляКрошка Енот
Дякую🌺
Гарбузик• вчера в 18:02
Ответ дляДобротная
Проблема у вас, язик як помело.
В 27 друга по зальоту? Ну і тіштесь мовчки. Так вийшло.
Куда_бежать• вчера в 18:03
Ответ дляДобротная
По яким мережам?
Наприклад тут, назагал на весь світ. От для чого? Щоб що? Донька в курсі, що у вас язик як помело?
Добротная
• вчера в 18:03
Ответ дляВилами по воде
А теми про гандони? Про АС? Які саме теми на цій платформі вам потрібні? Не читайте) не витрачайте час на відповідь))
Добротная
• вчера в 18:04
Ответ дляГарбузик
Проблема у вас, язик як помело.
Ага) друга)
А у вас ніхера?)))
Куда_бежать• вчера в 18:04
Ответ дляДобротная
Ага) друга)
А у вас ніхера?)))
А ось потрохи і відкривається справжнє обличчя бабусі
Галя-краля• вчера в 18:05
Ответ дляДобротная
К тому, што апять апєрация
Ну, вам бы переживать о том, чтоб с роженицей все хорошо было, а не скакать с радостью.
Добротная
• вчера в 18:05
Ответ дляКуда_бежать
Ну да) ваше також)
Куда_бежать• вчера в 18:05
Ответ дляДобротная
Ну да) ваше також)
Моє що? Я тут матами не спілкуюся, на відміну від вас. От чому така бабця може онуків навчити...
Капризуля• вчера в 18:06
Ответ дляВилами по воде
А навіщо всі інші теми, які тут створюють?
Капризуля• вчера в 18:09
Ответ дляДобротная
Автор, класно і круто, молода бабуся вдруге. Відстріляються, поки молоді, а потім будуть насолоджуватися як діти ростуть і діти будуть гратися разом. Тут тільки слідкувати за здоров´ям мамі і успішних пологів.
Крошка Енот• вчера в 18:09
Ответ дляКапризуля
На думку багатьох порадниць, лише для тролінгу
Стильна штучка• вчера в 18:09
Ответ дляДобротная
А кому мають навʼязувати свою дитину?
Виниловая пластинка• вчера в 18:12
Ответ дляДобротная
Так дивно виходить, наче люди і розумні, раз є квартира власна та два авто, але як можна казати не планували, так вийшло… я реально не розумію. Ну порвався презерватив- зганяла в аптеку і купила таблетки, щоб не завагітніти, аптеки відкриті 24 год на добу. Вітаю автор.
Добротная
• вчера в 18:12
Ви знаєте, дівчата, я на цьому форумі дууууже давно, вже й нервова система обросла панциром.
Але що ж ви за люди такі? В такі важкі часи готові будь-які новини, які абсолютно світлі, - засрати, принизити( ви ж жінки, мами…
Ну, нехай це буде вашою кармою.