Коржик• 30 марта в 17:36
З якого віку ви почали говорити з дитиною як з дорослим?
ПуГоФФка• 30 марта в 17:37
Ну, мои родители всегда с нами так разговаривали, во всяком случае, у нас было такое впечатление. Все решалось в семье с участием детей, нам не врали, все обсуждалось и к нашему мнению всегда прислушивались
Дую на вітер• 30 марта в 17:49
Что вы имеете ввиду?
Говорить как со взрослым- на взрослые темы?
Или говорить по нормальному и не сюсюкать,коверкая по детски слова???
Говорила всегда нормально и на любые темы- если ребенок интересовался
Твоя космішна• 30 марта в 17:56
Ответ дляПростецкая
Десь з 5 р ...все розумів...
Реально ви б могли з п´ятирічкою обговорювати, як з дорослим прильоти, кількість загиблих, те як вони загинули. Це звичайно, як приклад того, що з такою маленькою дитиною не можна розмовляти на рівних. Інша справа на побутовому рівні, типу вибір сніданку, одягу, куди піти, обговорити як пройшов день і які будуть плани на вихідні, мрії, не обманювати, тут вже можна говорити ’по дорослому’ і враховувати думку дитини.
Але це вже питання до автора, що конкретно вона має на увазі.
Черпак_для_фантазий• 30 марта в 17:57
Я всегда со всеми детьми говорила как с взрослыми, и с чужими, и со своими. Не зависимо от возраста
Простецкая• 30 марта в 17:58
Ответ дляТвоя космішна
Все можу. .але не все він зрозуміє
MacOS-ница• 30 марта в 17:58
Ответ дляТвоя космішна
Я таке взагалі не обговорюю і не смакую подробиці, для чого?
Твоя космішна• 30 марта в 18:07
Ответ дляПростецкая
Все можу. .але не все він зрозуміє
Отож, можу, але дитина то дитина і їй воно ще не по віку. Говорити з дитиною нормально і говорити на рівних, як з дорослим то різні вікові категорії.
Твоя космішна• 30 марта в 18:09
Ответ дляMacOS-ница
Може якщо ви живете десь далеко, то вам ні до чого. А коли доводиться пояснювати чому там не вистачає куска будинку, а там щось гепає так, що вікна випадають, то вже треба щось пояснити
MacOS-ница• 30 марта в 18:47
Ответ дляТвоя космішна
Щось і кількість жертв це різні речі.
Жена миллионера• 30 марта в 19:19
Вы про «сюси-пуси» и коверканье слов?
Не разговаривала так с детьми.
Жена миллионера• 30 марта в 19:21
Ответ дляТвоя космішна
Старшему 12 лет, я не обсуждаю с ним количество погибших и прилеты.
Я и сама стараюсь не травмироваться подробностями и видео, а уже ребенку подавно это не надо.
Твоя космішна• 30 марта в 20:30
Ответ дляЖена миллионера
Так вот в том и дело, что с ребенком, даже подростком невозможно обсуждать все вопросы, как со взрослым. Я привела один пример для понимания вопроса автора. Вы не будете обсуждать с ребенком и взрослым вопрос одинаково. Детям все доносится мягче и более поверхностно
Шалена красуня• 30 марта в 22:15
ніколи не сюсюкали, розмовляли нормально.
якщо ви не про вимову, а сенс - то розмовляли відповідно віку: кількість слів в реченні, побудова простих речень, далі десь з 3-4 років можна вже ускладнювати мову довгими словами, складними реченнями.