Заела_пластинка• 30 марта в 18:43
5000-6000 на еду на двоих
Надо продержаться апрель на 5000- 6000 на двоих с ребёнком чисто на еду эта сумма.
ребенку 10лет.в школе кормят, но он не ест там практически (там шедевры по рецепту клопотенко).
Меня за свой счёт отправили на 20 дней. Вот такая беда. Как думаете это реально?
Ліплю вареники• 30 марта в 20:25
Ответ дляЗаела_пластинка
Особо нет. Ну пару пачек овсянки и чая) такое
Ну тогда крупы, макароны, сезонные овощи и фрукты., мясо покупать недорогое, варить супы, каши, лепить вареники , пельмени. Как - то продержитесь.
Галя із Дарниці• 30 марта в 21:00
Ответ дляОч@ров@Шк@
в принципі реально
але треба мабуть розпланувати
ну от наприклад фермерська курка на 2 кіло коштує приблизно 200 грн. крила і хребет - це на два рази зварити бульон. а все інше приміром протушити і їсти з різними гарнірами.
але треба мабуть розпланувати
Я так делаю покупаем фермерскую бройлерную курицу. Ножки - запечь, 4 кусочка; филе грудки 2 шт. на 2 раза гуляшь с овощами и подливкой. И оставшееся- косточки и порошки делю на 4 бульона.
Намазюкана нішою• 30 марта в 22:04
Ответ дляКумася
По-перше, вона обріжеться, значна частина піде в сміття. По-друге, її треба ще на чомусь смажити... По-третє, дитині все одно треба хоч якусь булку в школу дати і хоч інколи якось творожка чи йогурту чи хоч маленький шматок м´яса. Це буде життя ’впроголодь’ , і автор дійсно крім картоплі чи пустої каші не буде нічого бачити.
Сидя дома, булку можно испечь самой и не только булку. И если заморочиться с выпечкой и готовкой , то будет не просто картошка
Schmetterling 2• 30 марта в 23:43
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А мне интересно,все ,кто занят школьную еду,она вам бесплатно достается или родители оплачивают?
’Все, кто занят школьную еду’ - что имелось в виду?
Да_Я_ТакаЯ_• 31 марта в 07:50
Ответ дляSchmetterling 2
Хаят.Т9
Schmetterling 2• 01 апреля в 23:45
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хаят.Т9
Мій син відвідує школу, +- 100 євро кожного місяця. Не до кінця вірила, що геть не смачно, поки не вийшла на роботу в дитячий садок. І нажаль харчування дітей - це жах. На Клопотенка ще молитись треба.
Да_Я_ТакаЯ_• 01 апреля в 23:53
Ответ дляSchmetterling 2
Мабуть залежить від справності кухарів.Смачно готувати і несмачно можна з одних і тих самих продуктів.
Да_Я_ТакаЯ_• 01 апреля в 23:55
Ответ дляSchmetterling 2
То ви в Німеччині?За харчування платите гроші в школі?
Schmetterling 2• 02 апреля в 16:45
Ну звісно, а хто має оплачувати харчування моєї дитини? Поки вчилась то не оплачувала, наразі я плачу. Якісь дивні запитання
Schmetterling 2• 02 апреля в 16:47
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Звісно від кухарів. Але й такого поняття як ’смачна німецька кухня’ я не чула
Да_Я_ТакаЯ_• 02 апреля в 22:37
Ответ дляSchmetterling 2
Ну так додому,чого так мучитись.
Schmetterling 2• 03 апреля в 17:05
Аби що написати.... Я взагалі не з вами почала спілкуватись, а писала стосовно того, що більшість херить меню Клопотенка. Я писала для порівняння поганого меню і нормального.
Я не писала, що ми тут мучимось. То вже ваші злосні домисли. Таких як ви багато, аби шось гівняне сказати. Даю малому тормозки з собою, а от малих німців мені шкода, бо харчування жахливе.
_Злата Ibra_• 27 апреля в 12:08
Ответ дляЗаела_пластинка
Почему нет
_Злата Ibra_• 27 апреля в 12:11
Ответ дляSchmetterling 2
Від Клопотенка - то все ще добре)
В німецьких школах і дитсадках - отам дійсно шедеври 🤐
Верю