Мошей ницца• 30 марта 2025
Кто сделал прививки от ковид и пожалел, ответьте честно: почему вы это сделали?
Там-тарарам• 31 марта 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я вас удивлю, но не привытые тоже часто болеют ковидом легко и бессимптомно. как я на пример.
неладное я замечаю после похода в АТБ.
еще ни разу не промахнулася.
там есть такие ядреные дешевые чипсы с ядохимикатом, так вот когда я их жру и понимаю что чтото мне невкусно. все, можжно делать тест на ковид. значит у меня пропал вкус и нюх.
неладное я замечаю после похода в АТБ.
еще ни разу не промахнулася.
Да, уже все я ж сделала прививки,чего гадать,что будет
ЧупакабраЗеБест• 31 марта 2025
Ответ дляТам-тарарам
та да, уже волна прошла
курасаны• 01 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Ні,не було.Я гуглила по інтернету- у Великбританії описані два випадки такої побочки від щеплення,у старих жінок,одна померла.Але ім було 75+,а мені на момент другого щеплення 50 років.
Зараз уколи чоловік мені робить,якщо гострий приступ,таблетки і мазі,який лікар прописав мені.
А які уколи? Допомагають? Бо в мене теж фіброміалгія, нічого не допомагає. Ця хвороба зʼявилася ще до ковіду, у 2018 році на фоні вагітності.
Коханозадовільна• 02 апреля 2025
Ответ длякурасаны
Я знайшла призначення ,вам щось приписували з цих препаратів?
Я при нападах отримую уколи Нуклео ЦМФ форте ,Міорикс або Тізалурд+мазі зігріваючі(Фламідез гель)
курасаны• 02 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Так, призначали Дулоксин, це антидепресант, не допомагав, і були на ньому сильні запори, тому перестала пити через 2 місяці. Зараз п’ю інший антидепресант Велаксин, але поки не дійшла до знеболюючого дозування, тому на болі поки не впливає, тільки психіці з ним спокійніше.
Ну а так лікування: антидепресанти і спорт. Доречі, після спорту мені стає гірше, не знаю, як він може вилікувати
Коханозадовільна• 02 апреля 2025
Ответ длякурасаны
А масаж призначали?Теж було гірше після нього? Мені дуже допомомогли ультрафорез з якимось препаратом,та ампліпульстерапія.Ще призначили голкотерапію,біль була нестерпна і я тільки 2 сеанси пройшла
курасаны• 13 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Після масажу було гірше мені. Голкотерапію витримала 5 сеансів і більше ноги моєї там не було, хоча робив китаєць, але болі адські після процедур. А ось ультрафорез не пробувала і ампліпульстерапію, погуглю.
Для себе зрозуміла: чим менше рухаюсь, тим менші болі. Але такого не буває, щоб хоч один день нічого не боліло.