Эскиз бесконечности• 30 марта в 23:52
Ви дозволяєте своєму улюбленцю спати з вами в ліжку?
Точная копия плова• 30 марта в 23:52
Я дозволяю собі цілувати його в дупу))
Несу в ліжко, але вони зі мною лежати відмовляються. Я їх не влаштовую. Сплять або у себе в лежаках, або на ліжку, але коли мене там немає
Кидстаффовна• 30 марта в 23:53
Ха, він в мене не питає, ще й пристосуватися іноді доводиться, щоб не потривожити
З бісиками• 30 марта в 23:53
Судя по темам с животными, то да))
У меня сейчас нет никого, был кот, приходил на край кровати поурчать, засыпала с ним, немного лежал, потом уходил спать в кресло или на стулья.
Оно само купилось• 30 марта в 23:54
Ответ дляГубка Боб
Кіт з нами спить. Чи то ми з ним))
То ви з ним спите і живете у нього
Мрію про пончик• 30 марта в 23:55
Улюбленця завів мій чоловік а не я, але доглядаю за його улюбленцем повністю я. От тільки в ліжко пускати я категорично не хочу, бо чутко сплю і хожу потім дуже розбита, якщо мене будять.
ТигрЛьвович• 30 марта в 23:55
Ответ дляГубка Боб
Кіт з нами спить. Чи то ми з ним))
Звісно то ви з ним. Чи хто в домі хазяїн?))
Контрольница• 30 марта в 23:55
Кішка спить або зі мною, або з сином в ліжку. Собака виключно у своїй лежанці.
Сердючка• 30 марта в 23:56
Якщо я сплю у гостьовій кімнаті то так, моя улюблена ши тцу спить зі мною. Якщо я з чоловіком у нашій спальні, то ні, їй в ту кімнату і заходити не можна. Вона лише може лежать і дивитись в кімнату з порогу.
Частіше за все спить з сином. Кішка спить з донькою
Всі знайшли своє місце
З бісиками• 30 марта в 23:57
Ответ дляСердючка
Всі знайшли своє місце
А почему нельзя?
Вічний двигун• 30 марта в 23:58
А с котом разве может быть по-другому? Кот спит только со мной и только в обнимку.
задумчивая мордочка• 31 марта в 00:00
В нас чихуашка, яка нечасто буває на вулиці, до того ж ми її підтираємо після випорожнення. Спить в ногах у нас часто. Іноді - сама на дивані.
Сердючка• 31 марта в 00:00
Ответ дляЗ бісиками
А почему нельзя?
Чоловік проти
Він не хотів пса. Я дуже хотіла і це була умова. Пес просто з першого дня, коли їй було 1,5 міс, зрозуміла, що в ту кімнату не можна.
Але всі її дуже любимо і все інше їй дозволено, навіть щось випросить зі столу))))
Да Щас же• 31 марта в 00:01
И на своей подушке спать разрешаю и со мной под одеялом
Хотя, в принципе, он и не спрашивает разрешения
Звездолётчица• 31 марта в 00:01
Да. Муж и сейчас рядом
Если будет себя плохо вести, то обычно наказан ( на коврике тогда )
Белая и пушистая• 31 марта в 00:01
Да, причем кошка любит спать возле головы, иногда обхватив лапами))
Я инженер, меряю от 1• 31 марта в 00:02
Да, у меня ши-тцу. Засыпает в своей лежанке, но ночью, когда хочет, залазит и спит в ногах.
Нічний дожор• 31 марта в 00:06
Ответ дляСердючка
Всі знайшли своє місце
А чому в спальню не можна? Презервативи використані з´їдає з під ліжка і ригає ними потім?
Без QR коду• 31 марта в 00:07
да, кошечка боится спать одна. Просыпается если в другой комнате, начинает орать. А когда со мной спит никаких оров.