Сьогодні зустрілися дівчатами вечером, нам вже по 40+, сиділи розмовляли, і згадали чомусь за пісні нашої молодості, це щось типу Варум, Буланова в т.д.. І жартома почали підспівувати, а згадайте ту, чи ту, і сміємося. А поруч на сусідній скамійці дівчата, кажуть, НЕ ТРЕБА ТУТ РОСІЙСЬКОЮ СПІВАТИ, В МЕНЕ ЧОЛОВІК ТАМ 😳, військовий. Ми їм пояснили, що вони почули уривок нашої розмови, вибачилися і пішли. Але чомусь стало неприємно на душі, наче ми під контролем 😏 чи то ми винні, що саме наша молодість припала на російську естраду, і співали російською всі, та ж Сердючка наприклад.
Ответ дляМerida
Мы не орали на весь парк, просто одну строчку с песни, и между собой, просто они рядом сидели
Стрекоза любви• 31 марта в 00:39
Чутлива тема для людей сьогодні. Варум чула, а от Буданова навіть не знаю, що за співачка і пісні її.
Ответ дляOdilie
В 40+ сидеть на лавочке и петь Буланову? Какой креативный троллинг.
Тю, та не співали, ми згадували які співаки були, під що танцювали, що дивилися, і як нагадати співрозмовнику пісню? Просто почати строчку, щоб згадав, не більше... Тема про інше, треба ходити і обертатися ? Тобто навіть в вашу приватну розмову тепер норм втручатися?
Ответ дляWomAnn
Ну сделали, зачем тему создавать? Отнеситесь с уважением, извинитесь и уйдите в другое место вести разговоры.
Так і зробили, читайте тему уважніше
Ответ дляTaniss.com
Ничего не надо. Я живу в Днепре, все вокруг везде разговаривают на русском. Никто не делает замечания, никто не оборачивается.
И в разговор не имеют права влезать.
Пусть идут куда шли.
И в разговор не имеют права влезать.
Пусть идут куда шли.
Ответ дляWomAnn
Просто проявить уважение к женам защитников, не важно, правы они или нет. Они явно в стрессе. Зачем эти конфликты и копания?
Чому ви пишете російською? Тобто нагадати рос пісню неповага, а на форумі майже 90 % російською, то тут проявити повагу не треба?
Ответ дляTaniss.com
Можу написати українською. Як це міняє суть питання? Я написала якби зробила я, вибачилась і відійшла б подалі. Навіщо розгортати конфлікти? Це основна думка. А ви здається хочете лише створити конфлікт.
Ответ дляWomAnn
Ні, чим конфлікт я розгортаю? хочу почути думку інших форумчанок. І я проти подвійних стандартів. Чому в голос російська це неповага, а пісьмово писати норм?
Ответ дляTaniss.com
Тому що людина не просто на вас накинулась і почала критикувати, а пояснила чому вона так каже, якщо вона згадала про чоловіка військового це означає що їй болить і ці чоловіки захищають нас з вами, саме тому я би так зробила як вам написала. Багато чого залежить від ситуації.
Хм, я бы на каноничном украинском спросила ’то Ви, мабуть, не тільки дружина військового, а ще й розвідник? Бо якось дуже професійно чужі розмови підслуховуєте. Або ж ви просто невихована. Тоді привіт вашій мамі?’
И посмотрела бы на образцово - показательную истерику)
Жінці яка кожен день, та що там день, кожну мить в напрузі, чути як в парку наспівують російську пісєньку, напевно нестерпно. Вона в більшій напрузі і в гіршому положенні ніж ви. На мою думку достатньо просто було б сказати « добре» і відійти. Не потрібно глобалізувати, перебільшувати, емоціонувати. Таке зараз життя.
Ответ дляPrervana
Дякую, ви поки єдина уловили суть теми, це била наша тиха приватна розмова.