Садоводница• 27 февраля 2025
Скільки разів на день ви їсте?
Як підтримуєте стрункість? В мене зараз лишня вага, потрібно скинути приблизно 20 кг, як не більше. Пробувала різні методи і правильне харчування, і їсти часто але маленькими порціями. Прийшла до висновку що, напевно, для мене ідеальний варіант це інтервальне голодування 16/8.
Жертва интернета• 27 февраля 2025
Обед перекус, и ужин первое, второе, третье и компот) По факту только 1 прием это ужин при чем поздний. Мне такой режим питания отлично подходит
Зубачистка• 27 февраля 2025
Калории считайте, на 16/8 тоже можно легко вес набрать если не будет дефицита калорий. Не занимайтесь самообманом, что если ем один два раза в день, то похудею. Смотря что есть и сколько. В вашем случае больше 1200 ккал нельзя.
Ms. Искренность• 27 февраля 2025
2. Утром не хочется. Сегодня утром только 1 или 2 бутера с маслом и чай
А только сейчас гречку варю
Счастье_же_вот_оно• 27 февраля 2025
Утром только кофе, потом обед и ужин, без перекусов. Всегда так ела. Третий месяц на подсчёте калорий.
На границе• 27 февраля 2025
3,. Їм мало, багато овочів, фруктів. Перекус- яблука, калорії не рахую
Скользкая• 27 февраля 2025
Два рази. Але погано те, що другий раз припадає на 21 годину і я голодна, як звір. Зранку не їм, тільки кава, о 14 обід і о 21 вечеря. А там вже, як піде(( можу поїсти творог і грейпфрут, а потім навалитись смаженою картоплею(( теж би не завадило скинути +- 15-20 кг.