НашлаПерепискуМужа• 31 марта в 12:51
Як засіб купити дієвий кровотеча
Дуже сильна кровотеча ,3 день місячних.зранку випила етамзилат 2 таб,і в 11 знов 2 таб.Дальше сильно кровить
Які можна купити щоб припинити
Кишмишная Мая• 31 марта в 12:57
Звоните в скорую и консультируйтесь по общему состоянию и таблеткам.
мадамГрицацуева• 31 марта в 12:58
вообще к врачу..но шоб доехать-транексановая кислота трижді в день. транексамова кислота;
Безпринципова• 31 марта в 13:00
За какое время Мах прокладка промокает? Есть ли у вас какие то хронические заболевания? Заболевания крови? Если нет, то любой препарат трагексамовой кислоты по 500 мг каждые 6 часов
НашлаПерепискуМужа
• 31 марта в 13:35
Ответ дляЗадолбулька
Транексам, дицинон 2т.
За какое время набирается полная прокладка?
За 15 хв
НашлаПерепискуМужа
• 31 марта в 13:39
Ответ дляКопуша
Чому ви не в лікарні досі?
Погано , Дуже погано себе почуваю , Багато крові втратила тому не зможу йти в лікарню. Хочу щоб сестра пішла купила що можна купити але щось сильніше .
Копуша• 31 марта в 13:40
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так викликайте швидку. Не треба так шуткувати з власним життям
НашлаПерепискуМужа
• 31 марта в 13:41
Ответ дляКопуша
транексамова кислота Немає ніде в аптеці в нас Тільки під замовлення. Підскажіть будь ласка що ще можна що краще поможе
Копуша• 31 марта в 13:42
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви зараз серйозно? Телефонуйте в швидку
НашлаПерепискуМужа
• 31 марта в 14:13
Купили Ампулу Дицинона і Вінадол пластинку
Чи можна разом прийняти?