lena77755• 31 марта 2025

Видели? Жирный мудак избил девушку за музыку в Киеве

Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
Графиня Шезвездицкая• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Ми виростили дітей українцями і відправили їх на війну, де вони зараз гинуть
А дітки завезених москалів збиткуються у парках мовою ворога. Очі роззявте.
Вы палку то не перегибайте.
Полно русскоязычных воюет
Полно русскоязычных волонтерит и донатит.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Ви були на сході, коли почалися воплі про обіжаніє рускіх?
Я была. И таких воплей там не было... Но по смям активно разгоняли
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Не плутайте людей і нелюдів.
Так, нелюди підлягають знищенню. Всю рашу залити бетоном.
Так залейте.Мы даже всей страной на цемент скинемся
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Ваш дед/прадед не защищал Украину от фашистов?
Мои воевали и погибли на территории Украины. А чьи-то и до Берлина дошли и баб местных имели возможность позажимать...
Не нужно закрывать глаза на реальность исходя из ’мой не такой’
Ого, як ви заговорили. Местних баб тоді не жалко було? Тих, що в Бучі згвалтовані, також ні?
А оцих курв раптом так жалко, що нема спасу?
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляAesonne
Пакуют - это вы про несчастных мужчин, на которых ваши бравые воины охотятся на улицах городов? Спасибо за такую великолепную защиту! Такая защита, что на улицу страшно выйти. Еще раз спасибо!
Пакують це про Червінського,Дудіна,Павловського,Марченка,Малахова та інших.
Тих хто був вірним,тих хто не здав.
IrinnkA• 31 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Справді?
Чого ж Вас захищають,що б Ви тут нам таке писали?

Більшість російськомовних побратимів хочуть, аби їхні діти говорили українською | Ярина Чорногуз

https://www.youtube.com/watch?v=UJATHuBCnAA
Русскоязычные тоже защищают
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Дасть. Бо німці чудово знають, що буде, якщо Україна впаде.
Згвалтованих москалями німкень вистачає й досі живих.
То ви за німкень переживаєте?
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляAesonne
Удалено администрацией...
Той хто ставить діагнози іншим-невиліковний вже.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы палку то не перегибайте.
Полно русскоязычных воюет
Совісні воюють і донатять. Безсовісні волають ворожих пісень і кидаються пляшками.
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляannu-b519
Начало этого звиздеца, когда военные бросаются на гражданских.
Сколько уже в Киеве таких случаев? Но вам то в этом не жить, потому и не волнует.
Вам нагадати,як посеред Києва напали на Вербича?Юрбою.Під камерами.
Не пишіть мені про Київ,в якому вас не було.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
А чиї посіпаки зібрались всю державу продати,підписуючи угоду про корисні копалини?
Они же довели страну до того состояния в котором подписание такого договора стало неизбежным...
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
То ви за німкень переживаєте?
І за німкень, і за полячок, і за українок, всі в курсі, що москалі гірше диких звірів.
Жінки, що з полону виходять, сиві.
Teonaa• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви ще молода, зелена і наївна дівчинка, яка вірить, що москалі розуміють інтелігентність і ввічливість. Навіть війна вас не бере, все одно ніжна мімоза.
А москалі розуміють виключно грубу силу, вихованість сприймають за слабкість.
Тому хороший москаль - мертвий москаль.
Дивно, що я маю вам пояснювати такі речі під час війни з москалями.
Ну Ви можете розрізнити хоча б москаля і жінку в парку, що музику слухає, агов! Не смійте, будь ласка, зі мною щебетати так зверхньо. Я як раз таки не плутаюся. Помилятися - можу. Але принацмні я зрозуміла що ми про жінок говоримо, а ви кажети на них москалі. І мама моя москаль. І бабушка. І Неля Петрівна, моя консьєрж 90 років клячі. І купа таких. Всі москалі.

Москалі що розуміють, я знаю. Але ця ситуація ніякої сили не демонструє. То парк а не поле бою; то баби, а не військові рф. І це не пахне ні доблестю, ні розумом, ні тим більше силою: одні п‘яні нариваються, другиц - больний на голову - лізе ручонками своїми.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Окупантські.
Удалено администрацией...
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
І як ви вижили за триста років ракет і куль?
Не глуміться.Мову знищували свідомо століттями.Дивуюся,що вистояли.Всупереч.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Десь так. Трохи бабла, трохи квн-ів і кіношок. Сучасні інформаційні технології підкупу і засирання мізків.
Графиня Шезвездицкая• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Я думаю, мозги оккупировала игра членом на рояле
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Менше не буде, але п´ята колона зараз агресивно підняла голову і біснується перед виборами.
Так, попереду важкі роки, все більше поранених і комісованих. І саме їх нетерпимість буде каратися, а падаль залишиться безкарною.
Весь Антимайдан сидить в ОП і Раді.Не дивно.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa

Як бачите, і парки стають полем бою. Але ви не по ту сторону барикад стаєте.
Років через 5 побалакаємо.
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
И самое важное.Сколько проклятий поколению,выбравшему Кравчука и Кучму, которые отдали ядерное оружие.Совки забитые на выбирали.Сейчас страну или то,что от неё останется,сдают в долговую яму на сто лет.И поколение,воспитанное при независимости, молчит.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Так где были ваши пра- или деды во время второй мировой?

Я веду к тому что мужик, насилующий кого-либо - мразь, какой бы национальности он бы ни был при этом.
На всякий случай уточняю.
Если бы среди этих насильников оказались мои предки, я бы их не оправдывала. Кстати они все у меня украинцы.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Не дивно. Реванш. Вони ж і Чонгар розмінували, і з Чорнобиля автобан проклали.
Olvia1987• 31 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Та ніхто мову не знищував. Там де нею розмовляли,так вона і залишилася.
tosja_80• 31 марта 2025
Не знаю ситуацию и реальную причину конфликта. НО!!! Последнее время (хотя, наверное, такое было всегда) лично заметила такую картину - громко возмущаются по поводу языка, да и вообще ищут к чему доколупаться, те военные, которые ’воюют’ на теплых местах. Но при этом гонору.... Есть много военных знакомых, которые реально воюют на передовых, так вот никто их них никогда даже не вступает в перепалку. Они живут другими принципами.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
И что это говорит про украинцев, которых, на минуточку!!! 300 лет москали закидывали ракетами?
Реверанс• 31 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы палку то не перегибайте.
Полно русскоязычных воюет
І переходять на українську.
Бабіч,Ярмак,Мулік насправді багато.
Тільки в тилу отаке.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Заворожила
ХомякПавлова• 31 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Я вижу, вы разбираетесь!
Подскажите, пожалуйста, а чьи потомки девушки с водочкой и песнями в беседке? Ахматовой? Ахмадулиной?
Спасибо!
Удалено администрацией...
Teonaa• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Тому хороший москаль - мертвий москаль.
Почніть з того, хто такий москаль, по Вашому. Бо у мене таке враження що ви не тим його приписуєте.

І що від себе пропонуєте? Я про себе сказала - ми бачимо де ворог, ми вчимо дітей всьому украінському. Підростуть - підкреслимо ще й політичну і і торичну складову. І від себе - я проти вдолблювання кулаками в нездатних чи нерозуміючих щось українців - щоб вони заговорили мовою. Це безглуздя. Це - методами мужика цього чи йому подібних - злочин.

Цим займається держава. Садки, школи, цікавий контент в медіа, закони про мову в громадских місцях, поліція , яка забирає таких співачок в парках, суди, які призначають штрафи, вик.органи які ці штрафи стягують.

Що саме вас не влаштовує? Що такого ніжного і молодого в моїх словах. Мені, якщо що, скоро 34, і на ніжну я не дуже схожа.
sky-labs• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
Эт точно!