Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
Графиня Шезвездицкая• 31 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Ми виростили дітей українцями і відправили їх на війну, де вони зараз гинуть
А дітки завезених москалів збиткуються у парках мовою ворога. Очі роззявте.
Вы палку то не перегибайте.
Полно русскоязычных воюет
Полно русскоязычных волонтерит и донатит.
Полно русскоязычных воюет
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Ваш дед/прадед не защищал Украину от фашистов?
Мои воевали и погибли на территории Украины. А чьи-то и до Берлина дошли и баб местных имели возможность позажимать...
Не нужно закрывать глаза на реальность исходя из ’мой не такой’
Ого, як ви заговорили. Местних баб тоді не жалко було? Тих, що в Бучі згвалтовані, також ні?
А оцих курв раптом так жалко, що нема спасу?
Ответ дляAesonne
Пакуют - это вы про несчастных мужчин, на которых ваши бравые воины охотятся на улицах городов? Спасибо за такую великолепную защиту! Такая защита, что на улицу страшно выйти. Еще раз спасибо!
Пакують це про Червінського,Дудіна,Павловського,Марченка,Малахова та інших.
Тих хто був вірним,тих хто не здав.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Вы палку то не перегибайте.
Полно русскоязычных воюет
Совісні воюють і донатять. Безсовісні волають ворожих пісень і кидаються пляшками.
Ответ дляannu-b519
Начало этого звиздеца, когда военные бросаются на гражданских.
Сколько уже в Киеве таких случаев? Но вам то в этом не жить, потому и не волнует.
Вам нагадати,як посеред Києва напали на Вербича?Юрбою.Під камерами.
Не пишіть мені про Київ,в якому вас не було.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляOlvia1987
То ви за німкень переживаєте?
І за німкень, і за полячок, і за українок, всі в курсі, що москалі гірше диких звірів.
Жінки, що з полону виходять, сиві.
Ответ дляБорисфенка
Ви ще молода, зелена і наївна дівчинка, яка вірить, що москалі розуміють інтелігентність і ввічливість. Навіть війна вас не бере, все одно ніжна мімоза.
А москалі розуміють виключно грубу силу, вихованість сприймають за слабкість.
Тому хороший москаль - мертвий москаль.
Дивно, що я маю вам пояснювати такі речі під час війни з москалями.
Тому хороший москаль - мертвий москаль.
Ну Ви можете розрізнити хоча б москаля і жінку в парку, що музику слухає, агов! Не смійте, будь ласка, зі мною щебетати так зверхньо. Я як раз таки не плутаюся. Помилятися - можу. Але принацмні я зрозуміла що ми про жінок говоримо, а ви кажети на них москалі. І мама моя москаль. І бабушка. І Неля Петрівна, моя консьєрж 90 років клячі. І купа таких. Всі москалі.
Москалі що розуміють, я знаю. Але ця ситуація ніякої сили не демонструє. То парк а не поле бою; то баби, а не військові рф. І це не пахне ні доблестю, ні розумом, ні тим більше силою: одні п‘яні нариваються, другиц - больний на голову - лізе ручонками своїми.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Десь так. Трохи бабла, трохи квн-ів і кіношок. Сучасні інформаційні технології підкупу і засирання мізків.
Графиня Шезвездицкая• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Удалено администрацией...
Я думаю, мозги оккупировала игра членом на рояле
Ответ дляБорисфенка
Менше не буде, але п´ята колона зараз агресивно підняла голову і біснується перед виборами.
Так, попереду важкі роки, все більше поранених і комісованих. І саме їх нетерпимість буде каратися, а падаль залишиться безкарною.
Весь Антимайдан сидить в ОП і Раді.Не дивно.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляTeonaa
Як бачите, і парки стають полем бою. Але ви не по ту сторону барикад стаєте.
Років через 5 побалакаємо.
Ответ дляsky-labs
Они же довели страну до того состояния в котором подписание такого договора стало неизбежным...
И самое важное.Сколько проклятий поколению,выбравшему Кравчука и Кучму, которые отдали ядерное оружие.Совки забитые на выбирали.Сейчас страну или то,что от неё останется,сдают в долговую яму на сто лет.И поколение,воспитанное при независимости, молчит.
Ответ дляБорисфенка
Так где были ваши пра- или деды во время второй мировой?
Я веду к тому что мужик, насилующий кого-либо - мразь, какой бы национальности он бы ни был при этом.
На всякий случай уточняю.
Если бы среди этих насильников оказались мои предки, я бы их не оправдывала. Кстати они все у меня украинцы.
На всякий случай уточняю.
Борисфенка• 31 марта 2025
Ответ дляРеверанс
Не дивно. Реванш. Вони ж і Чонгар розмінували, і з Чорнобиля автобан проклали.
Не знаю ситуацию и реальную причину конфликта. НО!!! Последнее время (хотя, наверное, такое было всегда) лично заметила такую картину - громко возмущаются по поводу языка, да и вообще ищут к чему доколупаться, те военные, которые ’воюют’ на теплых местах. Но при этом гонору.... Есть много военных знакомых, которые реально воюют на передовых, так вот никто их них никогда даже не вступает в перепалку. Они живут другими принципами.
ХомякПавлова• 31 марта 2025
Ответ дляrainbow2018
Я вижу, вы разбираетесь!
Подскажите, пожалуйста, а чьи потомки девушки с водочкой и песнями в беседке? Ахматовой? Ахмадулиной?
Спасибо!
Удалено администрацией...
Ответ дляБорисфенка
Тому хороший москаль - мертвий москаль.
Почніть з того, хто такий москаль, по Вашому. Бо у мене таке враження що ви не тим його приписуєте.
І що від себе пропонуєте? Я про себе сказала - ми бачимо де ворог, ми вчимо дітей всьому украінському. Підростуть - підкреслимо ще й політичну і і торичну складову. І від себе - я проти вдолблювання кулаками в нездатних чи нерозуміючих щось українців - щоб вони заговорили мовою. Це безглуздя. Це - методами мужика цього чи йому подібних - злочин.
Цим займається держава. Садки, школи, цікавий контент в медіа, закони про мову в громадских місцях, поліція , яка забирає таких співачок в парках, суди, які призначають штрафи, вик.органи які ці штрафи стягують.
Що саме вас не влаштовує? Що такого ніжного і молодого в моїх словах. Мені, якщо що, скоро 34, і на ніжну я не дуже схожа.
Ответ дляOlvia1987
Эт точно!