lena77755• 31 марта в 12:57

Видели? Жирный мудак избил девушку за музыку в Киеве

Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
annu-b519• 31 марта в 15:55
Ответ дляОдяг та сумки
вы видели видео как эти дамы с ним разговаривали??? и где вы столько псих больниц найдете всех кто побывал на войне лечить? - реалии нужно подтраиваться и не нарываться.
Видела первые видео, как он с ними разговаривал и кидался и потом видела, как они со всем соглашались, а он все равно кидался, пока его подруга не увела.

Да, агрессивных лечить и изолировать, если они опасны для окружающих. Подстраиваться под что? Откуда можно знать, какая белка его в какой-то момент схватит?
Реверанс• 31 марта в 15:55
Ответ дляGaimer
Мій старий акант заблокували за ’інакомисліє’)) на 100% погоджуюсь із вами література в нас убога і примітивна, що є то є)))
Примітивна?
Коли Котляревський написав Енеїду,що в той час хоч трохи рівноцінне було написане руснею?
ХомякПавлова• 31 марта в 15:55
Ответ дляTeonaa
Добре. А що дало нам це на практиці? Кожні 100 років геноцид, зброю в руки , вмирати.
В часи затищщя - ні підготовки, ні укріплення, нічого. Ні хоча б влади нормальної, української. Ну що відбувається?

Ви що, реально не розумієте, наскільки ця проблема глибоченна????
І ви пропонуєте вилазити з дупи саме побиттям рос.мовних громадян? Навіть не вивезенням іх нах, ні арештом на худий кінець?? Ви просто пропагандуєте зараз насилля - беззмістовне і безперспективне!

Поясніть мені, чим у нас підтверджена незалежність? Невлучне слово, але не можу підібрати. Наприклад: от ми вийшли з срср, отримали визнану незалежність, прапор, герб, гімн , згодом - валюту. Ііііііііі???????
На даний момент,чоловікам навіть життя їхнє не належить,ні прав ,ні свободи ..яка там незалежність
Борисфенка• 31 марта в 15:56
Ответ дляannu-b519
И сколько же Свобода платила?)
Ніскільки. Періодично нам били лобовуху на машинах, палили офіси, ще якісь дрібні гидоти робили. Заробити можна було хіба що кийком по ребрах.
ХомякПавлова• 31 марта в 15:56
Ответ дляSantaMonika
Так він же грузин? Чи ні ?
З Миколаєва
Одяг та сумки• 31 марта в 15:56
Ответ дляannu-b519

отвезити его на лечение или вы хотите чтоб я это сделала за вас
Борисфенка• 31 марта в 15:57
Ответ дляОдяг та сумки
Куди це москалі вивозили інвалідів безногих після війни? На Валаам, здається?
annu-b519• 31 марта в 15:58
Ответ дляОдяг та сумки
За меня или за государство? Может это задача государства?
annu-b519• 31 марта в 15:59
Ответ дляБорисфенка
Как раз комисси свобода и платила, только им, так что, снова обманываете 😉
SantaMonika• 31 марта в 15:59
Ответ дляХомякПавлова
З Миколаєва
Я думала там, як мінімум,Розтаргуєва слухали, а то Меладзе 😅
Вони ж чоловіки наших Галушок,
По темі, якщо то комусь дійсно заважало, мали викликати поліцію і розбиратися по закону
Якщо бійка, тим більше
Борисфенка• 31 марта в 16:01
Ответ дляannu-b519
Сміюся. Мене постійно хотіли переманити конкуренти, які платили в десятки разів більше. На якісь вибори видавали якісь смішні суми типо 1000 гривень на трамвай . Якщо ви не в курсі, вибори тривають 3-4 місяці для членів комісій.
Teonaa• 31 марта в 16:03
Ответ дляХомякПавлова
Саме так. Але комусь немає проблем, видно. Бо займаюся фігнею. Мені он сон перебили. Поки чатилась, дитина і лягла, і встала вже. А я так і не спала
annu-b519• 31 марта в 16:05
Ответ дляБорисфенка
Я в курсе сколько длятся выборы, а так же в курсе, сколько и кто платил, потому как сама в этом больше 20 лет)

3-4 месяца вы как член комиссии что делали? Раз в месяц подежурили и разнесли приглашения в пару домов?) Проштамповка происходит за пару дней до дня выборов, участок тоже оборудуют за неделю где-то, что вы там месяцами делали?)
Борисфенка• 31 марта в 16:13
Ответ дляannu-b519

Згадалися вибори 2012 року - одночасно парламентські і місцеві, Кличка тоді мером обрали. Безперервне засідання нашої ТВК тривало ДЕСЯТЬ діб, мішки з бюлетенями валялися у дворі і їх власників шукали з поліцією, протоколи переписували прямо на ганку, я мало не набила морду Олені Шуляк, вона там якраз вилузалася, сучка. Жалко, що не придушила тварину ще тоді.
annu-b519• 31 марта в 16:16
Ну вот и подтверждение, тот который бил на видео работник ТЦК
Beile• 31 марта в 16:17
Я мала рацію. Нападник з ТЦК...
Борисфенка• 31 марта в 16:17
Ответ дляannu-b519

То якщо ви також на виборах більше 20 років, значить чудово знаєте, як обирали зелену падаль і також в курсі, що на наступних виборах так само ’оберуть’ ще більш промоскальську падаль.
Не вірите - перевірите.
Ще з мемуарів - голову нашої ОВК викинули з другого поверху, хребет пошкодив, хутко заміну зробили на більш зговорчивого. Це якраз вибори 2019 року були.
Кого зможуть, скуплять, кого не зможуть - пристрелять.
Beile• 31 марта в 16:18
Ответ дляРеверанс
Справжня повага до ветеранів від вдячних українців.І це ще війна не скінчилась.Як праві були наші захисники.На жаль...
Ну що,бачили? Виявився, дійсно тцк
Beile• 31 марта в 16:18
Ответ дляРеверанс
А дякую я загиблим і тим,хто на 0.
annu-b519• 31 марта в 16:19
Ответ дляБорисфенка
Ну в ТВК да, там больше работы, вот только она начинается в основном после процесса голосования.

Последние в 20 году тоже неделю сидели, если что. Мы в Оболонском районе с участка только в конце недели сдали мешки, перед этим 3 раза приезжали и уезжали.
Мимо_шла• 31 марта в 16:20
Ответ дляLetruaa
За російську музику
Так пусть на фронт съездит и побьёт мужиков русских, а то засел в тцк и женщин избивает
Борисфенка• 31 марта в 16:22
Ответ дляannu-b519

Я також в Оболонському районі постійно була, інколи в Святошинському, і кожні вибори один і той самий писець - виборцям бабло роздають, членів комісій підкупають, протоколи переписують, підсумкові рядки місцями міняють, бардак і паскудство на кожному кроці, в дамках падаль переможцями.
annu-b519• 31 марта в 16:22
Ответ дляБорисфенка
Не вірите - перевірите.
Я выборы 19 пропустила по причине беременности. Не верю в рассказы о выбросе, всегда можно сделать замену юридически.

Единственное, что посмотрев на действия зелёных, допускаю этот вариант, потому как они могут и до такого дойти.
Я работала в штабе Пороха на предвыборной, то эти и палатки палили/резали и на ребят нападали, это было.
vasilek5050• 31 марта в 16:23
Дівчати, мабуть, не знали, що російська музика заборонена законом для прослуховування в громадських місцях.
Борисфенка• 31 марта в 16:24
Ответ дляannu-b519

Та що завгодно можна зробити, і все це роблять. І новеньке щось придумують, і старі технології досі живі, пофіг, що всі про них знають, нагло вкидають, дописують, переписують.
annu-b519• 31 марта в 16:24
Ответ дляБорисфенка
Я в разных была, именно 20 год в Оболонском, очень редко были вкиды, подкупа ни разу не было 🤷
annu-b519• 31 марта в 16:26
Ответ дляБорисфенка
Ну эти да, от низ чего угодно можно ожидать. Хотя у нас было норм, только их представитель пытался сорвать сам процесс, но его быстро угомонили.
Борисфенка• 31 марта в 16:27
Ответ дляannu-b519
А ви думали, що підкупають прямо на дільницях? Є мережі бабусь ще з часів Черновецького, бабусям за тиждень до виборів роздають по тисячі і гречки, потім бабусі ’чесно’ голосують, а на виході з дільниці сидить якась Клава, яка палички на папірці ставить, глянувши у фото бюлетеня з телефону.
Інно4каа• 31 марта в 16:27
підтверджено,що він тцкашник,тоді з ним все зрозуміло
annu-b519• 31 марта в 16:28
Ответ дляБорисфенка
Я про членов комиссии писала, а палочки давно уже не ставят и фото не делают)