Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
vasilisa-l• 31 марта в 16:28
Ответ дляМандарина
Вообще там был Меладзе. Но это не имеет никакого значения.
Да хоть киркоров. По факту, подрались 2 компании. Одна из компаний точно пьянствовала, вторые - непонятно. Но в сетях разгоняют черт знает что
Борисфенка• 31 марта в 16:31
Ответ дляannu-b519
Я про членов комиссии писала, а палочки давно уже не ставят и фото не делают)
Уявіть собі, роблять і ставлять, я в 2019 році охреніла і перелякана Клава рвала папірця того, думала, що з´їсть одразу. Але це я підняла лютий хіпеж як член ОВК і знаю, де дивитися і що шукати.
І видають бюлетені внаглу без паспортів, і в списках повно неіснуючих виборців, за місяць до в борів в квартири лівих людей прописують, потім хутко виписують. Це робиться в самому Держреєстрі
Книжку колись напишу.
Одяг та сумки• 31 марта в 16:32
Ответ дляannu-b519
За меня или за государство? Может это задача государства?
вы что сделали для государства? налоги платите исправно надеюсь- взятки не даете - пример опказываете
Ответ дляAntoninaya1
Тактак, а побиті в тцк всі виключно через набуту там же епілепсію.
’Неоднозначно’ співчувати побитій в Дубаї ескортниці і підтримувати побиття за російську музику. Наскрізь прогнивше суспільство вже навіть не помічає власні подвійні стандарти.
до чого тут одне до іншого, війна у нас, а не в Дубаях. фізичне насильство не підтримую, але отакі бидло-баби, які впевнена нічого не зробили для пришвидшення перемоги, хай слухають свій шансон вдома, а не у публічному місці. Для чого це робити? показати що їм пох на всіх? мене такі страшенно бісять, я вже мовчу про військових. Для чого ці провокації.
Ответ дляБорисфенка
Книжку колись напишу.
Ну так если выдают без паспорта, то чего второй за столом молчит?
ОВК каким боком к тете возле ДВК?
Ещё раз, никто сейчас уже этот метод не использует)
ОВК каким боком к тете возле ДВК?
Борисфенка• 31 марта в 16:36
Ответ дляannu-b519
А з членами комісій також цирк був, на якісь вибори пішов кандидат і з тріском програв, одразу закрив штаб і зник.
То до нас в ОВК приходить купа розлючених тіток ’Ми члени ДВК, нам кандидат Х обіцяв по 300 доларів заплатити, то хай тепер ваш ОВК платить замість нього’.
І ці дури навіть не розуміли, що ми могли поліцію покликати і на них би кримінальні справи завели. Печалька, одним словом.
Ответ дляОдяг та сумки
Да, как дура с мужем платили 20+ лет, взяток не давала, от государства в итоге ничего не получила, дале вначале войны. Может теперь и государство что то для меня, как гражданки сделает? Ну хотя бы минимум и изолирует агрессивных с проблемной психикой?
Борисфенка• 31 марта в 16:39
Ответ дляannu-b519
ОВК каким боком к тете возле ДВК?
Бо другий за столом з одного мішка підкуплений, в парі працюють.
Члени ОВК обходять дільниці в день голосування.
Ще раз - використовують всі методи, ви просто їх не бачите, якщо на одній ДВК сидите. А загальна картина писець яка сумна.
Одяг та сумки• 31 марта в 16:39
Ответ дляannu-b519
не думаю
Ответ дляБорисфенка
Ну, дело не завели бы, слова то такое. А так то странно, платят после сдачи протоколов это он до подсчёта сбежал?)
Борисфенка• 31 марта в 16:40
Ответ дляannu-b519
Тобто мого чоловіка після війни треба ізолювати? Де?
Ответ дляБорисфенка
Я никогда не работала на одном участке, а вот про 2 подкупленных слабо верю, так как всегда садят из противоположностей.
TATATA1973• 31 марта в 16:41
Ответ дляІнно4каа
ви незнаєте реальну ситуацію,що там було і як, а новини з тг каналів це не про що ,ще пишуть:між військовим і дівчатами, є підтвердження,що він військовий?
Є купа підтверджень
Борисфенка• 31 марта в 16:42
Ответ дляannu-b519
Десь в середині підрахунків, коли стало видно приблизно, що програв. Тупо зник, якийсь одноразовий кандидат був маловідомий.
Борисфенка• 31 марта в 16:43
Ответ дляannu-b519
Оскільки на всіх виборах мінімум половина комісії підкуплені, то ті протівоположності чудово домовляються.
Восени вибори, сходіть побачите.
Борисфенка• 31 марта в 16:44
Ответ дляannu-b519
Если у него проблемы с психикой и он бросается на людей? А разве в таком случае раньше не изолировали и не лечили?
А що, вже навчилися лікувати ПТРС?
Раніше ізолювали на Валаамі інвалідів, там вони і гинули.
Ответ дляБорисфенка
Восени вибори, сходіть побачите.
Вот прям чудеса, что же со мной и мужем никто не договаривался и не подкупал? Хотя мы всегда работали от топовых партий.
Да чего же сходите? Я ещё и поработать там планирую, если они будут, в чем я сомневаюсь.
TATATA1973• 31 марта в 16:48
Ответ дляІнно4каа
підтвердили ,що це тцкашник,але це не військовий,а ухилянт,який паклюжить військову форму
Хто ’Підтвердили’? Це мої знайомі. Ця жінка волонтер досить відомий.
Ответ дляМимо_шла
Так пусть на фронт съездит и побьёт мужиков русских, а то засел в тцк и женщин избивает
Йому не можна на фронт, бо в нього лапки і пузіко он яке велике, А ще, як сказав речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін: ’З працівників ТЦК жодної бригади створити неможливо’, - наголосив він і пояснив, що працівники ТЦК та СП - цивільні особи.