lena77755• 31 марта в 12:57

Видели? Жирный мудак избил девушку за музыку в Киеве

Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
Мимо_шла• 31 марта в 16:52
Ответ дляira--m
Йому не можна на фронт, бо в нього лапки і пузіко он яке велике, А ще, як сказав речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін: ’З працівників ТЦК жодної бригади створити неможливо’, - наголосив він і пояснив, що працівники ТЦК та СП - цивільні особи.
Не красиво бить женщин
Інно4каа• 31 марта в 16:52
Ответ дляTATATA1973
Хто ’Підтвердили’? Це мої знайомі. https://www.facebook.com/maryana.chikalo Ця жінка волонтер досить відомий.
це сторінка дівчини,на яку напав той мудило?
О_Юми• 31 марта в 16:53
Спочатку подивилась ці відео в телеграмі, а потім почитала пост ’рятуйте, побили військового’ на сторінці якоїсь волонтерки, яка також засвітилась на цих кадрах. Виправдовувати побиття тим, що жінки слухали російську музику? Ну то вибачте, так і згвалтування можна виправдати тим що спідниця закоротка. І як вишенька на торті - сам ’герой’ розмовляє на російській. Стає сумно, і чесно кажучи страшно
TATATA1973• 31 марта в 16:53
https://www.facebook.com/renata.leonidova А оь ця мурлиха, любітєльніца расейського і покидатися бутилками. її на тракторі не об’їдеш, а інших кнурами обзиває. Вже швиденьтко сторінку закрила, така свята.
TATATA1973• 31 марта в 16:54
Ответ дляІнно4каа
Ні, це двічина-волонтер, яка була з цим військовим.
О_Юми• 31 марта в 16:54
Ответ дляTATATA1973
Вашій знайомій не соромно було викладати цей пост?
snejs• 31 марта в 16:54
и это только начало.... вернуться с нуля с больной психикой, вот где будет пипец
TATATA1973• 31 марта в 16:55
Ответ дляО_Юми
Ні, не соромно. Чомусь вона сторінку свою не закриває. А те блиноморде, яке приїхало з Норвегії на відпочинок та попсу рісняву слухати чомусь бистро закрило.
annu-b519• 31 марта в 16:56
Ответ дляTATATA1973
С вот этим или который ТЦК ашник?
ira--m• 31 марта в 16:57
Ответ дляМимо_шла
Не красиво бить женщин
Лицеміри…просто огидні лицеміри. Мені кров закіпила від того як він почав дівчину хватати, просто не додивилася до кінця. Немає виправдання тому, хто завдає фізичної шкоди іншому/іншій, якщо це не захист.
ksena555• 31 марта в 16:58
Ответ дляsnejs
Так вже хаос, в лікарнях багато випадків, де кричать на медсестр просто так або заливаються спиртним і претензії мають до усіх...
tosja_80• 31 марта в 16:58
Читали последнюю новость? Оказалось, что ’военный’ оказался работником ТЦК. Больше и добавлять нечего
О_Юми• 31 марта в 16:58
Ответ дляTATATA1973
Іспанський сором за вашу волонтерку і ’жертву’ побиття. Чомусь мати крити на жінок російською мовою йому ні язик, ні вуха не різало
ksena555• 31 марта в 16:59
Ответ дляtosja_80
Тільки багато любить виправдовувати те бидло
snejs• 31 марта в 17:01
Ответ дляtosja_80
пипец вояка
О_Юми• 31 марта в 17:01
Ответ дляksena555
Це лише доти, доки їх не торкнулось.
Інно4каа• 31 марта в 17:04
Ответ дляTATATA1973
а як звати чоловіка,який був поруч з нею?
Борисфенка• 31 марта в 17:04
Ответ дляannu-b519
Какой валлам? В Павлово в Киеве таких отвозили, ещё Глеваха есть.

Так пусть учатся или теперь по улицам гражданским не ходить?
Хай підуть також повоюють.
Mira29-c3c3• 31 марта в 17:09
Ответ дляTATATA1973
Ну прямо невинна жертва .
Борисфенка• 31 марта в 17:10
Ответ дляannu-b519

Мільйон військових в Павлова не влізе.
Mira29-c3c3• 31 марта в 17:10
Ответ дляsnejs
Ви Арестовича цитуєте слово в слово
Їм що додому не вертатися?
annu-b519• 31 марта в 17:12
Ответ дляБорисфенка
Мільйон військових в Павлова не влізе.
А не все военные агрессивные и бросаются на людей, я писала, что надо изолировать агрессивных, а не всех военных.

Ну и да, миллионов их и не будет и нет.
annu-b519• 31 марта в 17:13
Ответ дляБорисфенка
Хай підуть також повоюють.
Кто пойдет? Все гражданские? Ну так и вы Велком домой и воевать, вы же так хотели перед войной, а в итоге в первые дни сбежали)
sunshine0610• 31 марта в 17:14
Удалено администрацией...
Борисфенка• 31 марта в 17:14
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 31 марта в 17:14
Ответ дляannu-b519
Что не думаете?
боже та угомоните вою фантазию больную - посмотртите видео как девочки себя вели и спровоцировали кинув в него бутылку
Борисфенка• 31 марта в 17:15
Ответ дляMira29-c3c3
Ви Арестовича цитуєте слово в слово
Їм що додому не вертатися?
Ну так, п´яту колону лякати будуть, яка москальські пісні хоче слухати.
О_Юми• 31 марта в 17:16
Ответ дляsnejs
Справа не в тому, що повернуться люди зі зламаною психікою. Це не їх провина, вони потребують підтримки і реабілітації з боку держави. Питання в тому, що люди толерують всяку дичину, яку можна творити під прикриттям ’я військовий’. ’Військовий’ це шана і повага, але не індульгенція.
Борисфенка• 31 марта в 17:19
Ответ дляannu-b519
Вот прям чудеса, что же со мной и мужем никто не договаривался и не подкупал? Хотя мы всегда работали от топовых партий.

Да чего же сходите? Я ещё и поработать там планирую, если они будут, в чем я сомневаюсь.
Будуть, 26 жовтня, вже всі давно стартували.
Не підкупають, бо ви наївні статисти, а не зубри шахрайських схем.
sky-labs• 31 марта в 17:22
Ответ дляTATATA1973
Переживает за репутацию, пустила инфо-волну на опережение :)