Ля-ля-ля• 31 марта в 13:49
Хотіла звільнитися
Півроку назад хотіла звільнитися, керівники вмовили залишитися, і до сих пір я не знаю чи я зробила правильне рішення... Один день думаю про звільнення, ніяких цікавий вакансій немає - шило на мило або ще гірше, на другий наче і не хочу вже звільнятися... Як назвати цей діагноз?
ЯяяКакаджамбо• 31 марта в 13:51
Пока не найдете альтернативу или что то лучше то сидите на месте.
Чумацький Шлях• 31 марта в 13:52
Немає сенсу звільнятись в нікуди, моніторте вакансії, як буде щось цікаве, подавайтесь, а там вже будете приймати рішення
КонхфЭдкаТузик• 31 марта в 13:52
Вы моя сестра по несчастью ( тоже самое. Ищу куда уйти и не найду ничего нормального. Так и сижу терплю. Но сил на работу ходить уже нет совсем (
КротоТо• 31 марта в 13:53
Це нормально. Я теж довго думала, звільнилася довго переживала чи це краще для мене. У всіх так.
Крапипопка• 31 марта в 13:57
Вы боитесь потерять стабильность, которая есть.
Это нормально .
Ищите параллельно варианты.
Это нормально .
Ищите параллельно варианты.
Ля-ля-ля
• 31 марта в 14:00
Ответ дляКротоТо
В врешті-решт, що вирішили?
Дай подивлюся• 31 марта в 14:02
У мене так було, звільнилася в нікуди, але з значкою на роки життя. Знайшла альтернативу: з/п як у минулій фірмі до підвищення. Здається, робота морально легше, просто монотонніша. Після підвищення останні роки отримувала мінімум х2 від нинішньої пропозиції, але наразі все ще маю гідний оклад (більше 1000$), працюю за фахом і віддалено. Тільки почала, подивлюся, наскільки перспективна компанія
КротоТо• 31 марта в 14:29
Ответ дляЛя-ля-ля
В врешті-решт, що вирішили?
Ушла на лучше условия. Зп такая же. Даже если будет чуть меньше, то буду здесь работать. Мозг не выедают каждый день и не накидывают задач, которые надо делять вдесятером на одну. Согласна чуть меньше пахать. У меня 2 детей и муж еще есть
Ля-ля-ля
• 31 марта в 15:18
Ответ дляКротоТо
Добре, шо так, а як про таке дізнатися на співбедісі, бо може ж бути ще більше задач, ніж на попередній
Тектологиня 80lv• 31 марта в 18:21
Автор, ви наче про мене написали. Я просто мучаюсь на цій роботі. От наче все непогане, але мені не комфортно іноді хоч вий. ЗП хорошо, роботи дуже багато, і іноді дивне відношення керівництва та й повна відсутність системності. І немає не сил не ресурсу перебуваючи ще на цій роботі знайти нову. Бо тут з тебе вижимають всі соки, а це потрібно і до співбесіди підготуватись і час для цього знайти. Я розумію що зможу знайти нову роботу тільки якщо звільнюсь звідси, наберусь сил та відпочину і вперед на підкорення нових вершин
Холодная каша• 31 марта в 18:32
Ответ дляЛя-ля-ля
Треба не соромитись, а задавати якомога більше питань про робочий графік, перелік обов´язків і т.п.
Патика-мотика• 31 марта в 19:32
Ответ дляТектологиня 80lv
Вже майже 2 роки так мучаюсь. Все ніяк не можу наважитись. Всіх рідних замучила своїм скиглинням що хочу звільнитись. Але сиджу. Роки ідуть
Ля-ля-ля
• 31 марта в 19:34
Ответ дляХолодная каша
В цьому немає сенсу, треба мінімум півроку працювати, шоб зрозуміти
Ля-ля-ля
• 31 марта в 19:34
Ответ дляПатика-мотика
Ну так років до 45 і потім взагалі нікуди не візьмуть ☹️
Патика-мотика• 31 марта в 20:58
Ответ дляЛя-ля-ля
Ля-ля-ля
• 31 марта в 22:14
Ответ дляПатика-мотика
Ем, сорі 😐
Холодная каша• 01 апреля в 13:54
Ответ дляЛя-ля-ля
Сенс є. Прямо можуть і не відповісти, але є червоні прапорці, які просто не слід ігнорувати.
І чого аж за півроку стає зрозуміло? Якщо випробувальний термін 2-3 місяці максимум. Зазвичай новенького по півроку ніхто не няньчить (якщо він не родич начальника)
Ля-ля-ля
• 01 апреля в 14:52
Ответ дляХолодная каша
Та оформити можуть і в перший день без випробувального терміну, я про те, що людині, щоб для себе зрозуміти, яка саме робота, графік, колектив, керівництво, обов´язки треба час, важко на початку шосб зрозуміти, тим паче при співбесіді
Холодная каша• 01 апреля в 14:58
Ответ дляЛя-ля-ля
Питання не в оформленні. Мені пару місяців вистачає, щоб зрозуміти, підходить воно мені чи ні. Або й менше.
На співбесіді намагаюсь довіряти своїм відчуттям. Якщо помітно, що майбутній керівник - якийсь мутний тип, не відповідає прямо на питання, або поливає брудом попереднього працівника, або розповідає, що ми тут всі одна велика родина, і тому нам неважко попрацювати безкоштовно у свій вільний час, то одразу ясно, що це мені не підходить.