Ноу коммент• 31 марта 2025

Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду

Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
Летюча помилка• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Дешевий манікюр ,буде і відповідна якість
Я маникюр себе далала с восьмого класса обычным лаком. Ваша взрослая тетя не может накрасить ногти?
Бабо-лебідка• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Чисте волосся, чиста, випрасувана одежа, чисте взуття без дірок. Почищені зуби врешті решт.
Летюча помилка• 31 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
Я колись працювала в навчальному закладі.
От педагог дозволяла собі приходити в мятому одязі, вилинялому наче підлогу мили.
Взуття брудне
Волосся сиве жирними сосульками.
Казали їй казали за зовнішній вигляд. Як горохом об стінку.
Ну таке не звільняли, але і годин давала тільки тільки. Бо і студенти сміялись з неї, чудненькою ввжали
У дочки классухп в польше в лицее в растянутых линялых футболках и спортивках. И зимой и летом.
Краля-Галя• 31 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Усе
Для Вас підрівняти кінчики це щось на рівні з будівництвом ракети?
Летюча помилка• 31 марта 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, аеропорт
Ппц а говорят почему такие требования ?
Глаза_в_3_карата• 31 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Я не могу, на правой руке и не буду в угоду чьи м то забаганкам.
Аккуратность это чистая одежда, чистое тело и волосы, отсутствие неприятных запахов, чистые и ровные ногти, аккуратная прическа. По необходимости оф дресс-код. О последнем как и об обязательном маникюре нужно предупреждать соискателя.
Пацаааааааан• 31 марта 2025
Ответ дляШукаю трусики
На 20 тисяч можна не один і той самий. За ці гроші можна і манікюр гігієничний дозволити собі, і одяг і регулярну стрижку. 100 грн стрижка дешева. Як це не знайти 100 грн на стрижку? Бухає?
Де це стрижки по 100 грн? навіть в ларьку забігайлівці без води і гігієнічних умов від 170 до 200, це найдешевше місце. 150 налисо під машинку. Не Київ.
Шукаю трусики• 31 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
На дому. А якщо Київ то можна і безкоштовно моделлю у учнів.
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Все це в неї є
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
А навіщо їх фарбувати?
Манікюр це про гігієну,а не фарбування нігтів.
Елементарно в людини може бути алергія на лаки.
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Зарплата 10 тыс , работа с людьми , нужно и волосы помыть чаще , и маникюр и блузка с брюками
Що за сфера?
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Моя знайома купляє речі саме на робоче місце щоб комфортно манікюр волосся стриже ще щось. В неї її мала зарплатня уходить за 2 дні а далі вона живе за гроші чоловіка
Не розумна людина
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Мені якось га одні роботі зробили зауваження відросле коріння хотіла відплатили своє волосся але директорка зробила зауваження робила адміном
В салоні краси адміном?
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Може в директорки особиста несприятливість до цього працівника
То її проблеми,що вона перебирає ,її постійний працівник звільнився
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Бывает, и особенно на распродаже довольно дёшево одеться можно
Наприклад де?
Назви магазинів)
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Джогери, капрі, палаццо, афгані, бойфренди, скінні, карго?
Джогери це штани
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Он руководитель он вправе требовать А вы вправе соглашаться или нет
Якщо зп мізерна?
Летюча помилка• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
А навіщо їх фарбувати?
Типа грязь из под ногтей вытчистила и уже маникюр ?
Летюча помилка• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Якщо зп мізерна?
Я не знаю какими словами вам ещё объяснить.
Перемелица• 31 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Із з/п 15-20 модна фарбувати корні раз в місяць, ходити з чистим волоссям і робити гігієнічний манікюр, він не такий дорогий як з покриттям. Чистий одяг і чисте обличчя , звичайний гель для умивання і крем для обличчя
Покрасить корни 600. Гигиенический ещё 250. Педикюр 350 . Из 15т отдать 1200 - кучеряво
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляШукаю трусики
А ком послуги,проїзд,продукти,ліки за потреби?)
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляСмурфетта
Есть такое у нас в автомобильный салон ищут администратора зп 15, презентабельная внешность
На яку посаду?)
Перемелица• 31 марта 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Его надо обновлять каждые 3 дня. Не у всех есть время
З бісиками• 31 марта 2025
Ответ дляПеремелица
Ну так не робіть педикюр в салоні. Зробіть його взимку самі. Наврядче зимою на роботі його бачать. Корні пофарбувати можна за 400 , не розказуйте, у хорошого майстра, навіть на дому. Можна подругу попросити і взаємно допомагати. Те саме і з манікюром. Було б бажання.
Перемелица• 31 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я не умею . У меня обе руки левые. И подругу я красить не умею. Покраситься дома, не уйдя в затемнение или не высветлив корни -проблема, у меня 5я длина
З бісиками• 31 марта 2025
Ответ дляПеремелица
Я теж не вмію) Знайшла людину в перукарні яка робить це за 400 грн, фарбу беру на мейкапі, окислювач там же літровий взяла , це більш економічно ніж в Єві, при цьому фарба професійна. Сама темна, волосся сивого багато і його видно, раз в місяць вистачає. Манік роблю без покриття, або вдома покриваю прозорим лаком. Якщо вже зовсім з грошима туго, роблю сама, обережно, бо теж не вмію нормально кутикулу підрізати… З/п менше ніж описано в темі, але на найпростіші речі вистачає по цьому це не бʼє по карману
Якщо є бажання, то все можливо
Дама с заначкой• 31 марта 2025
Автор, вы понимаете, что такое опрятный внешний вид?
Чтобы выглядеть опрятно, не требуется дорогая одежда и косметика. Неужели вы не понимаете? Или троллите?
Даже в дешевых магазинах можно одеваться и выглядеть опрятно.
Щебетушка• 31 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Кто вам сказал ? Мне делает маникюр девочка - 400грн , обычный гигиенический маникюр . Качество отличное . Но вы можете делать за 4000 , только не плачьте потом , что денег нет .
400 грн із зарплати 15000 - це дуже вагома сума.
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляДама с заначкой
Він є
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляЩебетушка
Отож