Куколка-мяуколка• 31 марта в 14:22
А вы замечали, что зп у мужчин больше чем женщин?
Результат:
вже голосів:
37 (68.52%)
Да, замечал(а)
12 (22.22%)
Нет, такого
5 (9.26%)
Свой вариант
Котомафия• 31 марта в 14:25
От сферы деятельности зависит, если о разнице в зарплате при прочих равных. На одной из прошлых работ мне начальник (он же владелец фирмы так и сказал - ты женщина, тебя муж должен содержать, а мужчинам я плачу больше, у них семья. С тех пор сменила профессию, больше не сталкивалась.
Хропочка з гривкою• 31 марта в 14:26
У меня на работе у коллег одинаково на одной должности, у нас ставка плюс процент
Бутербродница• 31 марта в 14:27
Ответ дляКотомафия
мені також казав. Нашо тобі ЗП висока, чоловік забезпечує, їздиш на авто
Диверсификация• 31 марта в 14:29
Ні, у організації, де я працюю і працювала, зп не мають прив´язки до статі.
Але є вакансії, на які обирають кандидатів за статевою ознакою
Котомафия• 31 марта в 14:32
Ответ дляБутербродница
В моем случае было даже без учёта, как там муж зарабатывает. Просто у человека такая схема в голове - мужчине надо платить больше, а женщина работает чисто для ’наряды выгулять’. Я тогда ушла на зарплату в 1,5 раза выше (причём, это была сумма в испытательный срок, потом ещё подняли). А на моё место взяли ’добытчика’, который оказался алкоголиком, через время уволили, когда убытки посчитали)
Вот это отношение ещё обычно сочетается с эйджизмом. И до сих пор не так и редко встречается.
Аноним_1858• 31 марта в 14:32
Не замечала, было даже наоборот, что получала больше чем коллеги мужчины при прочих равных
Бутербродница• 31 марта в 14:33
Ответ дляКотомафия
тут батьки переписують на синів нерухомість бо він добитчк, бо куда ж він сім*ю приведе, а доньку нехай чоловік забезпечує.
а ви про чужу людину.
Захекалася читать• 31 марта в 14:34
Знаю, але не зтикалася, бо всі колективи були жіночими, лише однакові посади в різних регіонах оплачувалися по-різному, та нових співробітників могли взяти з більшою оплатою
Захекалася читать• 31 марта в 14:34
Ответ дляКотомафия
Жах, а якщо немає чоловіка
Одна_на_всей_планете• 31 марта в 14:35
На аналогічних посадах в моїй сфері однаково
Але загалом чоловіки дійсно заробляють більше
Непозбувна Бентега• 31 марта в 14:40
Замечала, что на руководящих должностях преобладают мужчины. Соответственно и уровень зарплат у них выше.
Веселуха Муха• 31 марта в 14:48
Так я з вищою освітою отримую в 2 рази менше чим мій чоловік без освіти)
Не вмію заміряти• 31 марта в 15:01
Ну звісно !
Чоловікам легше побудувати карʼєру . Вони створені щоб пахати. Їм не потрібно їв декрет йти , менше часу на догляд за собою , домашні справи на жінці .
Це насправді нормально . Жінки не можуть так багато і довго і фізично сильно працювати по зрівнянню з чоловіками .
Я на хвилинку• 31 марта в 15:22
Это известный факт. Его даже никто не оспаривает. Потому сложно его не замечать.
Налогообложу• 31 марта в 16:14
Я періодично підбираю персонал для клінік. І є Центр у Києві, що займається програмами сурогатного материнства, донорства яйцеклітин і тому бере на офісні та віддалені посади лише жінок.
Ну їм здається що так більше етично і комфортно для сурмам та донорів, щоб їх координували жінки. Зазвичай такого більше ніде немає, але цьому Центру принципово.
І в оголошенні звісно ж ми не можемо вказувати стать, тож пишуть всі підряд. А враховуючи, що деякі посади в них дистанційні - пропозицій багато, і в тому числі - від чоловіків.
Так от коли ми чесно кажемо, що перевагу надають дівчатам - обурення стільки, скільки я ніколи не чула від жінок. Буквально кожний третій чоловік не просто прощався, а з коментарями, нерідко прям хамськими.
Вони це прям відкрито називають дискримінацією.
З боку жінок такі випадки поодинокі) хоча відмовляють їм набагато частіше.