Ноу коммент• 31 марта 2025

Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду

Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
А якісний одяг у Вас скільки коштує?
Пару тисяч мінімум
Срочнокпсихологу• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Навпаки ношу наше
З Одеси розпродаж?
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Опишіть одяг тієї працівниці.
Ой, та троль це.
І від манікюру гепатити, і дешевий одяг вони не носять.
І подружка виглядає нормально
Тільки директор чомусь заховала її подалі від людей
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Опишіть одяг тієї працівниці.
Брюки та біля кофта
Срочнокпсихологу• 31 марта 2025
І гігієнічний манікюр то анреал. Ото троль розійшовсЯ.
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Брюки та біля кофта
Під кофтою маєте на увазі блузу?
Я тертий жук• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Недорогий одяг не буває нормальної якості
Троляка
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви там робили? Приколістка. Ну хай вам готують в рукавичках і з глистами під ніХтями
Та бачила ,коли купувала
автор Ноу коммент • 31 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
Під кофтою маєте на увазі блузу?
Ні , просто кофта
Малинка• 31 марта 2025
пеніс хілтон
за что вы так со мной
ТрамвайGirl• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Брюки та біля кофта
Ви можете нормально написати?
Кофта
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Ні , просто кофта
На пуговках спереду? Без катишок і не посіріла?
Може ще третю?• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Брюки та біля кофта
Автор, а что такое кофта?
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Есть бесплатные парикмахерские. Моя мама бесплатно стрижется.
А меня обсмеяли тут типа 500-800 грн надо выделить
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Автор, а что такое кофта?
Ось що таке кофта
Може ще третю?• 31 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
Ось що таке кофта
Кардиган значит
Срочнокпсихологу• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Та бачила ,коли купувала
За день 200-300 рукавичок? Вау
Срочнокпсихологу• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Ні , просто кофта
Може бабська і в катишках
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Кто вам сказал ? Мне делает маникюр девочка - 400грн , обычный гигиенический маникюр . Качество отличное . Но вы можете делать за 4000 , только не плачьте потом , что денег нет .
У меня доход 9000 тысяч я не делаю благо на работе все равно
Срочнокпсихологу• 31 марта 2025
Може кофта на голе тіло? Вона ж не висохне, якщо шодня прати
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Де?
Курсы парикмахеров но там в рабочее время
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
До речі, так. Знаю такі при перукарських ПТУ та курсах. Можуть ще й пофарбувати по ціні фарби і під наглядом професійного перукаря.
В рабочее время
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Вона не вкурсі
Вам надо ей доложить?
Краля-Галя• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Пару тисяч мінімум
То позичте подрузі трохи грошей на оновлення гардеробу
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта 2025
Ответ дляПотужна махіна
Прикол. В одній організації керівник структурного підрозділу ( в її обов´язки входили переговори)
Просто обожнювала секонхенд-. Гребла мішками.
Ну вигляд речей був відповідний, не було цільного образу.
Якось директор не витримав і каже, я тобі випишу премію тридцять тисяч, купи собі Новий одяг, хоча б для зустрічей.
Виписав премію на яку вона купила вже два мішка одягу в снконхенді
Якщо дадут именно на одежду хорошо
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Кардиган значит
Кардиган відрізняється від кофти глибоким v образним вирізом
Незнакомлюся• 31 марта 2025
Так, стикалася з таким і не раз... Ще мені подобається наявність власного автомобіля обов´язково і готовність використовувати його у роботі. Який сенс мені від цього?
Краля-Галя• 31 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В рабочее время
Мене стригли в суботу
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Якщо дадут именно на одежду хорошо
Так, директор відвела в сторону і сказала, я випишу тобі премію купи собі Новий одяг, щоб ти презентабельно виглядала на зустрічах
А співробітниця слово ’ новий’ сприйняла як той одяг якого в неї ще не було.
Незнакомлюся• 31 марта 2025
Ответ дляЗ бісиками
Із з/п 15-20 модна фарбувати корні раз в місяць, ходити з чистим волоссям і робити гігієнічний манікюр, він не такий дорогий як з покриттям. Чистий одяг і чисте обличчя , звичайний гель для умивання і крем для обличчя
Ну ви загнули фарбувати корні раз в місяць, вже через 2 тижні сивини така шо....