Ноу коммент• 31 марта в 14:52

Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду

Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
Я на хвилинку• 01 апреля в 11:35
Ответ дляНоу коммент
Це не в гривнях
Вы перемножить не можете?)
Хомо_сапиенс• 01 апреля в 14:05
Ответ дляНоу коммент
Джогери це штани
Хомо_сапиенс• 01 апреля в 14:07
Ответ дляПеремелица
Покрасить корни 600. Гигиенический ещё 250. Педикюр 350 . Из 15т отдать 1200 - кучеряво
тоді ніжки в ручки і фарбувати коріння самій. Нічого надскладного там нема
Хомо_сапиенс• 01 апреля в 14:09
Ответ дляЩебетушка
400 грн із зарплати 15000 - це дуже вагома сума.
В стартпості написано 15-20, не перекручуйте.
Хомо_сапиенс• 01 апреля в 14:12
Ответ дляПеремелица
На всю длину мне нужно 3 упаковки.

Так извращаться с покраской, маникюром и тп можно для себя, но не для работодателя , который платит три копейки
А ’ для себе’ вам норм ходити зачуханкою? У мене на роботі нема вимог до нігтів і волосся, але мені самій буде неприємно з неохайними руками і волоссям.
Хомо_сапиенс• 01 апреля в 14:17
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы перемножить не можете?)
та ну тріль очевидний. але приольний:)
Перемелица• 01 апреля в 15:01
Ответ дляХомо_сапиенс
У меня чистые волосы и ногти. Мне отлично
Хомо_сапиенс• 02 апреля в 15:47
Ответ дляПеремелица
Чисті - не значить доглянуті.
Перемелица• 02 апреля в 15:56
Ответ дляХомо_сапиенс
Чисті - не значить доглянуті.
Для меня значит. Это лучше , чем гелевые когти и перепаленные домашним окрашиванием волосы
Хомо_сапиенс• 02 апреля в 16:15
Ответ дляПеремелица
Ну, якщо у вас руки з дупи і не перепалити ніяк не виходить ,це ж не значить, що у всіх так:)
Перемелица• 02 апреля в 17:49
Ответ дляХомо_сапиенс
Да ладно. Домашне окрашивание (неравномерное, передержанное) видно за версту. И если вы думаете, что ваше окрашивание не отличается от окрашивания у хорошего мастера, то у вас проблемы со зрением
автор Ноу коммент • 02 апреля в 19:09
Ответ дляХомо_сапиенс
А якщо із дупи і зп 15 тисяч?