Ноу коммент• 31 марта в 14:52
Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду
Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
Наша взяла• 31 марта в 21:46
У меня зп 7 тыс и я вполне могу допустить, что выгляжу как пенис к концу месяца, но не хилтон.
Копирайторша• 31 марта в 22:16
Ответ дляКраля-Галя
Навіть ЗП 6200 всі держслужбовці все таки можуть дотримуватися дрес коду. Може авторці у них повчитись треба?!
У вас не виникає питань , коли держслужбовиці одягнуті значно дорожче, ніж мала б дозволяти їх зарплата? Зрозуміло ж, що вони не живуть на неї. І завжди є хтось за спиною. Чоловік, коханець, батьки. Наряди вигулювати - це саме про таких
Перемелица• 31 марта в 22:24
Ответ дляЗ бісиками
Я теж не вмію) Знайшла людину в перукарні яка робить це за 400 грн, фарбу беру на мейкапі, окислювач там же літровий взяла , це більш економічно ніж в Єві, при цьому фарба професійна. Сама темна, волосся сивого багато і його видно, раз в місяць вистачає. Манік роблю без покриття, або вдома покриваю прозорим лаком. Якщо вже зовсім з грошима туго, роблю сама, обережно, бо теж не вмію нормально кутикулу підрізати… З/п менше ніж описано в темі, але на найпростіші речі вистачає по цьому це не бʼє по карману
Якщо є бажання, то все можливо
Ваше 400 +краска выйдет не дешевле 600, которые я написала.
Желание у кого? Ради чего такие потуги?
З бісиками• 31 марта в 22:31
Ответ дляПеремелица
Желание у кого? Ради чего такие потуги?
Вам вирішувати є бажання чи ні)) це ж ваша справа
Тут запитують- я пишу відповідь , от і все. Насправді трохи дешевше, бо на корні фарби треба не так багато, на два рази вистачає
Копирайторша• 31 марта в 22:36
Ответ дляШукаю трусики
На дому. А якщо Київ то можна і безкоштовно моделлю у учнів.
Після ’моделлю учнів ’ будете півроку відрощувати нормальну довжину. Я раз так дочку зводила, і не дешевий салон, Vip в назві, найкращий в ЖК. Власниця потім достригала як могла, вибачалась, третину довжини тупо знищили. Добре , що в 10 років то не трагедія і росте швидко. В 25 я б розстроїлась. На фарбування моделлю то треба бути або пофігісткою, або авантюристкою.
Тишком_нишком• 31 марта в 23:11
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Чистые волосы, одежда, обувь.
Ещё бы и лицо норм
Перемелица• 31 марта в 23:21
Ответ дляЗ бісиками
А длину вы не тонируете? Рыжая становится
З бісиками• 31 марта в 23:23
Ответ дляПеремелица
Ні. Але раз в 4-5 фарбувань треба проходити я по всій довжині
Перемелица• 31 марта в 23:28
Ответ дляЗ бісиками
На всю длину мне нужно 3 упаковки.
Так извращаться с покраской, маникюром и тп можно для себя, но не для работодателя , который платит три копейки
З бісиками• 31 марта в 23:38
Ответ дляПеремелица
На всю длину мне нужно 3 упаковки.
Стоп! Извращаться і доглядати за собою це різне. Гігієнічний манікюр і форсування коренів це найпростіше і робиться для себе в першу чергу
Перемелица• 31 марта в 23:41
Ответ дляЗ бісиками
Мне для себя этого не нужно. Для себя я слежу за зубами и качаю жопу
З бісиками• 31 марта в 23:43
Ответ дляПеремелица
Так не робіть )) вас же не змушують) вам лише вирішувати)
Перемелица• 31 марта в 23:43
Ответ дляЗ бісиками
В теме о том, что заставляют
З бісиками• 31 марта в 23:47
Ответ дляПеремелица
В теме о том, что заставляют
Ми всю ситуацію не знаємо, що саме автор має на увазі … але якщо мова про найпростіші речі і робота така що це важливо, то доведеться пріоритети розставити
А ви ж пишете про себе, чи на вас теж давлять на роботі?
Я на хвилинку• 31 марта в 23:49
Ответ дляНоу коммент
Наприклад де?
Назви магазинів)
Практически а любом.
У меня есть прекрасные вещи из Зары и манго В том числе из кашемировые свитера и шелковые платья
Горня капучіно• 01 апреля в 00:04
Ответ дляПотужна махіна
Прикол. В одній організації керівник структурного підрозділу ( в її обов´язки входили переговори)
Просто обожнювала секонхенд-. Гребла мішками.
Ну вигляд речей був відповідний, не було цільного образу.
Якось директор не витримав і каже, я тобі випишу премію тридцять тисяч, купи собі Новий одяг, хоча б для зустрічей.
Виписав премію на яку вона купила вже два мішка одягу в снконхенді
а у нас директор заходил в отдел, видел на спине в сотрудника еле живую ткань рубашки,почти вся уже перетерласт и говорит- я тебе что мало денег плачу? что одеться нельзя нормально? завтра приезжают на переговоры,оденься получше. но там и сотрудник кадр ещё тот,хвастался,что месяц прожил на 3000 грн. поднимал 10 коп на улице,репнули штаны на заднице.
Ошеламиссимо• 01 апреля в 04:57
Ответ дляНоу коммент
Нову
Ну может кофте 15 лет....и выглядит чистой но застиранной, тогда да....
Області пітьми• 01 апреля в 09:16
Ответ дляНезнакомлюся
А клієнти гоп-стоп з району в кепках з семками
Це ви про свій досвід?
Летюча помилка• 01 апреля в 10:48
Ответ дляПеремелица
Его надо обновлять каждые 3 дня. Не у всех есть время
Каждый день. Обычный лак быстро облущивается.
Ноу коммент
• 01 апреля в 10:50
Ответ дляЯ на хвилинку
Практически а любом.
А з яких пір зара та манго це дешеві та бюджетні речі?)
Людина із зп в 15 тисяч не дозволить собі за таку ціну речі
Я на хвилинку• 01 апреля в 10:52
Ответ дляНоу коммент
Всегда были
Что не позволит ?
Вещи стоимостью от ~120 грн?
Что не позволит ?
Вещи стоимостью от ~120 грн?
Ноу коммент
• 01 апреля в 10:54
Ответ дляЯ на хвилинку
Всегда были
Что не позволит ?
Вещи стоимостью от ~120 грн?
Что не позволит ?
Вещи стоимостью от ~120 грн?
Скиньте посилання, де в манго чи зарі є річ за 120 гривень)
Я на хвилинку• 01 апреля в 11:01
Ответ дляНоу коммент
Вот, к примеру один из моих заказов
Шукаю трусики• 01 апреля в 11:15
Ответ дляКопирайторша
Мій підліток ходить моделлю на стрижки. Волоси дуже густі і швидко ростуть. Це дуже круті стрижки, що в дорогій перукарні не роблять. Є курси підвищення кваліфікації. Там вже профі вчать новинкам. І це безкоштовно. Це однозначно краще ніж бути нечупурой
Ноу коммент
• 01 апреля в 11:18
Ответ дляЯ на хвилинку
Вот, к примеру один из моих заказов
Це не в гривнях
Копирайторша• 01 апреля в 11:23
Ответ дляШукаю трусики
Хлопцю можно і під 0 в разі невдалої стрижки. А коли була довжина по пояс, а стала значно менша? Вам теж було би ’крута стрижка’?
Курси курсам рознь.
До стоматологів теж ходите до практикантів? І їм треба вчитися
Курси курсам рознь.
Шукаю трусики• 01 апреля в 11:28
Ответ дляКопирайторша
Курси курсам рознь.
Мова про нечупуру, що вигнали з роботи за зовнішній вигляд. Були б довгі, то зібрала б у хвостик, як прописано в дрес кодах.