Викупана• 31 марта в 15:25
Жк Славутич
Дівчат, як вам цей жк? Я вже пару квартир там дивилась, наче все ок, але ну не може все так бути прям ідеально як опису рієлтор.
Роздратована шкіра• 31 марта в 15:29
Працюю недалеко. Проходжу кожен день там. Ніколи б не хотіла там жити. Таке місце... бруд, купа людей, недоглянуте. Річка ця вонючка поряд брудна. Ларьки, транспорт, купа алкашів лазить
Викупана
• 31 марта в 15:30
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну купа людей так тут згодна, а от алканів я не бачила, хоча я там звичайно не щодня
Роздратована шкіра• 31 марта в 15:42
Ответ дляВикупана
Вони всі біля ринку та нової пошти труться
Забігаловки усіляки, ну і звісно потім розбрідаються по околицях
Якщо чесно, я вже 10 років тут працюю і мало що змінилося. Ввечорі стрьомно ходити, доріг нормальних немає. Таке враження, що тут час зупинився- нічого на краще не міняється.