ОноВамнадо• 01 апреля 2025
Чи є тут ще такі невдахи як я, які все життя без авто?
Як дістало це і нічого не світить...
Невидимка• 01 апреля 2025
Я не вожу авто, бо хочу жити і нікого не вбити, це не моє скільки пробувала
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляНевидимка
МЕСТО_Встречи• 01 апреля 2025
Я на права здала в 2000 році, а авто купила в 2021 . Правда , квартиру купила в 2002 році. Так що все попереду.
Там-тарарам• 01 апреля 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Так вперед. 11000 категорія В.
це де такі ціни
Мальовнича даль• 01 апреля 2025
У нас з чоловіком все життя немає авто. Спочатку не було грошей і потреби, потім
- таксі, службовий водій, живемо в мікрорайоні з хорошими розв´язками.
Плануємо влітку купувати два авто, щоб економити час, але я щось засумнівалась. Обидва боїмось)). Я ще й боюся набрати вагу
Мааарковная• 01 апреля 2025
Ответ дляНевидимка
+ попробовала,разбилась,поняла что не мое.нафик надо..живу в центре,общественный транспорт или такси,сейчас вообще никуда звонить не надо,приложения.нет проблем -парковка,страховка,то..танунафик)
Бамбарбия! Кергуду.• 01 апреля 2025
Расслабтесь, автор. Что за комплексы
Will_Be...• 01 апреля 2025
У меня нет авто, и необходимости в нем не вижу. При чем, я живу в одном из самых длинных городов в Европе. Неудачницей себя из-за этого не чувствую.
Гарантую неперелевки• 01 апреля 2025
права були з 1995 р, ніколи не водила, на початку війни зрозуміла,що треба, 3 роки кайфую і думаю, чого ж 30 років профукала.
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
С авто появилась новая жизнь
Это случилось в 33 года
Очень жалею, что не села на авто раньше ( деньги были, то боялась, то так же думала, мне не надо )
Это случилось в 33 года
Добрая свекровь• 01 апреля 2025
Я. Скоро 40 років. Права є. На авто ніби відкладаю якийсь мізер щомісяця, але потім лізу в ту заначку, бо потрібні терміново гроші, і так кожен місяць-два. Вже, напевне, і не світить те авто мені.
Ходжу пішки. 35 хвилин до зупинки громадського транспорту.
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляМальовнича даль
у мене є службовий водій, мені не достатьно його
Ласунка• 01 апреля 2025
Ответ дляНевидимка
На жаль, таких як ви одиниці. Більшість просто купує права і іздить, часто попадаючи в аварії і калічачи людей
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
С авто появилась новая жизнь
Это случилось в 33 года
А якщо і грошей особливо немає...
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Ого, це дуже багато пішки йти
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
Ответ дляОноВамнадо
А якщо і грошей особливо немає...
При этом у вас служебный водитель ?
Странная формула
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
При этом у вас служебный водитель ?
Странная формула
Саме так, я ж не мільйонер, звичайний найманий працівник із середньою зп, авто дороге + бензин + обслуговування + мийка + страховка + штрафи, боюся не потягну, ціни ростуть, а за службове авто я не відповідаю
Khmelnichanka• 01 апреля 2025
В мене ніколи не було авто.
Невдахою через це себе не вважаю.
Ну, і мені не можна за кермо: я псіхована ))))
Невдахою через це себе не вважаю.
Кумедна• 01 апреля 2025
Мені 45, вчитель у школі, авто нема й не буде. Толку, що три червоних дипломи. Приклад невдахи. Але багато друзів, дітей і роботу люблю. Чоловік зараз далеко, ото реально хвилювання.
ОноВамнадо
• 01 апреля 2025
Ответ дляКумедна
Якщо така розумна, то може треба було шукати кращої долі, ніж просто вчитель в школі?
Дякую_аж_підскакую• 01 апреля 2025
Летом продала авто. Пока покупать не собираюсь. У меня все в пешей доступности.
По вашей логике я неудачница)
А по факту сплошная экономия, положительные эмоции от расцветающих растений, которых из авто не замечала и польза от хотьбы пешком)
По вашей логике я неудачница)