Козачка• 01 апреля в 12:09

Порадьте міцелярку підлітку

Ж проблемна шкіра з висипаннями. Розумію, що потрібен дерматолог і вирішувати питання в комплексі. Але на зараз ситуація така, що підліток категорично відмовляється від консультацій з лікарем. Просили міцелярку. Купували біодерму, що до висипань, з її слів, типу нічим від дешевої не відрізняється. Але зараз висипи, порадьте, що купити. Тільки будь ласка без осуду, що не можу вмовити йти до лікаря. Складний підлітковий вік, взагалі важко спілкуватися і щось рекомендувати, тим паче доводити
Видящие_помогите• 01 апреля в 12:13
Я щось не зрозуміла, що з біодермою не те ?
Ну і по- друге, ваш підліток об Вас ноги витирає, а Ви далі в попу дуєте.
Бандитка Сью• 01 апреля в 12:17
Міцелярна вода - це вода для зняття макіяжу. Все. До чого тут прищі до міцелярки?
euhunter• 01 апреля в 12:17
Мицеллярка - это средство демакияжа. Любая, которая ей подходит.
Важно то,чем она умывается и какой наносит несмываемый уход. Кислотный тонер есть?
автор Козачка • 01 апреля в 12:23
Ответ дляБандитка Сью
Від гарньє прищі посилюються до прикладу
Моя улюблена страшко• 01 апреля в 12:24
Посое того как я размылила эту мицелярку через спонж то отказалась неё вообще. Моющее какое то, а кто то её и не смывает.

Советую мягкую умывалку, тоник и крем
автор Козачка • 01 апреля в 12:25
Ответ дляeuhunter
Умывается гелем Стоп демодекс и пользуется этой же серии кремом. Мицелярка была последняя биодерм, но ещё до высыпаний. Биодерм дороговато, может есть что-то ещё хорошее, но дешевле
автор Козачка • 01 апреля в 12:26
Ответ дляМоя улюблена страшко

Советую мягкую умывалку, тоник и крем
Проблема в том, что убедить на умывалку не получилось, нужна человеку мицелярка
euhunter• 01 апреля в 12:33
Ответ дляКозачка
Мицеллярка Гарнье, Биотен - любая, это расходник.
Косметику нужно менять, там нет активов против акне. Нужен кислотный уход с регулированием себопродукции, а не просто противоспалительный.
Если вам нужно бюджетно, то вот эта серия будет чтото делать. Плюс угресол на сами прыщи, плюс тонер с кислотами, бюджетный тоже на фото.
Бандитка Сью• 01 апреля в 12:35
Ответ дляКозачка
Бо склад не підходить і до існуючих прищів додається ще подразнення.
Якщо мета зменшити висипання, шукайте призначені для цього засоби, а не що-небуть, бо від нього не гірше
Нафаня Маня• 01 апреля в 12:38
Ответ дляКозачка
Тоник тогда купите или лосьон
Мицелярка только для снятия макияжа. Это не уход
АфродитаПетровна• 01 апреля в 12:43
Babe голубая.
Бандитка Сью• 01 апреля в 12:43
Ответ дляКозачка
Є діагноз демодекоз? Бо серія Стоп демодекс саме від цього, від кліща, який живе в шкірі, а не широкого поняття ’від прищів’.
автор Козачка • 01 апреля в 12:56
Ответ дляБандитка Сью
Підтвердження нема, бо відмовляється робити аналіз. Демодекоз був у мене. Дуже схоже на нього. Після застосування цієї косметики висипань стає значно менше.
Сонечко• 01 апреля в 13:31
Ответ дляКозачка
Це не від Гарньє, а від неправильного догляду скоріш за все. Якими ще засобами користується? І чому не хоче до лікаря?
автор Козачка • 01 апреля в 14:38
Ответ дляСонечко
Для догляду більше нічим. Не хоче до лікаря, бо ж дуже вже доросла та розумна, вирішила що їй ретіноли потрібні а лікар ні. Важко то все. Не дослухається взагалі до порад. Причому була у дерматолога з іншої причини, просила сказати за обличчя, щоб хоча б зіскоб зробили. Ні і все( До минулого літа все було добре, а потім різко поступало і не припиняється(
Сонечко• 01 апреля в 16:33
Зіскоб з обличчя робити -то дійсно зайве. Ніхто зараз не лікує демодекс, протоколи лікування акне геть інші. І можливо вона цілком права, і їй потрібні ретиноіди, принаймні зовнішні. Бо з того, що ви пишете, то поки що вона лише шкодить шкірі
автор Козачка • 01 апреля в 16:51
Ответ дляСонечко
А сенсі демодекоз не лікується? Я сама його лікувала 2 роки. То був суцільний жах. Після лікування на шкірі висипань нема вже кілька років
автор Козачка • 01 апреля в 16:51
Ответ дляСонечко
Щоб лікуватися ретиноїдами, потрібен нагляд лікаря
Сонечко• 01 апреля в 18:03
Ответ дляКозачка
Звичайно, виключно під наглядом лікаря
автор Козачка • 01 апреля в 18:04
Ответ дляСонечко
Звичайно, виключно під наглядом лікаря
Ну от. А вона до лікаря категорично не хоче(
Моя улюблена страшко• 02 апреля в 15:35
Ответ дляКозачка
Пусть её смывает обязательно. Покажите ей тест с ватым диском, сколько там мыла выдувается. Я так кожу под глазами пересушиоа ею
автор Козачка • 02 апреля в 17:18
Ответ дляМоя улюблена страшко
Спасибо, да она знает,что нужно смывать