Наивная Хо• 01 апреля в 13:33

Вакуум аборт

Дівчат, прохання без осуду.
Хто робив вакуум або кюретаж? Як пройшло? Яка вартість? Особливо цікавить в держ.лікарнях
Я_з_Франека• 01 апреля в 13:42
Гугл пише від 10 000 грн.
Мені колись по показанням робили безкоштовно
Зяблик протестант• 01 апреля в 13:42
Прошло все быстро без каких либо проблем , под наркозом , по цене не скажу делала в частной
Крошка Енот• 01 апреля в 13:44
3 роки тому, в приватній, мені пропонували кюретажем завмерлу прибрати, тоді це коштувало 7000, Київ
автор Наивная Хо • 01 апреля в 13:58
Ответ дляЯ_з_Франека
Гугл пише від 10 000 грн.
Так, я читала, але там пише по приватні. По державним нічого не змогла найти.