Глаза_в_3_карата• Изменено 01 апреля в 16:47
Як боротися з хлопцем коли не чує
Маю хлопця, живемо разом вже рік, на початку здавався доволі охайним, порядочним, допомагав, і словом і ділом, десь пів року прожили, зрадив. Пробачити- гучне слово, скоріш дала 2 шанс виправитися. Наче більше цим не займається, але людину після того як підмінили. Мало того що за собою не слідкує, не вмивається, під руками вибачте, запах провансу, бороду не голить, речі хоч і прошу скидати не носити брудні, не раз знімала з нього- все марно просто задовбалась бігати, прошу скинути, чую тільки- потім. По хаті допомоги 0, поїв встав пішов. Ні дякую, ні ’смачного’ коли їмо разом. Живемо на квартирі яку знімаємо 50/50. Хоче щоб я спала з ним, але мені гидко і я відмовляюсь станом на зараз, раніше казала що мені не приємно жити поруч з такою людиною, але прохання не були почуті. Ні живу я з ним не із-за гаманця, не із-за дітей, а тому що люблю. До сих пір. Стараюсь бути гарною в усіх категоріях, і працюю, і по хаті, і стараюсь доглядати але останній місяць вже мене вимотало. Знятись і піти-важко, тому що починається- вибач дурака все виправлю і кожного разу даю шанс. Заї6алась. Квартира, їжа, все це 50/50 одяг сама собі купую, іноді він просить але я не мільйонер. Постійно вихваляється який він ’відповідний’ перед друзями і рідними. А мені і гидко і почуття вкорінились, думаю виправляти немає сенсу якщо чесно, треба якось себе налаштувати на те щоб піти.
Глаза_в_3_карата
• 01 апреля в 17:06
Ответ дляМаксХмара
Он вас из приюта забрал?
Что значит «не помогает»?) Вы там домработница, а он хозяин? Не не помогает, а не делает. Вы ему тоже «не помогайте» вам еду готовить, стирать и убирать.
Нехрен жить с кем попало еще и в складчину. Сами себя обесценили и уже под плинтусом.
100% правда, я це розумію...
Знову Я• 01 апреля в 17:06
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я розумію, просто, я не знаю, як пояснити... Це важко прийняти рішення. Так воно очевидне просто самій наче страшно
У вас просто залежність.
Це завжди важко.
Але з кожним днем він буде нагліти більше, і коли він вас кине, то будете збирати себе знову пару років.
Так що краще зараз, але ви не підете від нього.
Це завжди важко.
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:07
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це проблема не в ньому, Ви себе не любите і не цінуєте. Як я добре Вас розумію, на жаль 😞
Вам зараз багато чого напишуть, і про гордість і тд. Але це залежність і відійти від неї важко. Можна робити над собою зусилля, можна на людях бути сильною і незалежною, але він в ваших очах той, якого Ви полюбили спочатку.
Розумна Губка• 01 апреля в 17:07
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Пів року намагалася щось вкласти в голову йому
Он взрослый человек, ему не нужна нянечка сопельки вытирать и грязные трусики переодевать. Если быдлан не понимает, что в постель к женщине нужно приходить помытому и побритому - то нафик с пляжа. Ну или опуститься до его уровня, раз такая ’лябоф’, и терпеть вонючего бабуина молча.
Marinamariana• 01 апреля в 17:07
Ответ дляГоворю відверто
Он просто ждет удобного момента ( другую девушку), чтоб вас кинуть. А пока и так сойдет, вы ж его обслуживаете, чего уходить
Да кому он нужен кроме автора
Marinamariana• 01 апреля в 17:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Просила людину зайнятись собою, почати доглядати бо з брудною людиною спати фі. Не думаю що б і самі спали. Тому так. Але люблю як людину (доволі довго ці почуття бо знайомі ще з 20го року таким він не був, або я не бачила) останні пів року ось такий суцільний жах
Автор , это он молодой на себя забил . Представляете что с возрастом будет ? Бегите от него сверкая пытками. Такие люди не меняются
Леди_на_драндулете• 01 апреля в 17:09
Ответ дляMarinamariana
Да кому он нужен кроме автора
Следующей влюбленой дурочке, которая, как показывает практика, первые пол года будет молча все делать, а там схему он знает
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Певно я тримаюсь за ті моменти які були до з ним, сумую за тими почуттями що були, за емоціями, надія якась наче є що він же міг таким бути, він же був, може ще все повернеться, і оцей страх що ту людину я не дочекаюсь мене давить, хоча скоріш за все то просто була маска
А тієї людини не було. Або вона змінилась. Я думаю, Вам потрібно відчути, що Ви подобаєтесь ще комусь. Ви гарна, молода і все життя попереду.
Вам требе бачити, що Ви цікава для чоловіків.
ЛюблюДевчонок• 01 апреля в 17:10
Ответ дляГлаза_в_3_карата
дорослі люди не міняються за чиєюсь примхою, це треба прийняти за аксіому
Кучерявочка• 01 апреля в 17:10
Навіщо вам боротися? Виприйшли ав цей світ боротися з одороблами?чи все ж таки бути щасливою? Його треба просто покинути. Ви така ніяка і убога? Що він вам дає як чоловік? Все навпіл. Купа у вас обов´язків. Ви живете щоб обслуговувати смердючого лодаря? Ви йому хто? Жінка? Гувернантка? Боже, вам не соромно самій перед собою? Чого жінки так опускаються? Взяли на свою голову обузу, платить з ним пополам, весь побут на ній..зрадив.... та роз´їхатися і на тому все. Якийсь сюр. Ще й смердить як бомж. Це ж треба так себе кинути під ноги. Та вигнати сцяним віником. Я покинула чоловіка на 3 побаченні -з 4 кімн.кваотирою. посадою бо він нього тхнуло старим козлом.
Навіщо з ним боротися? Він єдиний? Чим він заслужив що ви лягаєте з ним у ліжко-жлобом, смердючим , засрануем? Жах ще й гуляще. Ви так себе вже еинули під нлги, що нааіть отаке смердюче лайно вас має ні за що. Фу фу фу на вас. Ригати хочеться
Настасья Пицун• 01 апреля в 17:12
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Хата то не наша, вільний не вільний, але ось вже потихеньку накривати починає щоб піти
(Автор, дикий пардон!! за искреннюю прамоту)
1 вы не живете, вы зачем-то придумали себе рабство! Бытовое, моральное и еще доплачиваете за это..
2 он уже дал понять, что ни во что Вас не ставит:
- искал и нашел другую (проверка гадить на голову и она успешно пройдена! гадить можно)
- игнор всего и вся (он не хочет быть для вас мужчиной и тем более сексуально привлекательным - ему плевать)
- вы пустое место и потому ему плевать на все что касается ВАС (потому такой пофигизм во всем)
3 Автор, у ВАС нет отношений, есть иллюзия, фантазия и привычка ВАША и больше ни-че-го
4 любовь - это НЕ самоуничтожение которым вы занимаетесь сейчас, любовь - это то от чего тепло и приятно. Любите на расстоянии, для любви это не помеха.. Рубильник выключила и пошла любить в другом месте.
5 дальше будет хуже.. а спустя ГОДЫ Вы проснетесь и поймете как обижали себя живя с этим телом...
Marinamariana• 01 апреля в 17:12
Ответ дляЛеди_на_драндулете
За что в вонючего нищего жадного козла влюбляться ? Не нужен он никому кроме автора
Настасья Пицун• 01 апреля в 17:12
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вы ему не мать... прекратите воспитывать мужчину не пригодного к семейной жизни!
Глаза_в_3_карата
• 01 апреля в 17:13
Ответ дляНастасья Пицун
Дякую за прямоту
Глаза_в_3_карата
• 01 апреля в 17:14
Ответ дляMarinamariana
Коли він зраджував, нажаль там була не одна, не дві, не три, там було дівчат 10+ різних. Перед кожною він був альфою. (Натикалась на переписки)
Кучерявочка• 01 апреля в 17:15
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Вас ще заразою нагородив однлзначно. Підіть здайте в Ділу пцр соскоб на всі зппп. 7 пакет. Там купа всього у вас. Хламвдвяі уреа безсимптомні. Жах. Я б виїхала за добу
Глаза_в_3_карата
• 01 апреля в 17:15
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Рыба по гороскопу?
Козеріг
Глаза_в_3_карата
• 01 апреля в 17:16
Ответ дляКучерявочка
Я вже перевірялась, слава богу все чисто
Леди_на_драндулете• 01 апреля в 17:16
Ответ дляMarinamariana
да он и ей то не нужен, просто она это еще не осознала
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:17
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви пробачили, правда? ) Бо ваш мозок каже, такого не може бути, це неправда, він такого не робив. Його цінність для Вас вище власної цінності. Це не погано і не добре, це життя. І поки Ви не будете відчувати себе потрібною іншим чоловікам, така історія буде повторюватись. Не з ним, так з кимось іншим.
З понеділка на дієті• 01 апреля в 17:17
У меня похожая ситуация, тоже по большой любви, но уже начал в печенках сидеть таким поведением - но я хоть деньги с него тяну. А вы еще и пополам живете.
А сколько вам и ему лет?
Кучерявочка• 01 апреля в 17:18
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Козеріг
Ви козеріг?? Та не може бути. Тільки риби прощають все на світі і мучаться до скону. Козероги горді.а не отакі ніякі
З понеділка на дієті• 01 апреля в 17:19
Ответ дляКучерявочка
В чем они мучатся и кого прощают, расскажите?
Техпаспорт на медузу• 01 апреля в 17:19
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Їй буде легше, коли він почне повзати та просити. Вона стане вище нього і відчує свою важливість, він - розхідник, справа не в ньому навіть.
Настасья Пицун• 01 апреля в 17:20
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Автор, у Вас сложности психологические, это очень фонит..
- вы не уважаете себя
- вы выбрали тело не пригодное к совместной жизни
- вы живете с мужчиной не пригодным к браку.. (те перспектив - 0)
- вы выслуживаетесь перед ним и пытаетесь доказать ’я хорошая! я добрая.. я буду любить тебя всегда’
- вы его воспитываете как мать и ваша роль в его жизни - ’прислуга мать’. а не любимая женщина - эта роль уже не изменится. Автор, просыпайтесь! Займитесь своей психикой.. там есть над чем работать. ВАм сейчас надо бежать от него и срочно (!!) разобраться в себе... Ютуб в помощь!
- вы не уважаете себя
Забризкана водою• 01 апреля в 17:20
Треба,автор.
Бо тратите час.
Міняйте собі життя.
З ним каші не звариш.
Бо тратите час.
Міняйте собі життя.
З ним каші не звариш.
Кучерявочка• 01 апреля в 17:22
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Скоріш за все у неї в натальній карті Венера в Рибах. Ті у кого Венера в Рибах прощабть п´яних.зрсдливих.вонючих, які б´ють...він залиється сльозами.впаде навколішки і вона пробачить.бо по життю терпила і дуже романтична дура.
Автор. Зробіть онлайн натальну ксрту. От мені цікачо -чи дійсно у вас Венера в Рибах