Люблю_смаколики• 01 апреля в 17:13

Класні місця в Києві, куди піти з дітьми? фото для прикладу

Хто активний, порадьте щось цікаве, щоб з дітьми 3-4 роки.
Наприклад, знайшли казкове чаювання.
Можна і музеї, театри, красиві кафе, незвичні дитячі кімнати і тп.
Раз у місяць приїжджаємо в столицю і хочу здивувати дітей новеньким.
Зайченя• 01 апреля в 17:37
Купольный театр на горе. На меня взрослую он произвел неизгладимое впечатление, детям спектакль так себе, но атмосфера там сказочная
Триндю-бриндю• 01 апреля в 17:40
1. Дуже рекомендую Музей науки на ВДНХ.
На ВДНХ багато цікавих локацій, цілий день можна там провести.

2. Блокбастер Мол на Почайній.
Там 2 будівлі поруч.
Нова - де більше магазинів, велика територія для розваг дітям малого віку. Та стара Будівля - де тільки розваги.

В новій сподобався Зоопарк контактний - це просто море емоцій та багато спогадів. Звірят можна брати на руки. А там - кролики, і сурікати і єноти, лемури, кішки різних порід, змії, і т.д.. Дитині сподобався дуже Хамелеон.

В Старій будівлі сподобався Мініленд. Ніби кімната невелика, але роздивляться можна більше години всі деталі + дають програмку з квестом, по якій потрібно знайти по фото мініатюрки. Також там же є картинг, роледром, різні ігрові локації.

3. Чудові локації і в COSMO MULTIMALL на Шулявці, що недавно відкрився. Там класний каток, кінотеатр.
Той самий Звірополіс є також і тут.
Велика територія Дитяча планета розваг.
Малинка• 01 апреля в 17:41
Забыла название, пусть киевляне подскажут. Есть детская комната в ТЦ с заячьими норками, пиратским кораблем и Лего. Как раз для такого возраста подойдет.
Зоопарк. Возьмите зерно какое-то, уток кормить можно.
Океанариум
Кидландия
Опера детская бывает, впечатлила.
Экспериментаниум
Детская железная дорога.
Шикаю і викаю• 01 апреля в 17:43
Музей води, Музей іграшки, Експериментаніум
Малинка• 01 апреля в 17:44
Ответ дляШикаю і викаю
Музей туалетов еще интересный!
Шикаю і викаю• 01 апреля в 17:44
Осляча ферма під Києвом, страусина
Лгин• 01 апреля в 18:49
Музей медуз
Anastejwa• 02 апреля в 01:46
- Цирк можно.
- Природничий музей - моей 3-х леткке очень понравилось, провели там пол дня.
- Очень крутая игровая зона - papashon kids в Гулливере (метро Дворец спорта). Открылась относительно недавно.
- В ТЦ Дримтаун тоже огромная игровая зона.
- Можно сходить на разные мастер классы по приготовлению блюд (мы часто ходим, очень нравится) - в Евразию, в Hyloft. Но там записываться заранее нужно, но если знаете, когда приезжаете - то это не проблема)
- Плюсую за ВДНХ. Обожаем это место, очень много всего на разных вкус. 24-27.04 там будет проходить фестиваль Книжкова Країна. Тоже будет еще много прикольных штук для взрослых и детей (игровые зоны, мастер-классы и т.д.)
- Экспериментариум.
- Часто проходят разные спектакли для такого возраста. Смотрите билеты на Karabas.ua.
- Планетарий
- Океанариум, музей медуз
- Красивая, милая кафешка Namelaka
Anastejwa• 02 апреля в 01:48
Динопарк еще в Гидропарке (ну это если детям нравится такое)
автор Люблю_смаколики • 02 апреля в 06:54
Ответ дляAnastejwa
- Цирк можно.
- Экспериментариум.
- Планетарий
- Океанариум, музей медуз
- Красивая, милая кафешка Namelaka
дякую.
десь були вже, щось взяли на замітку.