МаксХмара• 01 апреля в 18:17
Зміна роботи під час вагітності та виплата декретних
Підкажіть, будь-ласка, зараз знаходжусь на 2-му місяці вагітності, дуже важко працювати да і планувала звільнитись, зараз є можливість перейти офіційно працювати віддалено до тата, підкажіть на зміну роботи виплати зміняться ? Я же повинна працювати не більше 9 місяців на одному місці?
Зам. зав. Анонима• 01 апреля в 18:19
Зазвичай на підприємстві завжди є можливість переведення на більш легку роботу при вагітності. Приносите довідку про вагітність і вас переводять на легшу роботу.
Ну або як варіант лягти на зберігання вагітності і тягнути з лікарняними до самого декрету. Повірте загроза викидню це серйозно.
Виплата по вагітності і пологів при звільненні рахується середня зарплата по області. Тобто менше чим ви отримуєте.