Незламна• 01 апреля в 18:22
Мой предУжин)
Так сказать, разогрев перед ужином))
А что у вас сегодня?
Братья Капли• 01 апреля в 18:25
Была свинина тушёная с овощами и сосисками в томатном соусе с рисом, ну ужин пойдем в ресторан, хочу рыбку
КвартираЧья• 01 апреля в 18:25
Ответ дляБершкомангоЗар
Якраз топчу)
Скумбрія сувід
Хлібці
Салат капуста і помідор
Скумбрія сувід
Хлібці
Салат капуста і помідор
Що додавали до скумбрії?
Ms. Скромность• 01 апреля в 18:26
Мойвы жареной купила и навернула только что)
Не ела ее лет 7-10 точно
Незламна
• 01 апреля в 18:30
Ответ дляКрайня невістка
Це називається Підвечірок
Ок, буду знать)
Не пириживай• 01 апреля в 18:30
Ответ дляБесбардак
Я села поесть :)
Шо тут есть)) можно было и не садиться
Носки на подтяжках• 01 апреля в 18:32
Ответ дляНезламна
Не загрузилось
Класно) У мене перекусу нема, обіду теж не було, на сніданок були дві варені гомілки (я люблю варену курку) і салат, а зараз буде пиво і сир з зеленою пліснявою, купила по акції, це, певно, замість вечері вже.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 18:33
Ответ дляБесбардак
Я села поесть :)
О, от саме таке і я люблю
Крайня невістка• 01 апреля в 18:33
Ответ дляНезламна
Дякую ☺️ навзаєм
У мене сьогодні розгрузочний день, а так да, я б сала навернула
Та никада в жизни• 01 апреля в 18:45
Для мене сало - зимова страва, тому з приходом тепла його вже не хочеться.
В мене тепер до літа нон-стоп зелений борщ і салат з свіжої зелені.
Носки на подтяжках• 01 апреля в 18:49
Ответ дляТа никада в жизни
Так +10 це ще не тепло)
Та никада в жизни• 01 апреля в 18:51
Ответ дляНоски на подтяжках
Так +10 це ще не тепло)
В нас вище за +10.
Ну і все квітне, зеленіє, реально не хочеться вже ’важких’ страв типу холодця чи сала, хочеться чогось вітамінного, свіжого і зеленого)
Носки на подтяжках• 01 апреля в 18:52
Ответ дляТа никада в жизни
В нас вище за +10.
Зелені справді хочеться. Я чекаю коли бабусі винесуть кропиву, бо збирати нема де, а борщ з кропиви дуже люблю.
Та никада в жизни• 01 апреля в 18:53
Ответ дляНоски на подтяжках
В мене вже свої дачні шпинат, щавель, черемша та зелена цибуля, тому зелений борщ і салат з зелені форева)
ЗаведУющая• 01 апреля в 19:40
У меня сегодня завтрак/обед/ужин- три в одном. Только к 17 вечера приготовила наконец😃🤦
Тушила домашнюю курицу с картошкой и зажаркой. И помидоры в собственном соку сделала салатом.
Подмигашка• 01 апреля в 19:56
Ответ дляНезламна
Не загрузилось
Та що ж ви робите, хотіла не вечеряти, але вже думаю де той кусок сала в морозілці увіпхнула
Подмигашка• 01 апреля в 20:01
Ответ дляТа никада в жизни
Ну я щойно ходила на вулицю в зимовій куртці і не жарко, тому не таке й тепло вже