princess of wonderland• 01 апреля в 18:42
Ответ дляЮния13
кстати, женщины довольно стильно и интересно одеты, для того времени
Вы про сумки Биркин?
Апель-синка• 01 апреля в 18:43
Ответ дляAnyaSkazka
фото
Я уже и сама нашла ))) Я в Киеве с 93 года, думала на Крещатике кроме ЦГ продуктовых магазинов не было.
princess of wonderland• 01 апреля в 18:44
Ответ дляЮния13
нет, юбки, платья, туфли, колготы
Жалко, что спиной стоят. Заценили бы брови и ресницы
AnyaSkazka• 01 апреля в 18:51
Ответ дляЮния13
так получается стоят за молоком...в костюмах, на каблуках еще и в таких очередях
Йдуть з роботи, заходять в магазин. То ще добре, що не серед ночі. Мої батьки мене вночі водили в чергу, бо на кожну людину давали пачку масла.
Ответ дляAnyaSkazka
мене просто здивувало, що при такому житті жінки в кофточках, юбочках на каблучках, з зачісками й стояли годинами....все встигали працювати, з дітьми, стиралок не було у всіх....це мабуть через те що не було айфонів)))
Ответ дляЮния13
Не, ну стиралки были, конечно, но не автоматы, а обычные, с центрифугой.
Ответ дляЮния13
А в чем женщина должны были быть одеты?
якщо додивитись,то черга справа закручується, і люди вже стоять лицем в ліву сторону, черга явно черга в продуктовий ..
а те що ’каблучки’,то тоді то був нормальний каблук,багато хто носив, в магазинах Києва продавали, магазин Взуття там майже через дорогу. . Зато білі кросівки- якраз махровий дефіцит був, в основному діставали з рук...