ХвилювАллочка• 01 апреля 2025
Гінекологія. Київ
Добрий вечір! Порекомендуйте, будь ласка, з власного досвіду гінеколога або гінеколога-онколога в Києві.
ХвилювАллочка
• 01 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Это разные специалисты, что у вас?
Відсутність КД пів року. Мені 45, якщо що. Один лікар каже, що гіпералазія ендометрію, а інший, що все норм і це початок клімаксу.
Апофиозная• 01 апреля 2025
ХвилювАллочка
• 01 апреля 2025
Ответ дляАпофиозная
Ой, це проблема. Сама шукаю толкового. Чула багато відгуків про цю. Планую поїхати
Я колись лікувалася і оперувалася у Садового Андрія в Ісіді. Він до того ж узіст класний. Та, нажаль, він вже довго на лікарняному і невідомо, чи вийде на роботу
Добротная• 01 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Вам нужен просто хороший гинеколог. Сідайте фсг и будет понятно, климакс это или нет. При гиперплазии кровотечения, а не аменорея. Если есть фото описания УЗИ, давайте, посмотрю
Апофиозная• 01 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А я лікувалася в обласній в Кабанець Тетяни. Неймовірна людина і лікар. Нажаль померла років 7 назад. З тих пір в пошуках.
ХвилювАллочка
• 01 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Як Вам скинути?
Янка-угомонись• 01 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
На підставі чого він вам визначив клімакс? Які аналізи здавали?
І наскільки я бачу на власному досвіді і досвіді знайомих, подруг, він не починається раптово. Спочатку затримки на 10 днів, потім на місяць.
Добротная• 01 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Як Вам скинути?
Тут выкладывайте, просто ФИО закройте
ХвилювАллочка
• 01 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
З моїм ендометріозом частенько були і до цього затримки і навпаки. А ще куча операцій і спроб ЕКО. Лікар каже, що це виснаження
Добротная• 01 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
фото
Это не климакс, но размер яичников говорит о возрастных изменениях, так что, возможно, дело как раз идёт в сторону угасания функции, гиперплазии точно нет.
Янка-угомонись• 02 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Може гормональний збій. Як на мене, тто не схоже на кліиакс. Так,вам би знайти хорошого гінеколога. Здоров´я вам.!
ХвилювАллочка
• 02 апреля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Дякую!
ХвилювАллочка
• 02 апреля 2025
Ответ дляДобротная
Вони маленькі, бо вже неодноразово оперовані
Добротная• 03 апреля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Тоді треба порівнювати з попередніми узд