Бабка_в_кедах• 01 апреля 2025
Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?
Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти
Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити
ㅤ
Тема просто поговорити
ㅤ
Та легко!• 02 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
В ясли. Или бабушкам с девушками. Отпрашиваются, подстраиваются или берут няню на то время когда ребёнок не в садике. С соплями, кашлем, рыгачками идут в сад.
А работать выходят потому что не хотят тратить денежки из своей кубышки, ибо потом пенсия будет меньше.
Да прям с рыгачкой в сад. С соплями ведут, но если темпа или рыгачка, то у нас никто не ведет, все пишут в чате, что ребенок останется дома
Мама Никитки-2• 02 апреля 2025
ЗА садочки з 3 місяців і категорично ПРОТИ декрету в 3 місяці.
Блд ваабще Сцуки подуріли…
Ворожу на каві• 02 апреля 2025
Ответ дляЦибулька зла
Сами министры будут подтирать
в мене тільки 2 варіанти після ’перлів’ цих недоколисаних міністрів:
1 - феєричні дебіли
2 - зробимо їх ще раз
1 - феєричні дебіли
2 - зробимо їх ще раз
Ласунка• 02 апреля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
ой,та ладно.. куча жінок он не може знайти роботу.., ще трошки гайки закрутити і одна перед іншою галопом побіжть на таку роботу..
На яку роботу? Яка покриває тільки половину вартості дитсадка для дитини?
Новорічна пальма• 02 апреля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
конечно,виновата садистка. а кто ещё? там даже мальчик меньше этой садюги ростом и возрастом пытался ее оттащить.хватал за руку.у него мозгов хватило понимать,что такое хорошо, а что плохо. ребенок зашёл посмотреть телевизор и не ожидал,что его будут душить. и не надо перекладывать на взрослых вину. тут одно существо виновато- этот недоребенок садистка.
ну не прямо одно - кроме этого ребенка есть еще как минимум ее родители, которые тоже хрен знает где находились и не должны были ее саму оставлять (а по хорошему вообще приводить в заведение, если оно настолько нездоровое). + персонал заведения тоже неясно где был и куда смотрел.
И только следом за ними уже можно и маму годовашки носом ткнуть - но ее жизнь уже ткнула и без чужих комментов так, что всю жизнь запомнится
Та легко!• 02 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Блд ваабще Сцуки подуріли…
Да не найдёт на это никто бабло, а соцстрах замахается больничные выплачивать
Ща как дам• 02 апреля 2025
Ну ну.. вообще хотят уничтожить деторождаемость в Украине? Демографическая ситуация и так хуже некуда. Кто будет дармоедов через 20 лет содержать?
Масяня Я• 02 апреля 2025
Ответ дляЦикавенная
Так это наши умы государства придумали сегодня, чтоб декрет был только 3 месяца. Только пока ничего не ясно.
в сэсэсэре был 3 мес, почему сегодня?
Ворожу на каві• 02 апреля 2025
Ответ дляМэри Попкинс
4 месяца в основном в западной европе, месяц до родов и 3 после рождения ребёнка
цікаво, на кого ці казочки розраховані? Ладно раніше, але тепер, коли в кожного по десятку а то й більше знайомих в різних європейських країнах чи в тих же США ...
Котомафия• 02 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Та драсті. Ви б хоч калькулятор увімкнули. Скільки зараз дитячі? Ви хочете сказати, що більше, ніж за місяць в приватних яслях? Бо звісно ж, держава оплачує утримання приміщення, безліч робітників, частково харчування - і вам здається, що державі це в копійки обходиться?
Так то ваша фантазія про безліч працівників. А по факту буде як в срср, тільки без харчування. Загугліть як виглядали ясла у 60-х роках...Тоді виходили на роботу у пару місяців дитини.
Копуша• 02 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так і було колись в союзі.
Також окремі були групи карантинні, де всі хворі і їх лікували персонал з медсестрою. І лікар при кожному садочку.
Мамам не було необхідності брати лікарняні. А як ми знаємо лікарняних треба багато з дитиною віку садочка.
И моя бабушка мне рассказывала,что это был ужас
Незнакомлюся• 02 апреля 2025
Прикольно, в 3 мес в ясли? Безработица или работа на минималку, можно даже без отца родить ЭКО по гос.программе-это программа для женщин? Кто кормить будет и смесь, лечение и рождение за чей счет. Т.е. я так понимаю ммальчиков вывозят с 15 лет, а девочек уже начнут вывозить с 12..печалька
Масяня Я• 02 апреля 2025
Ответ дляБорода
А де держава платить за жінку вдома?)) 860 грн в місяць?
рабочее место висит
Масяня Я• 02 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Навіть не уявляю як це можна організувати в Україні.
Взагалі не вважаю це нормальним, але в тій же Америці є можливість подружжям працювати по черзі в різні години, в Україні це поки нереально на загальнодоступному рівні
а что тут такого? уволят вас после 3 мес с декретного места, да и все. что за проблема?
Незнакомлюся• 02 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так і було колись в союзі.
При совке кто работал и кто неработал пенсия минималка одинакова.
Ворожу на каві• 02 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну чому придумала
Все є в інеті
В Італії дитячі ясла (nidi d’infanzia) приймають дітей віком від 3 місяців до 3 років. Вартість відвідування таких закладів залежить від типу установи (державна чи приватна), регіону та доходу сім’ї.
Державні ясла:
Оплата за відвідування державних ясел варіюється залежно від доходу батьків. Для малозабезпечених сімей передбачені пільги. Орієнтовна вартість може становити близько 80 євро на місяць.
Приватні ясла:
Вартість відвідування приватних ясел визначається кожною установою окремо та, як правило, є вищою за державні. Перебування дитини до 3 років може коштувати:
• Півдня: близько 300 євро на місяць.
• Повний день: приблизно 500 євро на місяць.
Все є в інеті
Державні ясла:
Приватні ясла:
• Півдня: близько 300 євро на місяць.
і що? це примусово?
Новорічна пальма• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще раз.
Якби дитина загинула, то батьків малої дитини б судили за недбалість і невиконання батьківських обовʼязків
а родителей 7-летки не судили бы? Еще как судили бы! И не поверите - не только по админ.статье, а по 166 ККУ минимум. Тут нет невиновных в этой ситуации априори, кроме годовалого ребенка
Котомафия• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
А хто вам сказав, що їх будуть оплачувати?)
Французи не оплачують лікарняний на дітей, наприклад. І на дорослого перші три дні лікарняного не оплачуються. Лише з 4го дня хвороби починається оплата, але мала порівняно зпл.
Цикавенная• 02 апреля 2025
Ответ дляМасяня Я
в сэсэсэре был 3 мес, почему сегодня?
Деньги, все деньги. Чтоб из казны меньше платить и больше стырить.
Новорічна пальма• 02 апреля 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Та я в шоці була, перший рік в садочку просиділи на лікарняному сукупно 6 місяців, на роботі таке б не терпіли
ну вот и не стали терпеть. Спустя 3 месяца такого режима попрощались, не по моей воле
Незнакомлюся• 02 апреля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
В мене є питання - а куди діти дітей після 3 місяців? У нас є яслі в Україні? Скільки буде віддати дитину туди?
Чи може мама може дозволити собі найняти няню для грудної дитини? Це ж треба платити за 10 годин щодня? Це дофіга грошей буде!
То ж здається була програма, якщо Ви депутатка чи держ.службовець то і держава нчню компенсує тільки не всім і тільки не всю оплату...тіп того
Та легко!• 02 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
Ну в Украине же больничный оплачиваемый
Вірю, я повірив• 02 апреля 2025
Ответ дляDjacmin
Насколько слышала в США и Европе примерно все так и обстоит. При этом ясли и садики только частные и стоят дорого. Делается это для того, чтобы не платить декретные.
Не совсем так, декрет тут 3 месяца, садики дорогие 100-150 в день, но если работаешь официально то гос-во покрывает 80% стоимости, но можно и сидеть без оплаты в декрете сколько захочешь, большинство выбирает работать, у нас вчера вышла мама 2-ух месячного малыша на полный день.
Невгамовна шахиня• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Кто это будет финансировать?😅
в Штатах так і живуть, декрет до 3 місяців, подруга в Італії екскурсовод, працює на себе, вибігла на роботу коли малому 2 тижні було, бо гроші самі себе не зароблять
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Да, прям с рыгачкой в сад. С температурой нет. А с рыгачкой да.
Пасти Ла• 02 апреля 2025
В переважній більшості сімей 1 дитина, заради чого народжувати, щоб через три місяці віддати і не бачити, як вона росте, щоб що, вкалувати, як коняка і а потім дождати три копійки пенсії. Ідіоти, зі своїми тупими ініціативами. Кого життя прижме, той і без їхнього закону вийде. Колись була молода-дурна, вирішила дитину залишити на няню і йти на роботу, добре, що дитина виявилася розумнішою. Діти в житті 1-2 рази народжуються, а роботи буде, аби здоров´я вистачило. В обидва пологових ледь не прямо з роботи пішла, але ні каплі не шкодую, що залишалася з дітьми, поки не підросли до садочку, щоб могли хоч вдома розказати, якщо що болить чи хтось образив.
Незнакомлюся• 02 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
В Польщі з 6 місяців садки.
Перший рік декрету оплачують щомісяця повну зп до декрету. Після року ні.
Для них це норм. Вони в шоці були, що в нас декрет аж до 3 років :))
А їх не шокує 860 грн в міс на дитину...чому вони 800 злотих платять?
Аристократка-тунеядка• 02 апреля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ха ха ха я державний службовець і моєї зарплати за місяць вистачить тільки на чотири дні оплати няні. Що робити далі з дитиною цілий місяць? Звільнятися?
Та легко!• 02 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так а детей они куда девают?
ГВ что ли сразу в роддоме таблетки пьют для прекращения лактации?
И что там за работник, который всю ночь вставал к младенцу? И на работе, если это нормальная мать, она тоже эмоционально будет с ребенком, а не в рабочей рутине.
Котомафия• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Ну в Украине же больничный оплачиваемый
Класно жити за рахунок інших, правда? Але ж рано чи пізно фінансування з ЄС скінчиться, і з чого тоді платити? Я не думаю, що після війни будуть пенсії, лікарняні і т.д. Обріжуть по максимуму, це питання часу.