Бабка_в_кедах• 01 апреля в 22:55

Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?

Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти

Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити

ㅤ
Вірю, я повірив• 02 апреля в 00:30
Ответ дляЩа как дам
Ну ну.. вообще хотят уничтожить деторождаемость в Украине? Демографическая ситуация и так хуже некуда. Кто будет дармоедов через 20 лет содержать?
Это вас что-ли?))
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:30
до речі, декрет до 1 року, з´явився не сильно давно, а до 3 років то взагалі вже при совку пізньому, а то були ясельні групи де малеча була ще в пелюшках, а батьки працювали на п´ятирічки за три роки

то ми балувані, я з першою дитиною пішла на базар торгувати у 6 місяців бо 90-й рік, інакше було не вижити, з другою вийшла рятувати бізнес у 8 місяців, бо партнер майже розвалив та втік, з третьою пішла підробляти у 2 місяці, а серйозно працювати почала у його 1,5 роки, але це все на себе, тягала його із собою у візочку, що поробиш, або вдома залишала на молодшу, якій було 7 років - перший клас! їхала з дому ненадовго - пара годин, телефонувала весь час
Не заздріть тьоті• 02 апреля в 00:30
А взамен что? Отсутствие пенсии ? Я не против если норм оплата труда и сады, меня лично отдыли в 9 мес в сад( при СССР еще), но Родителям светило светлое будующее и обещания. Обещания опять останутся без реалии
Та легко!• 02 апреля в 00:31
Ответ дляКотомафия
Класно жити за рахунок інших, правда? Але ж рано чи пізно фінансування з ЄС скінчиться, і з чого тоді платити? Я не думаю, що після війни будуть пенсії, лікарняні і т.д. Обріжуть по максимуму, це питання часу.
Ну когда я жила и работала в Украине, у меня была высокая белая зп, так что я никогда «за счет других» не жила
Огірок та Помідорчик• 02 апреля в 00:31
Ответ дляТа легко!
У грудничков? Вода из крана и +17?)
Давайте без этих страшилок и сочинений)))))
это реальность,я была шокирована.когда ребенку 4ч после рождения,зашла медсестра в палату,развела молочную смесь водой с крана и дала ребенку,потом и врач подтвердила,чтоб никакой кипяченой воды,показали как купать ,в ванночку воду тоже с крана набирали
Ща как дам• 02 апреля в 00:31
Ответ дляВірю, я повірив
Это вас что-ли?))
За живое задело или что вы в грязных ботинках в чужой дом пытаетесь пролезть?
Пасти Ла• 02 апреля в 00:32
Ответ дляНе заздріть тьоті
Взамін, як завжди, нічого, головне вижати по максимуму зараз.
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:33
Ответ дляВорожу на каві
цікаво, на кого ці казочки розраховані? Ладно раніше, але тепер, коли в кожного по десятку а то й більше знайомих в різних європейських країнах чи в тих же США ...
ну от моя знайома в США народила дитинку й як мила пішла на роботу, коли малій виповнилося 3 місяці, з дитиною сидів чоловік бо він такий - хоум-бізнес, ’хлопчик за викликом’ щось полагодити, ремонтник, то вони так графіки планували

друга знайома у Швеції, в них не так жорстко, вона, здається, вийшла чи у 8 чи у 9 місяців малої на роботу, працює у лікарні подобово, то з дитиною сидів у той час батько

ще родичі сидять, є ясла, няньки, якось викручуються
Ждушечка• 02 апреля в 00:33
Ответ дляКриниця щастя
Имеется ввиду если есть очередь то сначала дети работающих родителейполцчают место. А если есть места свободные, то берут всех детей.
Это совершенно разное
Котомафия• 02 апреля в 00:33
Ответ дляТа легко!
Від початку війни вся соцпідтримка, пенсії, з/пл держслужбі, фінансуються з іноземної підтримки. Без цих траншів не буде нічого.
Та легко!• 02 апреля в 00:33
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну купала и я в воде из крана, а в какой надо?
Смесь в роддоме мне давали готовую, Аптамил, она в виде жидкого молока в бутылочках уже была
Незнакомлюся• 02 апреля в 00:34
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ха ха ха я державний службовець і моєї зарплати за місяць вистачить тільки на чотири дні оплати няні. Що робити далі з дитиною цілий місяць? Звільнятися?
З держави витребовувати, а що? У Вас же бiльше можливостей, чим з провінції чи з селища у жіночки Вінницької обл. Пишете позови, витребовуєте, вносите поправки від міністерства на яке працююте...працюйте на стаж, на вислугу років і держ.пенсію. все вірно?
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:35
Ответ дляНезнакомлюся
При совке кто работал и кто неработал пенсия минималка одинакова.
ну не скажіть) професорські пенсії дуже нічого так були, не однакові, у військових теж норм були, в мене дідусь був полковник, воював у Другу Світову звичайно, вийшов майором, потім йому запропонували Академію Генштабу, вивчився, позвали викладачем, от після цього пенсія в нього була 250 рублів, дуже норм

а бабуся двоюрідна все життя працювала у якомусь колгоспі, пенсія була 43 рублі
Ждушечка• 02 апреля в 00:35
Ответ дляMrs.Sexuality
не батьки дивчинки сделали подножку ребенку и не батьки дивчинки сидели сверху на маленьком ребенке почти 10 минут. вы уж как-то глаза откройте и подумайте,кто тут изверг, а кто пострадавший.
Почему за 10 минут никто не подошёл?
Та легко!• 02 апреля в 00:36
Ответ дляКотомафия
Блин, да понятно, что война сломала все системы, что работали до нее. Но я думаю по окончании войны транши не прекратятся
Огірок та Помідорчик• 02 апреля в 00:37
Ответ дляТа легко!
нам приносили дозированные сухие смеси ,да можно было и самим брать на посту ,сколько нужно,рожали в частном хоспитале
Не заздріть тьоті• 02 апреля в 00:37
Ответ дляПасти Ла
Еще в 2020 наш министр говорил о перспективах пенсии…. Надо быть очень недалеким, чтоб молодым работать для 0,00
Незнакомлюся• 02 апреля в 00:37
Ответ дляНевгамовна шахиня

А паїв у бабусі в селі скільки? А якщо люди без села/колгоспа паїв і дежавної роботи, воєннтх пенсій а на заводах які розпилили і розвалили, то як вони виживають?
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:37
Ответ дляМушля з Криму
Это должны быть маленькие группы, не больше 3х младенцев на воспитателя.
Потому что поменять подгуз, помыть попу, кормить каждые 3 часа, качать, носить на руках.
Ну это реально сказочно дорого будет государству
так їх ніхто не качав, до речі, у совку не було памперсів як зараз, а звичайні пелюшки, якщо дитинку не перевдіти, буде мокра(

так і спали лежали, кричали, багато дітей в групі було
Love_Love_Love_• 02 апреля в 00:38
Ответ дляАристократка-тунеядка
А для чого ви працюєте взагалі?
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:39
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну чому придумала
Все є в інеті
В Італії дитячі ясла (nidi d’infanzia) приймають дітей віком від 3 місяців до 3 років. Вартість відвідування таких закладів залежить від типу установи (державна чи приватна), регіону та доходу сім’ї.

Державні ясла:
Оплата за відвідування державних ясел варіюється залежно від доходу батьків. Для малозабезпечених сімей передбачені пільги. Орієнтовна вартість може становити близько 80 євро на місяць.

Приватні ясла:
Вартість відвідування приватних ясел визначається кожною установою окремо та, як правило, є вищою за державні. Перебування дитини до 3 років може коштувати:
• Півдня: близько 300 євро на місяць.
• Повний день: приблизно 500 євро на місяць.
подруга та що у 2 тижні малого побігла працювати, як раз записала його у ясла, але сказала, що ’піде’ він у них у 10 міс, але у неї мама приїхала няньчити та й старші діти там на підхваті, малий з рук до рук переходить, бо це в неї вже п´ятий)
Гарачий Чокалад• 02 апреля в 00:40
Ответ дляЖирафовое варьенье
если такие сады сделают, то там будет куча детей, но работать мамы не пойдут все равно.
а от тут згадають про податок на тунеядство...
Незнакомлюся• 02 апреля в 00:40
Ответ дляНевгамовна шахиня

Ага, просто цікаво..раніше мамочки тоже скільки гмо їли, на гормонах сиділи щоб те дитя родити? А зараз що не продукти то хімічна таблиця, яке те здоров´я у мамочки і в дитини, щоб в 3 міс віддати на суміш і чифого виробництва..хто за це все оплачувати буде?
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:40
Ответ дляНезнакомлюся
А їх не шокує 860 грн в міс на дитину...чому вони 800 злотих платять?
насправді іх багато чого шокує
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:40
Ответ дляПолтавська галушка
В союзе еще и ночные сады были. Отдали детей и вуаля)))
Красота
не просто нічні, а цілодобові, в мене брата в такий віддали у три роки, то в Києві то не дуже розповсюджено. а от у москалів у мацкві такі сади майже всюди й батьки максимум на вихідні дітей забирають
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:41
Ответ дляТа легко!
Германия официальный декрет 3 года, можно вроде продлить и до 5 лет (неоплачиваемый естественно) с сохранением рабочего места. Я сейчас в декрете, первый год декрета ещё и все премии продолжала получать от работодателя, это помимо декретных денег)
Швейцария - место в садике мама получает только если работает, если не работает - занимается малышом сама)
в Німеччині пристойні умови, в Штатах гірше
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:41
Ответ дляКотомафия
Це у якій країні ЄС офіційно декрет три роки? У Франції 3 місяці, це до і після пологів. Далі тобі нічого не платять. Якщо не хочеш виходити на роботу, то протягом року зберігають місце без оплати, а потім звільняють.
Ми розмовляли про Україну, а ви влізли і навіть не вникли про що розмова
Лепетун• 02 апреля в 00:42
Ответ дляЗубачистка
Уже обсудили. В Украине тем более ничего не платят. И тем не менее декретный отпуск 3 года.
Немає в Україні декретної відпустки
Або відпустка по вагітності і пологах, або відпустка по догляду за дитиною.
Невгамовна шахиня• 02 апреля в 00:42
Ответ дляЖдушечка
Про Швейцарию неправда, модно и без работы сад найти
там з садами погано, подруга живе, то у них ’сад’ то просто мами по черзі сидять з декількома дітьми
Та легко!• 02 апреля в 00:43
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я рожала в обычной клинике, которая была круче Исиды с Лелекой вместе взятых. Правда мы брали отдельную оплачиваемую семейную палату. Было все - и белые махровые халаты, и банные принадлежности, и одежда для малыша, и памперсы, и молоко для ребенка на посту 24/7, и шведский стол 24/7, и медсестры брали ребенка чтобы я просто могла отоспаться. Фактически можно было приезжать без чемодана, мне из него ничего не пригодилось.