Бабка_в_кедах• 01 апреля в 22:55
Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?
Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти
Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити
ㅤ
Тема просто поговорити
ㅤ
Та легко!• 02 апреля в 00:02
Ответ дляЗубачистка
Первые два месяца после родов отец имеет право на послеродовый отпуск.
Он может взять его в течение всего Elternzeit теоретически когда захочет.
Но по факту мало кто из мужчин пользуется этой счастливой возможностью))
Маю декілька думок• 02 апреля в 00:02
Ответ дляБутербродница
Він і є на 3 міс,далі не оплачується
Взагалі то так. Якийсь міф про декрет у 3 роки. Те що зберігається місце роботи (не факт що фірма не розпадеться за цей час) не вважається декретом,це відпустка за свій рахунок.
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля в 00:03
Ответ дляТа легко!
Мне все равно откуда это платится, это платится и это факт.
И никаких декретов по «3 месяца и на работу» в Германии нет))))
А в Италии есть. Можно с натягом до года досидеть. Но в основном кто работает, тот выходит на работу уже через полгода.
Зубачистка• 02 апреля в 00:03
Ответ дляТа легко!
У меня в кругу общения воспользовались трое из трёх)
Маю декілька думок• 02 апреля в 00:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну звісно, не порівняти
Підтримка краща
+ платять щомісяця 800 злотих на дитину до 18 років
Підтримка краща
Там ще при народженні 7 тисяч злотих крім цього.
Криниця щастя• 02 апреля в 00:04
Ответ дляЯ тут с краю постою
Трындеж,меня в 4г мама отдала в сад,а сестру в 3. Вы скорее всего союз не застали даже.
Я союз застала и было такое. И круглосуточные садики застала тоже.
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:04
Ответ дляМаю декілька думок
Ну але офіційно 3.
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
Mrs.Sexuality• 02 апреля в 00:04
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну звісно, не порівняти
Підтримка краща
ответьте,пожалуйста,на простой вопрос- вы юрист?
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:05
Ответ дляМаю декілька думок
Можливо
Я не в курсі, не цікавилася
Mrs.Sexuality• 02 апреля в 00:05
Ответ длясладкий_ноябрь
Можливо
Я не в курсі, не цікавилася
Удалено администрацией...
Брюлик в стразах• 02 апреля в 00:06
Отличное решение , живу на Мальте тут это норма
Кто хочет работать- сможет работать и на ныть что денег нет
Маю декілька думок• 02 апреля в 00:06
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну але офіційно 3.
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
На тому місці працює інша людина,місце не простоює цей час і іноді ще й просять не повертатися на своє місце. Або через 6 років приходиш на зп яка була 6 років тому))) Взагалі не бачу в чому бонуси від такого декрету. І стаж не йде.
Ответ дляБабка_в_кедах
В деяких країнах ЄС є такі садочки, і в ОАЭ є
Вони дешевші, ніж наймати няню додому
За ОАЕ не має садочків для дітей від 3-х місяців. В жінок декретна відпустка після пологів лише 2 місяці, але у всіх місцевих є няньки або вони не працюють.
В садок йдуть вже з 4-х років, в школу з 5-ти біля 6-ти. В садку лише грають, розвивають, ніхто там не спить та не годують, в 12:00 закінчується робочий день там.
На рахунок дешевих садків поржу в голос, ціни зашквар на усе.
Садок та школа в залежності від школи, звичайно, та року навчання.
Приватні садки більш-менш дешеві, починаючи від 12000 дірхамів в рік. Школи в доступі лише приватні, цінник від системи/методу навчання школи (американська, британська, австралійська) стартує від 16000 це найдешевші, до цього ще треба придбати книжки та зошити, форму та планшет.
Син навчався 5-6 клас, то рік навчання був 36000 дірхамів (близько 360000 грн в еквіваленті).
Рівень життя високий тому і цінник на все високий.
Mrs.Sexuality• 02 апреля в 00:07
Ответ дляМаю декілька думок
идёт первых 3 года стажа.
Маю декілька думок• 02 апреля в 00:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Хтось виходить раніше
В моєму оточенні всі діти з 8-10 міс в садочку, от навчився сидіти і віддають.
Але там маленькі групи.
Називаються жлобки, за часту вони приватні. Там на 2-3 діток один вихователь.
Але там маленькі групи.
Приватний 1600 злотих коштує,там повно державних,де тільки за їжу платиш.
Та легко!• 02 апреля в 00:07
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А детей куда?))
Я в Германии и с 3х лет не смогу выйти на полную ставку, потому что садики работают до обеда. Все женщины с маленькими детьми работают частично. Плюс каникулы тут почти в каждом месяце и садики тоже закрыты)
Та легко!• 02 апреля в 00:08
Ответ дляЗубачистка
В нашем кругу общения никто, мужики CEO и CFO, им только в декрет и уходить))))
Новорічна пальма• 02 апреля в 00:08
Ответ дляЖдушечка
Вы ошибаетесь.
Рожают детей, чтобы привести в мир нового человека. Сидеть с ним до 18 лет дома необязательно.
вы инкубатор, или таки родитель? Мышление глубоко ущербного психологически человека-марионетки
Котомафия• 02 апреля в 00:08
Ответ длясладкий_ноябрь
А хто винен, дитина 7 років? Серйозно?
Де дорослі, які повинні були дивитися за дітьми?
Дитячий центр без нагляду? Залишив і пішов, діти самі граються без нагляду?
Від вас ніколи не тікали діти? Ось ніколи, ніколи? Коли дитина весь час перед очима і або тікає, або просто зникає за секунду. Так, ненадовго, але ви встигаєте злякатися і почати шукати....
У дитячому центрі мають бути аніматори (чи як правильно наглядачі називаються?)
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:09
Ответ дляМаю декілька думок
Ну у нас в місті лише два державних. Всі інші приватні. Приватні дорожчі ніж 1600, приватні садочки з 3 дешевші на кілька сотень
Жирафовое варьенье• 02 апреля в 00:09
если такие сады сделают, то там будет куча детей, но работать мамы не пойдут все равно.
Лепетун• 02 апреля в 00:10
Ответ дляКотомафия
Насправді для держави це значно дешевше, ніж утримувати жінку вдома. Бо платять вам малу частину від заробленого.
Та драсті. Ви б хоч калькулятор увімкнули. Скільки зараз дитячі? Ви хочете сказати, що більше, ніж за місяць в приватних яслях? Бо звісно ж, держава оплачує утримання приміщення, безліч робітників, частково харчування - і вам здається, що державі це в копійки обходиться?
сладкий_ноябрь• 02 апреля в 00:10
Ответ дляКотомафия
Звісно мають бути дорослі, які наглядають за дітьми.
Котомафия• 02 апреля в 00:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще раз.
Якби дитина загинула, то батьків малої дитини б судили за недбалість і невиконання батьківських обовʼязків
Ви теоретик...
ЯяяКакаджамбо• 02 апреля в 00:12
Ответ дляТа легко!
А детей куда?))
В ясли. Или бабушкам с девушками. Отпрашиваются, подстраиваются или берут няню на то время когда ребёнок не в садике. С соплями, кашлем, рыгачками идут в сад.
А работать выходят потому что не хотят тратить денежки из своей кубышки, ибо потом пенсия будет меньше.
Новорічна пальма• 02 апреля в 00:13
Ответ дляБабка_в_кедах
Скоро в нас садочки за дітьми черги займати будуть
Народжуваність падає
ага, автор, да вы оптимист. Пока даже работающий родитель-одиночка по факту не может устроить ребенка в сад годами, даже если его очередь подошла! Потому что большинство закрыты и переполнены. А вы про дефицит детей. Как бы не так... Не скоро такое будет
Котомафия• 02 апреля в 00:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну але офіційно 3.
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
І місце тримають.
А якщо подовжити, то всі 6 можна сидіти
Це у якій країні ЄС офіційно декрет три роки? У Франції 3 місяці, це до і після пологів. Далі тобі нічого не платять. Якщо не хочеш виходити на роботу, то протягом року зберігають місце без оплати, а потім звільняють.
Зубачистка• 02 апреля в 00:14
Ответ дляТа легко!
Эти тоже не работники склада. Но как-то впряглись между командировками в Штаты и Сингапур.
Цикавенная• 02 апреля в 00:14
Ответ дляМаю декілька думок
Діти просто лежатимуть і кричатимуть. Ми за кордоном,тут на 1 няню максимум 4-6 дітей,і у няні є помічниці...
В подвалы как их спускать? Когда 20 детей и воспитка с няней? Руки 4.
Зубачистка• 02 апреля в 00:17
Ответ дляКотомафия
Уже обсудили. В Украине тем более ничего не платят. И тем не менее декретный отпуск 3 года.