Краля-Галя• 01 апреля 2025
Алла Пучачева выпустила новое видео... слёзы
Брюнетка в Мармеладе• 01 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
Це Ви так вирішили? А Ваше дуже, що любите про орків пісні слухать ще і кацапською мовою?
Ваш світогляд трохи обмежений. Ніхто не може і не має відчувати цю війну так, як ми її відчуваємо. Тому проклинати матерів орків вона не повинна. Це її народ, можна сказати, вони однієї крові. Вона не підтримує війну, але не буде плювати в морду росіянам при зустрічі.
Кундалина• 01 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну нехай Алла сходить подивиться інтерв´ю Золкіна з полоненими і дзвінки мамам і дружинам, які дуже засмучуються, що син потрапив в полон, а не крякнув.
Вона думаєте не знає? Але подивіться, що є й такі, які намагаються в росії протестувати. Це крихти мізерні, але є. Нам би дуже пощастило, якби росія сама знищила цей режим, але то не реально.
Краще мовчати?
Пластилин_Колец• 01 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
А що вона не зрозуміла? Пісня про орків і їх мам. Нам вона навіщо?
Да успокойтесь уже со своими орками. Россиян благополучно принимают все страны, певцы концерты дают. Дети украинцев учатся с русскими.
Янгол в камуфляжі• 01 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Це для мам СВОшніків пісня? Тепер і вона в клубі тих хто вважає, что прастой народ проста абманулі?
А нам типу своїх синів не жалко? Ах ну жа, ми захищаємось, раді захисту можна і сина і чоллвіка і батька похоронить.
Грибной_Дождик• 01 апреля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
там такая травля на нее и Галкина была организована, что гай шумыть
Точно также как и у нас на лорачку к примеру
Маю рацію• 01 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
То навіщо її творчість слухати українським мамам? Щоб ми переживали за російських мам??? У вас елементарна самоповага є, чи далі в рот заглядаєте рускім??? Чи ви не українка?
Вимагаю спілкування• 01 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
Супер. Дуже допомагає.
Ага, аж відлягло...
Вимагаю спілкування• 01 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Яка ви обмежена. Можна питання, звідки ви?
Хочете бан за перехід на особистості?
Вимагаю спілкування• 01 апреля 2025
Ответ дляГірчинка
Це прям не пісня, а щось більше....я вже другий день не можу її забути. І як же відчувається , як болить Аллі за Батьківщину і тупих расеян
Мааарковная• 01 апреля 2025
Вам реально песня понравилась, как прям песня, как музыкальное произведение? Или просто тематика песни и сам факт, что ВЕЛИКАЯ ПРИМАДОННА это нашептала?
А що таке?• 01 апреля 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну хіба я вимагаю, щоб вона плювала на орків? Хай співає собі, нам нащо це слухати?
Мааарковная• 01 апреля 2025
Вы как хотите, но это старушечье блеяние. Могла бы и поднапрячься хоть слегка.
Крошка Енот• 01 апреля 2025
Недавно YouTube підкинув русняву пісню «Боже как хочеться жить»
Красива пісня, музика, слова.
А в коментарях - русня. Мамки загиблих написують, як їх «сыночек , так хотел жить, но погиб на СВО, а ему то было всего лишь…»
А ще чоловіки, СВОшники теж коментували, як їм тепер хочеться жити, коли розумієш, що смерть близько.
Ну, а я їм понаписувала… і мамкам і чоловікам. Що якщо їм так хочеться жити, якого хєра вони пруться вбивати інших. Які також хочуть жити.
Особливо мамаші одній, яка написала, що без сина тепер існує, а не живе, побажала все життя це відчувати. Бо мала зупинити свого вбивцю, та гроші були важливіше. Ну от і отримала.
Красива пісня, музика, слова.
НеГолосую• 01 апреля 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Порівняли хрін з пальцем 😅
Пи Пи Пилюля• 01 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
А при чем простой народ? У них в стране нет войны, их мужчин не отлавливают, насильно не волокут на убой. Они ездят по миру, путешествуют. Им в большинстве пофиг, как и любому другому человеку, любой страны. Они смотрят на эту войну по телевизору, как какой нибудь Герман из Германии
Зашла на 5минут• 01 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Та ця пісня як застереження, безглуздість війни...
Пфф, яке застереження, ви на пріколі? Мамки тяпнуть рюмочку, включать пісеньку, затянуть про свою горькую судьбінушку.
Думаєте, вони зрозуміють, що вони винні, а їх сини вбивці? Та ні разу, будуть думать, що то усьо палітікі вінавати і вайна праклятая, і ще жидо-бандєравци. А вони маладци, за путіна і ващє родіну защіщалі.
Родіна в апаснасті, патамуша.
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Да всмислі, як для них можна писати пісні? Там всі вважають своїх вбивць героями
+10000
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ длялюбименькая
Удалено администрацией...
На жаль пишемо окремо .ви також .
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Застереження для кого ?
’Блажен хто вірує’
Зашла на 5минут• 02 апреля 2025
Вони блін послухають пісеньку і зрозуміють. Ви якій реальності тут всі живете? Думаєте, вони не розуміють, що йти в іншу країну вбивати це погано? Вони все розуміють і їм це ПОДОБАЄТЬСЯ.
Бо по перше -не ми такіє - жизнь такая.
А по друге -шалені бабки, яких вони в своєму убогому житті ніколи не зароблять, а тут дають частину відразу і потім або ладу, або ще частину. Вони таких грошей в житті не бачили в своїх усть-засранськах.
Пісеньку вони послухають і від купи бабла відмовляться, угу, закатайте губу обратно.
Бо по перше -не ми такіє - жизнь такая.
Вимагаю спілкування• 02 апреля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
То нафіга нам слухати ці сопливі пісні, адресовані їхнім мамочкам?..
А більшості пофіг, тому що їх там дохріна, було б їх стільки, як нас, рахувалися б з втратами.
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Ви іпа...?
Вимагаю спілкування• 02 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Родіна в апаснасті, патамуша.
Верне від їхньої ’боротьби з фашизмом’
Зашла на 5минут• 02 апреля 2025
Ответ дляхутряна володарка
Для всех людей эта песня , нет у нее национальности
серйозно? вже бачу, як якісь іспанці витирають скупу сльозу на пляжі, від цієї пісні, так їх пробирає.
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Бо по перше -не ми такіє - жизнь такая.
Нічого цих українців не вчить .
Одними й ж тими граблями по лобі сто разів і ніякого результату .
Хитрушка-чекушка• 02 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Що ви пишете ?
Чи вам аби тільки рос прославити ?
Вимагаю спілкування• 02 апреля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Бо по перше -не ми такіє - жизнь такая.
Мій дядько після загибелі сина квартирку прикупив за отримані фублі, зато з рідною сестрою (моєю мамою) з тих пір не спілкується, бо це мабуть вона племінника відправила на ’сво’.