Ніка Найз• 02 апреля 2025

Мира не будет...

Посадовці адміністрації президента США Дональда Трампа останніми днями обговорювали ймовірність того, що США не зможуть забезпечити мирну угоду щодо України в найближчі кілька місяців, у зв’язку з цим вони розробляють нові плани тиску як на Київ, так і на Москву.

Джерело: Reuters із посиланням на двох американських чиновників, обізнаних із цим питанням

Деталі: У публікації зазначають, що на початку своєї другої каденції Трамп і його радники мали намір досягти повного припинення вогню в Україні до квітня або травня та укласти тривалий мир у подальші місяці.

Проте, кажуть американські посадовці, ніяка з цих цілей наразі не здається досяжною, що підвищує ризик затяжної війни та необхідності додаткової підтримки для військових операцій України з боку Заходу.

Але жодна угода не виглядає неминучою, заявили офіційні особи, підвищуючи ймовірність того, що трирічна війна затягнеться і що Україні знадобиться більше підтримки Заходу для її військових операцій.

Дослівно Reuters: "Високопосадовці США тижнями скаржилися в приватному порядку на те, як Київ веде переговори, і на те, що вони вважають опором угоді з Вашингтоном щодо корисних копалин і просуванню мирних переговорів. Але останніми днями, за словами джерел, чиновники все більше розчаровані Москвою".

Деталі: Видання додає, що після серії перемовин на вихідних офіційні особи в Білому домі та Державному департаменті США визнали, що російський правитель Володимир Путін активно протидіє спробам Вашингтона досягти тривалої мирної угоди, і обговорили економічний і дипломатичний тиск, аби підштовхнути Росію до угоди.

Дослівно Reuters: "Трамп тижнями заявляв, що довіряє російському правителю і вірить, що лідер (РФ – ред.) відданий миру, але останніми днями Білий дім насторожено ставиться до намірів Путіна, повідомили джерела, хоча Трамп продовжує публічно демонструвати свою віру в те, що Путін хоче покласти край війні".

"Незрозуміло, які конкретні плани може мати адміністрація (Трампа – ред.) щодо тиску на Москву, але один високопоставлений чиновник США сказав, що Білий дім продовжує розглядати запровадження додаткових тарифів і санкціі, які він може застосувати до Росії".

Деталі: У публікації зазначають також, що заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив в інтерв’ю, опублікованому у вівторок, що Москва не може прийняти пропозиції США щодо припинення війни в їх нинішньому вигляді, оскільки вони не стосуються питань, які, на думку Кремля, нібито стали причиною початку війни.

Що передувало: Раніше повідомлялося, що Трамп вірить, що глава РФ Володимир Путін хоче укласти угоду про припинення вогню в Україні, але додав, що він встановив для РФ "психологічний дедлайн" того, коли вона повинна дати згоду на це.

Передісторія:

У неділю Трамп сказав NBC News, що він "дуже злий, розлючений" на Путіна за те, що той заговорив про тимчасове керівництво в Україні. Він також пригрозив накласти додаткові санкції на російську нафту, якщо Москва не сяде за стіл переговорів і не припинить бойові дії в Україні.
Трамп анонсував нову розмову з Путіним цього тижня, у якій вони обговорять Україну.
Напередодні президент Фінляндії Александр Стубб, після зустрічі з Трампом у Флориді в суботу, запропонував встановити 20 квітня крайнім терміном, щоб Росія погодилась на припинення бойових дій, перш ніж запроваджувати нові заходи тиску не неї.
Також Трамп під час спілкування з журналістами заявив, що президент України Володимир Зеленський хоче вийти з угоди щодо видобутку рідкісноземельних корисних копалин, і попередив його про "великі проблеми", якщо він це зробить.

https://www.pravda.com.ua/news/2025/04/2/7505611/
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Вас это веселит и радует? Вы точно в Украине?
Чем больше дадут оружия, тем дольше будет войны. Я против поставок
viter33• 02 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Трамп розчарований Путіним і готує агресивну відповідь, - Fox News
готує пекельні санкції ))))
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляДана-Нирвана
А я когда-то топила за капитуляцию Украины? Я против насильственной мобилизации, особенно, после гибели брата под курском. Я не понимаю смысла курской операции. Но прекращение огня в одностороннем порядке, как, видимо, предлагает Кудесница, - это полный капец.
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Flower Girl23 как там ваша военная полиция?так и избивает россиян дубинками за отказ на войну даже калек на костылях и электрошокер в зад?когда демобилизация?бабье все бунтует?
Удалено администрацией...
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Граждане Украины!
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляsky-labs
Кому отзывается, к тому и относиться
Это точно
viter33• 02 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ясно.А говорят о какой то супер мужской логике,которая недоступна женщинам.Поэтому ещё вопрос,чего добился Хамас?Бесконечной войны с Израилем?
Хамасу не перемога потрібна, а процес війни
Вони мученики, які ’прямо попадають в рай’.
owl62• 02 апреля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляviter33
Трамп сам визнав, що це був спланований цирк з метою тиску на Україну
ТОмуц ирк був би в будь-якому випадку, хоч би Зе прийшов в лакованих туфлях, костюмі від Зегна i постійно мовчав
Правильно делает. Он должен знать свое место
kseniya123• 02 апреля 2025
Ответ дляТанюша
А ви якої національності будете?
Ну тої національності,на яку всі сусіди нападають, а вона бідося тільки відбивається
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Граждане Украины!
Удалено администрацией...
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляowl62
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 02 апреля 2025
Ответ дляviter33
ви розумієте різницю у військовій силі та людському ресурсі між ХАМАСом та рашею ?
Та між Україною та Ізраїлем з ядерною зброєю ?
Понимаю. И прекрасно понимаю, что если бы не Европа со Штатами, то война бы уже давно закончилась, а возможно и не дошла бы до активной фазы... Поэтому мой посыл такой - если Европа хочет, чтобы наша армия ее защищала до 2030 года, она должна заключить с ней контракт... И отлавливать людей на улице, как диких животных, никто не имеет права... И ещё я знаю, как Израиль ценит и бережёт своих солдат и сколько средств тратит на их подготовку...
Джага Джага• 02 апреля 2025
Братан,є дуже багато зацікавлених в розпалюванні великої війни на всій території європи.Не тільки в україні.В цьому задіяні декілька сторін.
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляkseniya123
Удалено администрацией...
Olvia1987• 02 апреля 2025
Ответ дляviter33
А нам что нужно?Всей Украиной в могилы перебраться?Хамас это арабы мусульмане,их женщины рожают по много детей,будущих воинов.От нас что останется?
Джага Джага• 02 апреля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
А хто така Україна?Це прості люди яким війна не потрібна чи ті хто керує Україною?
Еленнн• 02 апреля 2025
Ответ дляТанюша
А общем ще один президент вирішив що
’ Просто треба перестати стріляти’
А щось пішло не за планом
ну чому ви такі злі. зато он які дороги у нас хороші.
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Да приям! Ща кинется Европа воевать за Украину! Защищать Украину будут только украинцы! шел 4 год перемирия...
owl62• 02 апреля 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Каким умом?))
я́рый
1. Высокого стиля
То же, что яростный.
2. Страстно преданный кому-чему-н.
’Ярый поклонник музыки’
3. Устарелое
О плавящемся: чистый, сверкающий.
’Ярый воск’
Какой завуалированный комплимент
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Руководство
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Если кацапы придут, то от Украины точно ничего не останется!
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Руководство
Flower Girl23• 02 апреля 2025
Ответ дляКудесница полесья
Та хватит стогнать уже со своими многоточиями и грустными смайликами. Наголасовала за зеленского а теперь плачет
Ну не я одна, к сожалению поверила в то, что он сможет закончить эту войну... Больше такую глупость не сделаю никогда...
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляДана-Нирвана
Каким умом?))
я́рый
1. Высокого стиля
То же, что яростный.
2. Страстно преданный кому-чему-н.
’Ярый поклонник музыки’
3. Устарелое
О плавящемся: чистый, сверкающий.
’Ярый воск’
Ну,может, вы слышали что-то про Т9 и его возможность заменять слова? Например , ’яркий’, как вариант на ум не приходит?
Olvia1987• 02 апреля 2025
Ответ дляНіка Найз
Ну то тикай,пока выпускают
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
Кем надо быть чтоб в то чмо поверить?
Кудесница полесья• 02 апреля 2025
Ответ дляFlower Girl23
И не надо оглядывать на других я искать виноватых
автор Ніка Найз • 02 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ну то тикай,пока выпускают
Свою шкура дороже? А страна!А люди которые тут остаются больные старые которые не могут уехать?!