Ніка Найз• 02 апреля в 07:26

Мира не будет...

Посадовці адміністрації президента США Дональда Трампа останніми днями обговорювали ймовірність того, що США не зможуть забезпечити мирну угоду щодо України в найближчі кілька місяців, у зв’язку з цим вони розробляють нові плани тиску як на Київ, так і на Москву.

Джерело: Reuters із посиланням на двох американських чиновників, обізнаних із цим питанням

Деталі: У публікації зазначають, що на початку своєї другої каденції Трамп і його радники мали намір досягти повного припинення вогню в Україні до квітня або травня та укласти тривалий мир у подальші місяці.

Проте, кажуть американські посадовці, ніяка з цих цілей наразі не здається досяжною, що підвищує ризик затяжної війни та необхідності додаткової підтримки для військових операцій України з боку Заходу.

Але жодна угода не виглядає неминучою, заявили офіційні особи, підвищуючи ймовірність того, що трирічна війна затягнеться і що Україні знадобиться більше підтримки Заходу для її військових операцій.

Дослівно Reuters: "Високопосадовці США тижнями скаржилися в приватному порядку на те, як Київ веде переговори, і на те, що вони вважають опором угоді з Вашингтоном щодо корисних копалин і просуванню мирних переговорів. Але останніми днями, за словами джерел, чиновники все більше розчаровані Москвою".

Деталі: Видання додає, що після серії перемовин на вихідних офіційні особи в Білому домі та Державному департаменті США визнали, що російський правитель Володимир Путін активно протидіє спробам Вашингтона досягти тривалої мирної угоди, і обговорили економічний і дипломатичний тиск, аби підштовхнути Росію до угоди.

Дослівно Reuters: "Трамп тижнями заявляв, що довіряє російському правителю і вірить, що лідер (РФ – ред.) відданий миру, але останніми днями Білий дім насторожено ставиться до намірів Путіна, повідомили джерела, хоча Трамп продовжує публічно демонструвати свою віру в те, що Путін хоче покласти край війні".

"Незрозуміло, які конкретні плани може мати адміністрація (Трампа – ред.) щодо тиску на Москву, але один високопоставлений чиновник США сказав, що Білий дім продовжує розглядати запровадження додаткових тарифів і санкціі, які він може застосувати до Росії".

Деталі: У публікації зазначають також, що заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив в інтерв’ю, опублікованому у вівторок, що Москва не може прийняти пропозиції США щодо припинення війни в їх нинішньому вигляді, оскільки вони не стосуються питань, які, на думку Кремля, нібито стали причиною початку війни.

Що передувало: Раніше повідомлялося, що Трамп вірить, що глава РФ Володимир Путін хоче укласти угоду про припинення вогню в Україні, але додав, що він встановив для РФ "психологічний дедлайн" того, коли вона повинна дати згоду на це.

Передісторія:

У неділю Трамп сказав NBC News, що він "дуже злий, розлючений" на Путіна за те, що той заговорив про тимчасове керівництво в Україні. Він також пригрозив накласти додаткові санкції на російську нафту, якщо Москва не сяде за стіл переговорів і не припинить бойові дії в Україні.
Трамп анонсував нову розмову з Путіним цього тижня, у якій вони обговорять Україну.
Напередодні президент Фінляндії Александр Стубб, після зустрічі з Трампом у Флориді в суботу, запропонував встановити 20 квітня крайнім терміном, щоб Росія погодилась на припинення бойових дій, перш ніж запроваджувати нові заходи тиску не неї.
Також Трамп під час спілкування з журналістами заявив, що президент України Володимир Зеленський хоче вийти з угоди щодо видобутку рідкісноземельних корисних копалин, і попередив його про "великі проблеми", якщо він це зробить.

https://www.pravda.com.ua/news/2025/04/2/7505611/
Джага Джага• 02 апреля в 09:05
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Блаженны миротворцы
Джага Джага• 02 апреля в 09:06
Ответ дляviter33
підняв рейтинг Зеленського в 2 рази
Тепер Зеленський виграє будь-які вибори
Якщо це була мета Трампа - досягнув
.
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:06
Ответ дляviter33
Удалено администрацией...
owl62• 02 апреля в 09:07
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Звичайно, запам*ятала не кожна вчителька (нехай навіть англійської мови) не знає, що сови, то птахи, а не тварини.
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:08
Ответ дляowl62
Джага Джага• 02 апреля в 09:08
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
.
Дана-Нирвана• 02 апреля в 09:09
Ответ дляКудесница полесья
Ну,может, вы слышали что-то про Т9 и его возможность заменять слова? Например , ’яркий’, как вариант на ум не приходит?
Удалено администрацией...
owl62• 02 апреля в 09:09
Ответ дляДжага Джага
Ребята из вчерашнего вечера приложение в вайбере пишет что не біло ни одного обстрела ни ракетами не дронами.Зрелище подходит к своему завершению.
А що було вночі в Харкові?
Джага Джага• 02 апреля в 09:09
Ответ дляowl62
А що було вночі в Харкові?
Я не знаю додаток мовчить.А що обстрілювали?
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:09
Ответ дляДжага Джага
.
Смотрите,кому отвечаете
Aesonne• 02 апреля в 09:10
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Так она работает на этой почве.
Она, манька, ваньки, авторы тг каналов, эксперты и псевдо эксперты - кому они все нужны будут после окончания войны? Канут в лету. Вот и переживают очень.
viter33• 02 апреля в 09:10
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
До 2019 теж так здавалося .............
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:10
Ответ дляДана-Нирвана
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 02 апреля в 09:10
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Брат не просто умер. Его убили россияне, которые решили, что спасают братский народ. А точнее, которые захотели заработать денег.
Olvia1987• 02 апреля в 09:11
Ответ дляНіка Найз
Свою шкура дороже? А страна!А люди которые тут остаются больные старые которые не могут уехать?!
Страна в виде госорганов,коих развелось как блох у бездомной собачки,побеспокоится о таких
автор Ніка Найз • 02 апреля в 09:11
Ответ дляowl62
А що було вночі в Харкові?
Я насчитала около 15 взрівов!
Дана-Нирвана• 02 апреля в 09:12
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
автор Ніка Найз • 02 апреля в 09:12
Ответ дляAesonne
Так она работает на этой почве.
_Lary_• 02 апреля в 09:12
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
Просто ....
рашисти четвертий рік по всій Україні ракети запускають, з 14-го частина території окупована. Тупий народ, ага...
Бо в свій час в нього відібрали ядерку і примусили роззброїтися.
автор Ніка Найз • 02 апреля в 09:12
Ответ дляOlvia1987
У вас есть другая Украина?
UntoldStory• 02 апреля в 09:13
Ответ дляviter33
підняв рейтинг Зеленського в 2 рази
Тепер Зеленський виграє будь-які вибори
Якщо це була мета Трампа - досягнув
Можете жить с Зеленским десятилетиями только с одним условием. В стране для всех открываются границы и все люди, которые не готовы жить при этом мяснике спокойно уезжают, а заграничные патриоты, которые за него топят и параллельно с этим просят еще предоставить Украине орудия и продолжать войну — возвращаются в Украину, чтобы вкусить демократии и свободы в этой ‘«чудо стране».
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:14
Ответ дляДана-Нирвана
Удалено администрацией...
Мы не на диктанте. Я даже не всегда запятые расставляю, так как часто спешу. И не всегда вид, что должна исправить.
owl62• 02 апреля в 09:14
Ответ дляДана-Нирвана
Удалено администрацией...
Olvia1987• 02 апреля в 09:14
Ответ дляНіка Найз
У вас есть другая Украина?
На карте мира Украина только одна.Но есть другие страны
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:14
Ответ для_Lary_
Просто ....
Уже ж разобрались,что никогда ядерка не принадлежала Украине. И сделана была в ссср
Кудесница полесья• 02 апреля в 09:14
Ответ для_Lary_
Просто ....
Удалено администрацией...
K@pelka• 02 апреля в 09:15
Ответ дляКудесница полесья
Я отрицаю агрессию россии? В моем сообщении смысл был в том, что жертва не может лупашить первая, и потом же обвинять рашку в недоговороспособности
Первая? Вы в каком мире живете?
sky-labs• 02 апреля в 09:15
Ответ дляНіка Найз
Если кацапы придут, то от Украины точно ничего не останется!
ИСТОРИЯ говорит об обратном...

После предыдущего ’прихода’ мы нехило так прибарахлились - заводы, порты, АЭС, ТЭС, корабли, танки, самолеты, ракеты, ядерка....
Как это все возможно в насилуемой колонии?
Сравните с Узбекистаном, Киргизией, найдите ’10 отличий’
Вырвались из союза - 50 млн украинцев и все вышеперечисленное, за исключением некоторых позиций, с собой забрали...
И если бы были умными хотя бы как казахи, то все у нас было хорошо и войны не было, потому что соседу не по зубам
_Lary_• 02 апреля в 09:15
Ответ дляКудесница полесья
Удалено администрацией...
автор Ніка Найз • 02 апреля в 09:15
Ответ дляOlvia1987
Как у вас легко! В 1991 все устраивало! А теперь давайте другую страну! А как только в Украине все наладится, вернетесь сюда! Опять на все готовое! А воевать пусть будут дураки!