Чудо в декрете• 02 апреля 2025
Извините, но это пипец!
Рассрочка на продукты- это уже дно?
ЯкаКраля• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Вы думаете я в магазин не хожу?
На примере той же печени трески:
большая банка до войны - 75 грн
сегодня -173 грн.
Подорожание на 130%
На примере той же печени трески:
большая банка до войны - 75 грн
сегодня -173 грн.
Подорожание на 130%
Ні,я так не думаю.Недавно випадково порівняла свої чеки,бо купую +-одне й те саме.Здивувалась,то дуже мало сказано...
Офігіла..
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А капусту жрать сегодня тоже не дешево. Головка капусты - 100 грн
Ось.
А якби ви купили олії на 6000 тоді, то у вас би ця умовно капуста вийшла безкоштовно, ще й на сметанку вистачило
Підмітайло• 02 апреля 2025
Ответ дляГолена блондинка
господи, що об стінку горохом
можу зараз отоваріться на 6т. і буду сидіть щолкать клювом, бо в кутку стоїть 6 тищ, труси порвалися і комуналка неплачена.
можу зараз на 600грн., на наст. місяць на 630 і т.д. тоді я оплачу комуналку, в цьому місяці труси куплю, але в наступному труси вже мають будти на 30грн дешевшими, бо олія подорожчала.
можу зараз на 600, і комуналку оплатить, і кожен місяць труси куплять не економлячи, бо я вже на олії зекономила.
а якщо я ще й труси в рострочку візьму, то тоді в мене не лише на олії економія буде.
це так, для примітивних розписала. може дійде яка вигода може бути від розстрочки.
На это и рассчитано
Народ будет думать, высчитывать как правильно трусы и олию взять в рассрочку.
Дожили
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ дляЯкаКраля
Офігіла..
Я каждый день офигеваю. Хлеб 44 грн. Неделю назад был 37
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ось.
Поподробнее пожалуйста: как покупка масла на 6000 грн - сделает капусту бесплатной?)
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Вам уже написали і не раз.
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Вам уже написали і не раз.
Вы писали только то, что если олию купите - то без трусов останетесь.
А я хочу про бесплатную капусту послушать)
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ дляДваДваВісім
З зп
Прекрасно. Если уже сегодня зп не хватило на покупку продуктов без кредита, то как её хватит завтра на покупку продуктов и закрытие кредита?
Самая СоветЧиваЯ• 02 апреля 2025
Я трохи не зрозуміла суті. В розстрочку беруться речі, які рідко купуються. Ну там телефон, холодильник, щоб ними відразу користуватися, якщо немає цілої суми на покупку.
А от їжа? Ми ж кожного для щось та й купуємо. Який сенс? Постійно в кредит жити.
Це ж не те, що виплатив і все.
Вигідно тільки тим, хто робить великий закупа раз на місяць, а потім сидить вдома.
Це ж не те, що виплатив і все.
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Вам розписали на прикладах ті, хто і як користується. Захочете, зрозумієте. А не захочете, то так і будете лише витрачати свої 10 тисяч актива на капусту і ікру, і волати, що все це дно.
сЛАдКОежКА• 02 апреля 2025
Ответ дляАльдебаран
С какого перепуга кусочек моцареллы стал 100 грн, он еще недавно по 70 был. И так на все
Ну то не годуйте бариг, робіть моцарелу самі)
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляДваДваВісім
З зп
З депозиту, з кешбеку, з дохідної готівки.
Але це не доя автора
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Мля, я не 10 тыс трачу на еду, а гораздо больше, к сожалению.
И как рассрочка поможет снизить эту сумму - знаете только вы
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Бо вам не дано, на жаль
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Але це не доя автора
С депозита?)
Вы в курсе, что проценты по % уже давно не перекрывают рост цен?
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Бо вам не дано, на жаль
Не жрать- не дано. Это правда.
Підмітайло• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Мы с Вами не поймем, потому что финансово не грамотны
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
С депозита?)
Моїх відсотків не лише на кочан капусти вистачає, не переживайте
Я не тону• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Київхліб учора, півукраїського 30+грн, хлібина 65. Зашибісь.
Підмітайло• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Скоро останемся и без трусов и без олии, зато с бонусами и рассрочкой. Будем кьюар коды жрать.
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ длянеДоЖиру
Ещё раз: ваших % не хватает перекрыть пост цен. Если вы не понимаете элемертарного - чему вы здесь учите?)
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
Это точно
Самая СоветЧиваЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Я думаю, вам пропонують купити по акції в розтермінування, а потім вже платити. Та навіть не по акції, враховуючи ріст цін на продукти. От сьогодні ви нагребли 10 кг гречки на 450 грн, а через місяць вона вже 110 за кг, - зекономили типу )
Але тут є і інша сторона медалі - те, що на економили можуть жуки зʼїсти
Чудо в декрете
• 02 апреля 2025
Ответ дляПідмітайло
Так радуются этому как активно...
неДоЖиру• 02 апреля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
У мене дохід з декількох джерел, а не лише депозитні %.
Але ви читаєте вибірково і вириваєте з контексту.
Підмітайло• 02 апреля 2025
Ответ дляGuzelli
В очень многих странах можно в рассрочку брать все🤷🏼♀️
В Турции например давно так , здесь даже жвачку могут картой купить и перевести в рассрочку , учитывая цены в Украине и здесь-не вижу ничего «странного или дна»
Везде соотношение зарплат и цен как в Украине?
Такие ответы выглядят как если нет хлеба ешьте пирожные.