Видящие_помогите• 02 апреля в 19:11
Мазохизм
Новый вид мазохизма . Сделала МРТ заграницей. Головной мозг плюс ангиография сосудов . Головные боли , последние дни тошнота . Вообщем, сделали слава богу , еле там вылежала . Отдали диск . А описание через 20 дней . Как вот ждать спокойно ?
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:13
Ответ дляГрибной_Дождик
едете сюда и вам его делают быстрее. а шо такова
Я уже сделала !
Ухахайкина• 02 апреля в 19:13
Ого))) меня в нейромеде помежду записей запустили, протукалась в мрт, выдали стаканчик кофе, и через мин 40 диск,пленку и расшифровку
Грибной_Дождик• 02 апреля в 19:13
Ответ дляВидящие_помогите
Я уже сделала !
описание к вашему диску...
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:14
Ответ дляУхахайкина
Поняла , это хорошо , ну вот у меня такое (
ОхиИВздохи• 02 апреля в 19:34
Ответ дляВидящие_помогите
Коли я проходила МРТ головного мозку (днем раніше проходила МР ангіографію + МРТ шийного відділу хребта, потім передзвонили з медичного центру, щоб пройшла МРТ головного мозку), то якщо в когось з пацієнтів було щось поганеньке виявлено на МРТ лікар, який писав заключення, консультував щодо результатів і розповідав що до чого і які подальші дії, куди звартатися. В моєму випадку так само було. Заключення написав лікар поза чергою і видали результити обстежень (МРТ головного мозку що проходила цього дня + МРТ ШВХ та ангіографія) того ж дня.
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:37
Ответ дляОхиИВздохи
То есть думаете если бы что то плохое , то сразу бы сказали ??
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:38
Ответ дляОхиИВздохи
Мне вот интересно рентгенолог сразу же видит картину ??
ОхиИВздохи• 02 апреля в 19:39
Ответ дляВидящие_помогите
Так. Якщо щось погано, то ще пропонують пройти МРТ з контрастною речовиною.
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:40
Ответ дляОхиИВздохи
Спасибо немного успокоили . Жутко болит голова снова ( я уже не знаю
ОхиИВздохи• 02 апреля в 19:46
Ответ дляВидящие_помогите
Так.
Проводиться МРТ. Потім лікар дивиться диск і бачить всі зміни. Якщо бачить щось погане, лікар розповідає що до чого і може запропонувати пройти МРТ з контрастом.
Мені одразу після проходження МРТ головного мозку сказали залишитися для бесіди з рентгенологом.
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:55
Ответ дляОхиИВздохи
Так.
А мне просто отдали диск и сказали ждать 20 дней (
Видящие_помогите
• 02 апреля в 19:56
Ответ дляОхиИВздохи
Так.
Это конечно пытка ( еще и пришла домой выпила таблетку .. жуткая боль в голове опять
Мати драконів• 02 апреля в 20:07
Відправте дані диску і трохи євро своїй лікарці і на другий день буде опис
Видящие_помогите
• 02 апреля в 20:07
Ответ дляМати драконів
Спасибо 🙏 так и сделаю
ОхиИВздохи• 02 апреля в 20:14
Ответ дляВидящие_помогите
У Вас тиск підвищується, так?
Ви вимірювали тиск?
Головний біль може бути повязаний з підвищенням тиску.
При стресі або коли є тривожність, може виникати головний біль напруги. Відчувається як стискання голови, ніби на неї вдягнений тісний обруч або каска.
Ви вимірювали тиск?
Видящие_помогите
• 02 апреля в 20:21
Ответ дляОхиИВздохи
У Вас тиск підвищується, так?
Ви вимірювали тиск?
Я вот пришла на резонанс и очень сильно заболела голова , жуть , сейчас выпила таблетку боль ушла , спустя 30 минут . Давление не меряю , у меня как всд еще , подскакивает он резко ( да у меня боль как будто одела шлем на голову
ОхиИВздохи• 02 апреля в 20:27
Ответ дляВидящие_помогите
Схоже на головний біль напруги.
Видящие_помогите
• 02 апреля в 20:31
Ответ дляОхиИВздохи
Схоже на головний біль напруги.
Спасибо вам ! Успокоили
ОхиИВздохи• 02 апреля в 22:37
Ответ дляВидящие_помогите
Спасибо вам ! Успокоили
Для звернення до невролога достатньо диску з МРТ головного мозку. Лікар читає, що написано в заключенні. Але робить свій висновок невролог і визначається з діагнозом переглянувши диск з записом МРТ або (та) плівку.
Видящие_помогите
• 03 апреля в 08:23
Ответ дляОхиИВздохи
Осталось дождаться приема