Яжбоматусяблін• 02 апреля 2025

Громадянство в Німеччині

Цікавить, якщо дитина народилася в Німеччині, а мати там перебуває майже 3 роки, чи отримає дитина та мати громадянство? Якщо вони живуть на виплатах як біженці? Батько - українець теж біженець!
Секретница• 02 апреля 2025
Ясно, що так.
Подаватись можна було після першого року проживання.
УраганнаЯ• 02 апреля 2025
Ні, Німеччина не дає громадянство за ,правом землі,
Рожки-да-ножки• 02 апреля 2025
Нет, конечно

Разве что сделаете рабочее ВНЖ и лет через 15 сможете получить гражданство, если будете соответствовать всем требованиям
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Ясно, що так.
Читаю що там треба прожити 5 років, працювати, а не сидіти на виплатах. Але думаю може я щось не знаю, чи може щось змінилося.
тогдалия• 02 апреля 2025
І хату дадуть, і до повноліття будуть утримувати 😂😂😂
А що таке?• 02 апреля 2025
Нет конечно
тогдалия• 02 апреля 2025
5 років маєте спершу пропрацювати, і не на мініджобі! Тоді вже можна шось думати. А, і за мову не забудьте.
Рожки-да-ножки• 02 апреля 2025
Ответ длятогдалия
И с определенной зарплатой.
Секретница• 02 апреля 2025
Ответ длятогдалия
Так автор працювала , вона дитину зачала і народила.
Майбутнього платника податків .
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2025
Нет, только если один из родителей проработал в Германии 5 лет и имеет ПМЖ и право на гражданство.
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ длятогдалия
Я особисто не народжувала там і там не сиджу. А родичка там народила. Не розповідають нічого абсолютно, але говорять що там залишуться, тільки оце думаю 🤔 навіщо народжувати в 40+ третю дитину, там що роздають громадянство.
тогдалия• 02 апреля 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
И с определенной зарплатой.
Звичайно. То ж не на мініджобі, а на повну ставку. І не кожна робота підійде. І з параграфа напряму подавать не можна. Спершу треба параграф змінити. А там багато умов.
А що таке?• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Говорить она может много чего
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
Говорить она может много чего
Якби я там знаходилась то тут би не сиділа і не питала!
Барабан для дорослих• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
А вам яке діло? Кому коли народжувати вони самі розберуться.
Люди дітей лише для громадянства народжують?
Рожки-да-ножки• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
А вам какая разница, кто когда почему и сколько детей родил?!

Что за воспитание такое - лезть в чужую жизнь
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую!
А що таке?• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вы не там и почему вас это так беспокоит. Живите своей жизнью
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ребёнок такой же гражданин Украины с 24 параграфом, как и они и подлежит депортации вместе с родителями, если параграф закончится.
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
Якщо не знаєте відповідь на питання, будь ласка вийдіть з діалогу! Мені не цікаво читати вашу думку!
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую!
А що таке?• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я то знаю и очень хорошо знаю
Така бойова Я• 02 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Ясно, що так.
после зачатия сразу
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Дякую!
Они просто краем уха слышали про новый закон о гражданстве по рождениею в Германии, но не дослушали про условия, что им нужно сначала поменять параграф и проработать 5 лет.
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
А если мать записала ребенка на украинца с немецким гражданством?
А що таке?• 02 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Нет никакого гражданства по рождению
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Ясно, що так.
Це так в Польщі.
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тогда немецкое гражданство по гражданству отца, а матери ВНЖ до 18 лет ребёнка.
автор Яжбоматусяблін • 02 апреля 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дякую!
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2025
Ответ дляА що таке?
Нет никакого гражданства по рождению
Уже есть, по новому закону, но только при условии, что родители уже сами имеют право на гражданство, отработали 5 лет.