Даю справку• 03 апреля 2025
Дропшипінг без ФОП. В ліміт (50тис.грн) - можна не турбуватись?
Чи фін.моніторінг і за 1-2 продажу буде блочить?
Того доходу там копійки, ФОП взагалі невигідно відкривати, але це моє мінімальне доповнення в наш складний час(
Даю справку
• 03 апреля 2025
Ответ дляПускаю бісики
50 тис в міс від різних фіз осіб?)
так)
а є обмеження скільки можна фіз. осіб?
Хомо_сапиенс• 03 апреля 2025
хорошие у вас копейки - 50 тыс ежемесячно
простите за любопытсво - а основной доход сколько?
Пускаю бісики• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
так)
а є обмеження скільки можна фіз. осіб?
Систематичні прирівнюються до підприємницької дічльності. Вам нарахують податки і дадуть штраф. Може за 1095 днів перевірити
Сокодавка ще та• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
так)
а є обмеження скільки можна фіз. осіб?
Ни сколько. Вас блоканут даже за одну операционную деятельность, если заподозрят. Мне А-банк блоканул карту и разорвал договор за три платежа. Я продала машину и продавала оставшиеся от нее колеса, запчасти, автокресло и т.д. на олх. Только после предоставления скринов, что я продавала свое бу мне выдали заблоченные средства, но договор банк так и оставил разорванным.
Глас_Народа• 03 апреля 2025
Ого, 50 тыщ это много, стоит беспокоиться. Я б/у редко продаю, например на тыщу или 2 в месяц и то беспокоюсь
60 метрів сметани• 03 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Так 50 тис же оборот, не доход
Оле Лукойе• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
так)
а є обмеження скільки можна фіз. осіб?
Фигасе, копеечки
Хропочка з гривкою• 03 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Так 50 тис же оборот, не доход
Навіть якщо оборот. То дохід всеодно мінімалка вийде. То чому має не бути податків?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 апреля 2025
Теж прочитала новину, тепер думаю, свої речі на олх прибрати з продажу чи що
Трусиковед• 03 апреля 2025
підписана на колишніх податківців, які тепер аудитори, дають консультації. за минулий рік дуже багато позовних справ податкової до банків про розкриття банківської таємниці, податкова виграє суди і бачить виписки, і до однієї жінки примахались за 300 з лишнім гривень, сплатила 23% податків+25% штраф. сума смішна, але таких справ все більшає і більшає
самі податківці виступають як таємні покупці. і ось тобі на, штрафікі
Байрактарна• 03 апреля 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Мають бути якісь розумні податки, а не так, щоб сплатити комісії за продаж, податок та залишитися ні з чим.
Оле Лукойе• 03 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Это не про Украину
Хропочка з гривкою• 03 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Так не займаєтесь. Не забирайте заробіток в тих хто платить податки
60 метрів сметани• 03 апреля 2025
Ответ дляОле Лукойе
Это не про Украину
Получается что выгоднее ничего не делать
Україна наше все• 03 апреля 2025
Это конечно такая наглость)
Я понимаю еще людей б/у продающих. Но такие как вы..
У меня долгое время был маленький бизнес с наценкой 15–20% и даже в мыслях не было не оформляться. А тут бедные овечки) 50тым оборот при мин наценке 20% это 10 тыс прибыли, уж как-то 3 тыс налогов фопа можно оплатить. Хотя думаю наценка там больше.
Бринзолетта• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
так)
а є обмеження скільки можна фіз. осіб?
Звичайно. Без оподаткування дозволено до 3 продажів на рік, на суми, які не перевищують мінімальний неоподаткований мінімум (17 грн)
Даю справку
• 03 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
межі ліміту до 50тис, а в мене це може бути і 1-2тис і до 5тис виходить
Даю справку
• 03 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Это конечно такая наглость)
межі ліміту до 50тис, а в мене це може бути і 1-2тис і до 5тис/міс. виходить
Україна наше все• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Такие как вы делают хуже для всех и для тех, кто б/у продает, и для официальных фоп.
Я против того чтобы б/у штрафовали, но таких как вы только за.
Даю справку
• 03 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
магазини тільки за, бо вони теж ледве виживають, а чим більші продажі від таких як я, тим більші їх доходи, а те що я маю зверху якихось 50грн, то для вас кістка в горлі від мене?
Україна наше все• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Вы демпингуете фопов. Оформляйтесь и работайте на полную катушку.
Даю справку
• 03 апреля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
з тими магазинами, що співпрацюю демпінг 0, вони ФОПи і розширюють дропшипінг
а що інші роблять - то не мої справи
Хропочка з гривкою• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Я теж за щоб таких штрафувати. Бо через таких як ви ті хто працює офіційно, не можуть вижити.
Україна наше все• 03 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
а що інші роблять - то не мої справи
Конечно не ваши.
Я когда была фоп, переживала что оплатили за услугу , которой нет в моем перечне услуг! Бежала в налоговую со след квартала подавала новый квед. А тут спокойно в черную продают и делают вид что так и надо. Вообщем больше не буду заходить в вашу тему. Мне надоело.
Байрактарна• 03 апреля 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Той, хто платить податки, має заробіток і без моїх 8 тис. Віддавати половину на податки - це якось занадто. Чому хтось платить 23%, а я маю половину віддати, можете пояснити?
Бокс-орун• 03 апреля 2025
Без прикола. Все сейчас мониторится, все торговые площадки и наложка. Скрыться не удастся никому. У меня небольшой доход с доп продаж хлама своего, даже и 10к грн в месяц не было хождения денег на карте - на тебе, предпринимательская деятельность.
Пацелуйнитуда• 03 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
И как выходили из ситуации?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 апреля 2025
Ответ дляБокс-орун
Ото ж, свою шубу тепер можна в будці собаці постелити, замість того, щоб продати на олх