как тебе такое илон маск• 03 апреля 2025
Ви завжди ходите до одного лікаря , наприклад Узд
Я маю одну лікарку УЗД де я ходжу на УЗД грудей та по жіночому. Іншого лікаря якому можу довіряти, до нього записую і дітей , і чоловіка і сама коли є потреба.
Але наприклад щитовидка планово в один місяць , потім щось заболіло йду знов, потім в дитини підозра на монуклеоз пішла дивитись чи не з збільшена печінка й селезінка. Треба планово дітям щитовидну і внутрішніх органів знов йду. І так виходить що часто звертаюсь.
Скажіть, подумає він що я якась ненормальна?
как тебе такое илон маск
• 03 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Мама лимфоузлов, здравствуйте
Та ви вже просто задовбали.
В моїй хаті моя правда• 03 апреля 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Та ви вже просто задовбали.
а ви?
как тебе такое илон маск
• 03 апреля 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
а ви?
Я то чим ?