Мию чакри щоденно• Изменено 03 апреля в 23:05

Что бы вы подумали о таком ребенке?

Если бы в детском саду воспитатель на прогулке попросила ребенка (лет четырех - пяти) пойти в сад, спросить в кухне, какую посуду к обеду готовить (глубокую или мелкую) и сообщить няне, а ребенок, пока дошел, забыл/или изначально не понял, пришел и начал судорожно вспоминать, что от него хотели. И вместо того, о чем попросили, покормил рыбок.
Просьбу воспитателя не выполнил, а спуститься переспросить постеснялся, так и промучился в ожидании, пока все не вернулись.
Результат:
вже голосів: 149
124 (83.22%) Обычный маленький ребенок
11 (7.38%) Ребенок тугодум
11 (7.38%) Другое
3 (2.01%) Ребенок зашуганный
В танке• 03 апреля в 23:26
Ответ дляМию чакри щоденно
Добавлю, что ребенок все те 15 минут, что был один в группе, очень переживал, что вернется воспитатель и будет его ругать вместе с няней.
Если это ваш ребенок, обязательно скажите, что с ним все хорошо и иногда все могут что-то забыть
Нормализуйте его чувство, скажите что ок переспросить в случае чего
БолеИменее• 03 апреля в 23:27
Ну я така була, пам’ятаю себе в дитинстві. Зараз не така. Це зовсім нічого не означає.
Мамина корзиночка• 03 апреля в 23:31
Ответ дляМию чакри щоденно
Воспитатель отправила.
Дура
tarveldy• 03 апреля в 23:32
Телефоном няня і вихователька користуватися вміють? На фігнюшка не тільки для тіктока з неї ще подзвонити можна
Мовчу, але хочу• 03 апреля в 23:40
Ответ дляОтчебучкина
Донці також 5 років? Це не є завдання для дитини 5 років. Такі завдання могли б мати місце, але в іншій інтерпретації. Як у нас у садочку відбувається: діти сидять в колі і з вихователями визначають кого бракує. Потім дитина ( по черзі один день-одна дитина, але тільки за бажанням дитини) рахує скільки всього дітей. Вихователі перевіряють, рахують хто буде обідати і називають вже точну кількість дитині. Тоді вона обирає пару з ким піти на кухню і доповісти скільки дітей буде снідати/обідати… І разом вони йдуть на кухню, а нянечка йде позаду і все контролює і там діти вітаються і доповідають по кількості дітей. Все під наглядом дорослого, але дорослий не втручається сам, а коли потребують допомоги діти, то тоді і може підказати.
16, з віком це не змінюється
Престидижитатор• 03 апреля в 23:52
Вихователь диплом отримала за сало. Вона мала б знати, що дитина 4-5 років не може запамʼятати і виконати кілька завдань. Малий молодець, що рибок погодував) Треба похвалити дитину.
А вихователю - догана. Нема чого перекладати на малих дітей свої обовʼязки.
Автор, тему потрібно назвати «Щоб ви подумали про таку виховательку?»
Глаза_в_3_карата• 03 апреля в 23:59
Я би подумала,що вихователь придурошна.
#Пойду_кгадалке• 03 апреля в 23:59
Что-то слабо верится в подобное
Море Щастя• 04 апреля в 00:10
Ответ дляМию чакри щоденно
Тобто, вихователь не переживає, що відправила малу дитину на кухню, яка є потенційно небезпечним місцем і без нагляду дитина там не повинна знаходитись, не переживає, чи дитина взагалі дійшла до кухні і де вона знаходиться більше 15 хвилин??? Таких звільняти треба!
-Ань-• 04 апреля в 00:30
Ответ дляМию чакри щоденно
Покірний. Людей з дитинства вчать покірно виконувати все, що скаже ’головніший’. І боятись, що щось зробив не так.
Чим раніше батьки навчать говорити ’Ні.’, тим краще для дитини.

Дорослі особи повинні вирішувати свої робочі питання без участі дітей.
До обіду купа часу було у виховательки, щоб самостійно узнати всю потрібну їй інформацію.
І зараз майже у всіх є мобільні телефони: одна доросла особа могла б зателефонувати іншій дорослій особі і все узнати.
Таке враження, що вихователька зекономила на телефонному зв´язку за рахунок вашої дитини.
-Ань-• 04 апреля в 00:34
Ответ дляМию чакри щоденно
Такі стани дуже небезпечні для здоров´я дитини. Дитину треба оберігати від ситуацій, в якій у неї сильні негативні емоції/страх.
Батькам як мінімум поговорити з вихователькою і директором сада (про недопустимість таких ситуацій).
Гитта Ягг• 04 апреля в 00:45
Воспитатель - дура. Ребенок, самый обыкновенный для своего возраста. Только жалко, что распереживался.
Отчебучкина• 04 апреля в 07:40
Ответ дляМовчу, але хочу
16, з віком це не змінюється
Змінюється авжеж. Не можна порівнювати дорослу дитину пубертатного віку і маленьку дитину дошкільного віку.
Тільки якщо в звичному середовищі, наприклад, вдома, в люблячій родині, де дитина немає страху ні перед мамою ні перед татом і не може виконати доручення відповідне її віку ( сходи на кухню і принеси мені виделку, чашку та ложку. Або з іншої кімнати принеси мені зазначені іграшки). Але в цей момент дитина забувається і не може виконати простих доручень, то тут вже треба замислитись.
А от такі важкі доручення, які аж ніяк не притаманні дитині дошкільного віку в незвичному середовищі та просторі - це каже тільки про непрофесіоналізм вихователя. І щось мені підказує, що це є вигадки. Бо вихователька вже б спохватилася і почала шукати дитину, а не повертатися з дітьми в групу і тоді тільки виявити, що дитина там з острахом чекає на всіх.
Мовчу, але хочу• 04 апреля в 08:11
Ответ дляОтчебучкина
Не змінюється, в моєї дитини нема страху, вона забуває через розсіяність