Добрий день! Підкажіть, буль ласка, хто в березні їздив потягом Київ - Хелм, чи вимагають страховку на кордоні? Раніше не потрібно було. Яка зараз ситуація?
Проработник• 04 апреля 2025
Вы про медицинскую?
Ну, даже если не требуют- выезжать без этой страховки не нормально
Я_канеша_извиняюсь• 04 апреля 2025
Ответ дляМост_Устал
Кому раніше не потрібна була? У вас є зайві гроші в разі чого?
Автор из страны непуганных идиотов.
Я_канеша_извиняюсь• 04 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Не питають її.
Але якщо щось трапиться,то заплатиш у десятки,а то і сотні разів більше.
Шановні, відповідайте по суті, будь ласка. Питання стосується тих, хто їхав нещодавно.
Люблю ВалЄру• 04 апреля 2025
Ответ дляMarishechka78
Купите страховку и спокойно езжайте. Я покупала, нашла самую дешевую
Усатая фея• 04 апреля 2025
Днепр-Хелм.. ни разу не требовали. Их вообще не интересует, будет ли у вас страховка. А вот мясо, сало, колбаса... то всегда интересуются.
Зупка_цем• 04 апреля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Так ви праві.
Но питання у автора інше
Ответ дляLivka
Мама ехала недавно. Не спрашивали.
Дякую за відповідь!