ЖивунаБагамах• Изменено 04 апреля 2025
Що цікавого запитували в GPT?
Я особливо нічого в нього не питаю
Тільки прошу, щоб придумав казку, коли дитина просить , а в мене фантазії немає
І ще сподобалося, як зробив фото в стилі аніме та фото дитини в 18 років
А що цікавого ви питали в нього ?
66сезон666серия• 04 апреля 2025
ничего.
мне это не надо. и информацией о себе не делюсь тоже.
Грамотний хвіст• 04 апреля 2025
Да, всё.. сейчас лечусь, всё нюансы у него спрашиваю. В данный момент какие мне нужно сдать анализы, какие нюансы при сдаче анализов, какая диета при моей болячке. По пунктам расписал мне диету, состав блюд ,как их готовить.. абсолютно всё
Рубаю олівлє• 04 апреля 2025
Ну вот придумать сказку- уже для меня что-то новенькое. Я обычно прошу составлять официальные документы на иностранном языке. Происхождение фамилии мужа искала- но помощи не получила.
Мамзелькіна• 04 апреля 2025
прошу написати якісь ділові листи, повідомлення в месенджерах. Тобто накидую йому ідею і кажу в якому стилі формальному, діловому, не формально написати. Тренування йому свої на аналіз відсилаю, раджуся що краще з´їсти в контексті БЖУ на приклад на вечерю і так далі. Спорт в нього непогано виходить.
Також чатсо прошу психологічного розбору своїх емоцій чи ситуацій чи треба образу пропрацювати на когось чи якусь неприємну емоційну ситуацію. Дуже допомагає..
Дякую_аж_підскакую• 04 апреля 2025
по роботі постійно питаю
про садівництво
рецепти
медичні питання, граю з ним в медичні загадки (він мені описує симптоми я вгадую діагноз)
прошу карти таро кинути з описом
про садівництво
рецепти
прошу карти таро кинути з описом