Тень льва• 04 апреля в 15:49
Питання про ліцеї з фіз-мат направленням
Шановні форумчанки, є питання щодо ліцеїв Лідер та 145 (природничий). Є дитина, яка навчається в 7 класі. Хочу перевести в один з цих ліцеїв, сподіваюся, що вступні тести здасть. Можливо, в когось із вас або знайомих навчаються там діти, хочу почути відгуки
В 145 немає бомбосховища, що в цих умовах дуже погано
Лідер якось між стаціями метро знаходиться (це для мене негатив, тому що планується, що зранку дитину буду завозити я або чоловік, але після занять, може, доведеться і самій добиратися)
Зараз дитина навчається в школі на другу зміну, багато на самостійне опрацювання плюс не подобається ставлення однокласників до навчання і поведінка
Наскільки розумію, то в цих закладах навчання в першу зміну і всі уроки в школі
Тень льва
• 04 апреля в 15:50
Попередні теми почитала. Вразило про директора Лідера, що він там комусь дзвонив, що у дитини стрілки на брюках недостатньо напрасовані
З бісиками• 04 апреля в 15:51
Ответ дляТень льва
И вы готовы переводить ребёнка в такой лицей?
Тень льва
• 04 апреля в 15:56
Ответ дляЗ бісиками
В відгуках писали про те, що директор задовбує батьків, але дітей не чіпає. Якщо до мене будуть такі претензії, то у мене мама чоловіка автор книги з дипломатичного протоколу. Я знайду, що відповісти
. Але це чисто відгук пару річної давності. Можливо там дитина взагалі була в спортивках і директор жартома сказав про стрілки
МадамОхмури• 04 апреля в 15:58
тоді в 145, хоча моя знайома казала, що там є вчителі совкові і ходять вони в метро в тревогу
Тень льва
• 04 апреля в 16:01
Ответ дляМадамОхмури
Я бачила відео про те, як летить ракета, а в цей час діти з цього ліцею прямують до метро, тому що була тривога і через пару хвилин вже до Києва долетіла балістична ракета
МадамОхмури• 04 апреля в 16:03
Ответ дляТень льва
тоді -стрілки на штанях)
МадамОхмури• 04 апреля в 16:04
можете ще 208 спробувати- він теж математичний. Це біля м. Лівобережна
Тень льва
• 04 апреля в 16:06
Ответ дляМадамОхмури
Знаю про цей ліцей (дуже високий рівень по здачі ЗНО, НМТ), але мені логістичного взагалі не підходить. Це хіба що ще й водія наймати персонального для дитини
как тебе такое илон маск• 04 апреля в 16:18
142 лицей очень крутой. Ходят в метро при тревоге, укрвтие строится. Неделя онлайн, неделя-очно. Это как раз физмат
сладкий_ноябрь• 04 апреля в 16:19
145 ліцей іде давно не той, що раніше.
Купа придурочних вчителів, які відбивають в дітей бажання вчитися.
Поцікавтеся яка кількість дітей в цьому році відійшла з ліцею саме через вчителів і їх підхід до навчання і відношення до дітей.
Як на мене, якщо дійсно хочете поглиблено вивчати математику і фізику, то йдіть в Шевченка.
Лідер набирає багато дітей по блату, тому там не має кого вчити.
Наукова зміна ще нічого і ліцей крі що на уманській.
сладкий_ноябрь• 04 апреля в 16:23
Ответ длякак тебе такое илон маск
Чим саме крутий?
Старе приміщення, відсутність вчителів, дуже погана матеріальна база, дирки в підлозі.
Пригощаю кашею• 04 апреля в 16:24
Ответ дляТень льва
Це я писала.
Директор був там дуже специфічний. Хоча зараз на сайті ліцею в.о. директора дівчина, може, стало краще.
У 2022 р. укриття там не було, не знаю, як зараз, син подруги вже студент.
І не знаю, хто там зараз викладає математику.
Зі старого складу Зінченко перейшов до іншого ліцею, Ірина Василівна у декреті.
Віталій Борисович помер, Михайло Семенович вийшов на пенсію (це автори підручника, які працювали у Лідері).
На сайті з тих, про кого чула хороше, Аліна Оскарівна і Марія Олександрівна. Багато нових облич.
І не так і далеко там від метро Печерська пішки.
145 хвалили, але мої знайомі звідти випустилися дуже давно.
Ще хороші ліцеї Русанівський, 208, Технічний. Але лівий берег. Якщо ви на правому березі живете, буде незручно. Для любителів олімпіад Русанівський і 208 чудові.
У 208 і Технічному є укриття, просторі, всім вистачає. У 208 справжнє старе бомбосховище. Про Русанівський не знаю, теж знайомі до війни випустилися.
На правому березі є ще з укриттям УФМЛ, від університету імені Тараса Шевченка, недалеко від метро. Там можна жити, це ліцей-інтернат і він дуже сильний.
Раздражевская• 04 апреля в 16:27
Ответ дляТень льва
Мой сын заканчивал физмат, главное сильные способности ребёнка к математике. Это не у всех, тем более девочек. Было сложно. Я б свою дочь на такое не отправила. Сын живет математикой, способный.
Тень льва
• 04 апреля в 16:34
Ответ длясладкий_ноябрь
145 ліцей іде давно не той, що раніше.
В Шевченка все навчання підлаштовано під дітей, які живуть в гуртожитку. Зранку і до ночі. Особисто для мене дуже далеке розташування
сладкий_ноябрь• 04 апреля в 16:35
Ответ дляТень льва
В якому сенсі підлаштовано?
Якість навчання там набагато вища ніж в перечислених вами школах.
Пригощаю кашею• 04 апреля в 16:41
Ответ дляТень льва
Серед моїх знайомих у сумі там четверо дітей навчається.
Так, вони спочатку їздили додому, а зараз лише на вихідних повертаються. Дітям це подобається.
Тень льва
• 04 апреля в 17:13
Ответ дляПригощаю кашею
Це я писала.
Дякую за коментар. В Лідері бомбосховище вже є. Завтра у них Олімпіада з математики і моя дитина буде писати. Не знаю, чи пустять батьків подивитися всередину.
З математики там дуже класна Аліна Оскарівна, і вона там зараз є, але звісно не в усіх класах.
УФМЛ мені далеко, да і я не такий вже фанат математики і дуууже сильного навчання, щоб віддавати свою дитину туди. (Я сама в гуманітарному ліцеї унв-ту Шевч. навчалася дуже давно, тому і про фізмат їх знаю)
Тень льва
• 04 апреля в 17:15
Ответ дляРаздражевская
Дякую за коментар. Ваш син молодець. Математика - це круто. У мене донька, але обожнює фізику і математику (допишу, що не просто обожнює, але і на олімпіаді з фізики зайняла перше місце)
Пригощаю кашею• 04 апреля в 17:18
Ответ дляТень льва
Якщо дитина пройде саме у математичний клас, скоріше за все, там і вчитель буде сильний.
А от щось типу економічного чи які там ще зараз є - то для ’крутеликів’, яким не знання потрібні, а тусовка, там можуть бути слабші вчителі.
Принаймні так було раніше.
Спитайте про директора. Якщо Кравченка вже немає, цілком можливо, що ситуація покращилася.
Принаймні так було раніше.
Пригощаю кашею• 04 апреля в 17:21
Ответ дляТень льва
Березовський сильний фізик у Лідері.
Мальдивирую• 04 апреля в 17:49
Ответ дляТень льва
Щодо навчання підлаштовано під дітей в гуртожитку - це не так. Обід безкоштовний для всіх (і досить непоганий), хто хоче, лишається на гуртки, не хоче - не лишається. Домашку і гуртожицькі і кияни по бажанню роблять в одному кабінеті.
Тень льва
• 04 апреля в 18:08
Ответ длясладкий_ноябрь
В якому сенсі підлаштовано?
Я маю на увазі, що рано починаються заняття і допізна і субота у них робоча, он хтось ще нижче дописав, що дітки живуть в гуртожитку. Вони там задіяні дуже активно, і фактично, хто не живе в гуртожитку їздить додому тільки переночувати.
Про якість навчання погоджуюсь, що там вище, але я шукаю просто нормальну школу фіз-мат - за вподобанням дитини, але не так, щоб на ізнос було навчання
Тень льва
• 04 апреля в 18:12
Ответ дляПригощаю кашею
Принаймні так було раніше.
Дякую, я хочу подивитися, чи пройде в оліміпіадний клас, інші класи поки що не розглядаю. Звісно сама, бо як вона тоді там навчатиметься. Завтра напише там олімпіаду і хоч буду розуміти, що і як
Тому що можна замахуватися звісно на будь-яку школу, але можна також переоцінювати рівень своєї дитини
Раздражевская• 04 апреля в 18:48
Ответ дляТень льва
Тогда вы на правильном пути, кстати сын поступил в университет заграницей на математику