Да, я блондинка!• 04 апреля в 16:04
Хамон/Прошутто - норм или стрьом?
Полезная эта еда или просто посмаковать?
Часто вижу маркировку на копченных продуктах D или Е, что говорит о низких питательных веществах в продукте и его ценности
Результат:
вже голосів:
37 (77.08%)
Норм
11 (22.92%)
Стрьом
ПробілНеПрацює• 04 апреля в 16:28
Ответ дляКондуктор трамвая
Очень люблю и то и то, но прошутто люблю больше. Муж больше по хамону
І фіолетові
наліплені
Я-ваш шанс• 04 апреля в 16:31
Ответ длятянитолкайка
Хз. Якщо навіть в рецептах домашньої ковбаси нітритну сіль рекомендують використовувати.
та отож, я у нас дома такую находила, типа писали крафтовая колбаса, все хорошо, но эта нитритная соль, тоже не знаю...
тянитолкайка• 04 апреля в 16:32
Ответ дляЯ-ваш шанс
Почитайте, дослідіть це питання, це не хорошо для організму.
Гарні диньки• 04 апреля в 16:37
Я в бульон для запаха кидаю вместо мяса. Знаю, так не делают, но мне нравится. Ещё в тушеную картошку могу добавить.
175см55кг19лет (она)• 04 апреля в 16:40
Обожнюю і те, і те. Це дуже смачно
А на скільки це корисно не знаю
Лика-прилипка• 04 апреля в 16:42
Нутри скорс довольно сомнительная штука, у тех шариков несквик А, хотя к ним есть вопросы.
А так, ничего плохого не случится от куска прошюто раж а неделю или две
Несу добро людям• 04 апреля в 16:44
Сама роблю мацик, бастурму, обожнюю, вялене м´ясо для нашого регіона_фішка. Що ми тільки не в´ялимо
Проработник• 04 апреля в 16:46
Ответ дляДа, я блондинка!
Я в нете читала, всегда лучше выбирать А, В конечно
А почему?
ОбережнаЯ• 04 апреля в 17:36
Якось куштувала хамон у ресторані, на смак непогано, сподобалось. Але купувати мабуть більше не буду у наших маркетах, бо купувала собі додому двічі досить недешевий хамон - і двічі він був з кнурятиною
, викинула. Так що можна і на таке натрапити( Чи корисно в іншому те, що йде для нашого ринку, сумніваюся.