Пиона• 05 апреля в 02:29

Про Кривий Ріг і не тільки!

Ви помітили, що в такий чорний для українців час, коли всі оговтуються від страшної біди, на форумі засилля тупорилих тем ні про що, щоб перекрити і щоб теми про трагедію в Кривому Розі не так явно звучали?! Не дамо кацапським ботам перекрити інформацію! Скажіть, що на Вашу думку потрібно нам зробити у відповідь на таке страшне вбивство дітей? Дайте мені хтось ракету, я без вагань запущу у відповідь по кацапським виродкам! За наших невинних діток треба помститися!!!! Тварі кончені. Просто уроди! І співучасники усі кацапсткі боти, усі хто тут пише про «нада данаваривацца»!
Zima_Letto• 05 апреля в 03:07
Автор, поддерживаю вас. Эмоции очень сильные сегодня. Сколько горя! Сопереживаю всем криворожанам бесконечно, пострадавшим - слов не найду как болит за них. И дай бог чтоб детки выжили кто в реанимации сейчас! 🙏🏻🙏🏻
Ollka• 05 апреля в 03:08
Ответ дляПиона
Та тут ботів кацапських багато. Тому так здається. Насправді дуже багато роблять люди!
Там 80% не допоманали ніяк. Немає тут стільки матрьох.
Та я й по волонтерці бачу. Якщо раніше допомагали багато - зараз одиниці.
Не тільки про фінанси - а фізично навіть.
Lisichka1307• 05 апреля в 03:16
Підписуюсь під кожним вашим словом. Але... світові поср*ть((як багато відреагувало?(( треба бити по жилим там, і давно
nikolayev• 05 апреля в 03:23
Ответ дляZima_Letto
Чтоб голова прояснилась - надо эмоции выпустить. Капсулировать внутри сильные эмоции - это путь в ядреный психоз
Утром пойду дрова рубить, пилить, палить...
El_ena• 05 апреля в 03:26
Нажаль, як би нам усім не хотілося, але відповіді з нашого боку не буде. Маємо дотримуватися правил війни, та й ніхто з нашого керівництва на себе не візьме таку відповідальність.
Одуванчик number one• 05 апреля в 03:31
Це не війна, це геноцид, на справжній війні у всіх руки розв´язані, сили рівні, а тут просто росія знищує Україну і весь імпотентний, цинічний світ за цим спостерігає, не вірю, що неможна закрутити гайки росії так, щоб їй було вже не до війни!!!
Чомучка• 05 апреля в 03:48
Ответ дляОдуванчик number one
Саме так. І поки ми не почнемо давати таку ж саму відсіч та бити по житлових кварталах - ніц не зміниться.
Басина• 05 апреля в 03:53
Ответ дляПиона
Я б вгатила ядеркою! Або хоча б ракетою дальнобійною з касетними , як вони гатять. Відчаю немає. Є ненависть. І ненависть стає все сильнішою. І вона скоро переповнить береги! І таких як я багато! Матері України , котрих переповнює ненависть - це страшна зброя! І вона колись вистрелить! Всьому свій час!
І, найімовірніше, після цього нам припинять постачання зброї. педерація візьме нас голими руками(((
Басина• 05 апреля в 04:02
Ответ дляOllka
Так, я теж в шоці була((( а позиція деяких ’якщо не донатити на зброю, то війна закінчиться’ мене просто вбила...
HelloKitty18• 05 апреля в 04:07
Ответ дляdeep soul
А чим гатити пропонуєте?
Зараз бачу тільки ненависть, відчай і безпорадність. А по факту, чи щось це змінить?
Чи ви думаєте з початку війни мало таких, які мріють знищити рашу?
Донатити, невеликими сумами, але це дійсно єдине чим можу допомогти.
Чомучка• 05 апреля в 04:26
Ответ дляБасина
Не думаю. Європа чудово розуміє що вона наступна, якщо ми падемо.
А США нас і так не постачатиме більше за каденції Трампа.
Басина• 05 апреля в 04:34
Ответ дляЧомучка
Ніхто не знає, як вони відреагують. Може це стане приводом для них здати нас. Тому і не ризикуємо. Діємо у визначених рамках. Хоч всередині хочеться, щоб вся русня здохла, без винятків.
ТА7НЯ7• 05 апреля в 05:39
Ответ дляПиона
Так! Я теж вважаю, що ми повинні гатити по чому попалу по їхнім будинкам, підряд. Поки мокрого місця не залишиться. Досить уже бути толерантними! Ну скільки ж можна вже?!! Невже не ясно ще, що цей світ визнає тільки силу! Немає цивілізації! Немає цивілізованого світу! Ну немає!! І права міжнародного більше немає.
Але цю недонацію боїться весь світ. Європа язик до жопи запхала..... Трамп ’ президенти країн мене розчарували’, а насправді зелю зламали, а путя і не думав домовлятися .. а це ж прилюдно ніхто не скаже із світових лідерів
ТА7НЯ7• 05 апреля в 05:40
Ответ дляПиона
В нас є ядерка?
Аюшка• 05 апреля в 06:36
Ответ дляПиона
А чим гатити? Лопатами?
чаревна• 05 апреля в 06:37
Поговорят за КР ещё пару дней и начнутся темы про тцк, какие они плохие.
Какую вы реакцию ждёте? Думаете многие сразу в армию пойдут, мстить?
Fashion_besties• 05 апреля в 06:54
Ответ дляПиона
І сили і ресурсів у українців вже немає!!
Fashion_besties• 05 апреля в 06:56
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 05 апреля в 07:13
Ответ дляАюшка
А чим гатити? Лопатами?
Удалено администрацией...
Will_Be...• 05 апреля в 07:20
Там, вчера, реально жесть была - рядом школа, детский сад, спортивный клуб, скверик с детской площадкой, в школе людям выдавали продуктовые наборы от Вилкула.Про кафе, что пишут, мол, какие-то ’офицеры/наемники’ там были - это вранье чистой воды. Обычное кафе. За несколько дней до этого, в этом кафе глава района поздравлял в нем 2 детские команды баскетболистов с победами на городском конкурсе - это самое знаменательное событие там.

ночью по городу ещё и шахедами лупили .
русня - выродки, это не люди!
coch100• 05 апреля в 07:20
Ответ дляПиона
Я особисто бачу вихід в поверненні до ядерки і в тому, що потрібно відповідати дзеркально. Вони по нашим діткам і майданчикам- ми по їх, в 2 разу більше! Може так дійде!
Вы в сказках живёте. Нет такого возможности - хочу куплю ядерку, хочу не куплю. Никто не дапродаст, не жюдаст, не одолжит ядерную установку. И зеркально нам отвечать нечем. Можно встать в ряды защитников и защитниц, но и там пробел.
Will_Be...• 05 апреля в 07:22
Ответ длячаревна
Мстилка не выросла у большинства говорящих тут. Но, русские не понимают, что каждая такая выходка - ниже шанс попасть в плен и остаться живым. Как думаете, многие из потерявших близких или дом, пожалеют и дадут возможность выжить попавшему в плен?
Фрау Донна Роза• 05 апреля в 07:26
Ответ дляПиона
Все буде Украiна!!!
mymoly• 05 апреля в 07:46
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Вже багато разів оголошували про повернення ядерного статусу. До початку війни теж. Далі висловлювань кроків немає
frumoasa17• 05 апреля в 07:56
Ответ дляmymoly
І не буде кроків, тому що це просто популістські заяви, які нічого не мають з реальністю.
І також всі забувають, що у раші теж є ядерна зброя і багато.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 апреля в 08:05
русс. нарываются на какой-то такой ответ, шо 3.14здец
Peppermint Winter• 05 апреля в 08:11
Згодна з Вами, автор, вчора пiсля такої трагедії були такі теми, наче люди зовсім без емпатії, невже такі бездушні…
SantaMonika• 05 апреля в 08:17
Це все емоції, відкиньте їх, отримайте суху реальність
Про ядерку - фантазія, вона на городі не росте
Про далекобійні ракети
Четвертий рік війни. Як би хотіли і могли - то ми вже їх мали. Не буде нічого.
Беріть відповідальність за своїх дітей і рятуйте їх самостійно
Діти політиків, можновладців, суддів не гинуть
gem-nli• 05 апреля в 08:29
Що завадило створити тему без аноніма? Начебто соромитися нічого. Диванні бунтарі, сміливі за маскою.
Наташа_32• 05 апреля в 08:35
Удалено администрацией...