Пиона• 05 апреля 2025

Про Кривий Ріг і не тільки!

Ви помітили, що в такий чорний для українців час, коли всі оговтуються від страшної біди, на форумі засилля тупорилих тем ні про що, щоб перекрити і щоб теми про трагедію в Кривому Розі не так явно звучали?! Не дамо кацапським ботам перекрити інформацію! Скажіть, що на Вашу думку потрібно нам зробити у відповідь на таке страшне вбивство дітей? Дайте мені хтось ракету, я без вагань запущу у відповідь по кацапським виродкам! За наших невинних діток треба помститися!!!! Тварі кончені. Просто уроди! І співучасники усі кацапсткі боти, усі хто тут пише про «нада данаваривацца»!
Zima_Letto• 05 апреля 2025
Автор, поддерживаю вас. Эмоции очень сильные сегодня. Сколько горя! Сопереживаю всем криворожанам бесконечно, пострадавшим - слов не найду как болит за них. И дай бог чтоб детки выжили кто в реанимации сейчас! 🙏🏻🙏🏻
Ollka• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Та тут ботів кацапських багато. Тому так здається. Насправді дуже багато роблять люди!
Там 80% не допоманали ніяк. Немає тут стільки матрьох.
Та я й по волонтерці бачу. Якщо раніше допомагали багато - зараз одиниці.
Не тільки про фінанси - а фізично навіть.
Lisichka1307• 05 апреля 2025
Підписуюсь під кожним вашим словом. Але... світові поср*ть((як багато відреагувало?(( треба бити по жилим там, і давно
nikolayev• 05 апреля 2025
Ответ дляZima_Letto
Чтоб голова прояснилась - надо эмоции выпустить. Капсулировать внутри сильные эмоции - это путь в ядреный психоз
Утром пойду дрова рубить, пилить, палить...
El_ena• 05 апреля 2025
Нажаль, як би нам усім не хотілося, але відповіді з нашого боку не буде. Маємо дотримуватися правил війни, та й ніхто з нашого керівництва на себе не візьме таку відповідальність.
Одуванчик number one• 05 апреля 2025
Це не війна, це геноцид, на справжній війні у всіх руки розв´язані, сили рівні, а тут просто росія знищує Україну і весь імпотентний, цинічний світ за цим спостерігає, не вірю, що неможна закрутити гайки росії так, щоб їй було вже не до війни!!!
Чомучка• 05 апреля 2025
Ответ дляОдуванчик number one
Саме так. І поки ми не почнемо давати таку ж саму відсіч та бити по житлових кварталах - ніц не зміниться.
Басина• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Я б вгатила ядеркою! Або хоча б ракетою дальнобійною з касетними , як вони гатять. Відчаю немає. Є ненависть. І ненависть стає все сильнішою. І вона скоро переповнить береги! І таких як я багато! Матері України , котрих переповнює ненависть - це страшна зброя! І вона колись вистрелить! Всьому свій час!
І, найімовірніше, після цього нам припинять постачання зброї. педерація візьме нас голими руками(((
Басина• 05 апреля 2025
Ответ дляOllka
Так, я теж в шоці була((( а позиція деяких ’якщо не донатити на зброю, то війна закінчиться’ мене просто вбила...
HelloKitty18• 05 апреля 2025
Ответ дляdeep soul
А чим гатити пропонуєте?
Зараз бачу тільки ненависть, відчай і безпорадність. А по факту, чи щось це змінить?
Чи ви думаєте з початку війни мало таких, які мріють знищити рашу?
Донатити, невеликими сумами, але це дійсно єдине чим можу допомогти.
Чомучка• 05 апреля 2025
Ответ дляБасина
Не думаю. Європа чудово розуміє що вона наступна, якщо ми падемо.
А США нас і так не постачатиме більше за каденції Трампа.
Басина• 05 апреля 2025
Ответ дляЧомучка
Ніхто не знає, як вони відреагують. Може це стане приводом для них здати нас. Тому і не ризикуємо. Діємо у визначених рамках. Хоч всередині хочеться, щоб вся русня здохла, без винятків.
ТА7НЯ7• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Так! Я теж вважаю, що ми повинні гатити по чому попалу по їхнім будинкам, підряд. Поки мокрого місця не залишиться. Досить уже бути толерантними! Ну скільки ж можна вже?!! Невже не ясно ще, що цей світ визнає тільки силу! Немає цивілізації! Немає цивілізованого світу! Ну немає!! І права міжнародного більше немає.
Але цю недонацію боїться весь світ. Європа язик до жопи запхала..... Трамп ’ президенти країн мене розчарували’, а насправді зелю зламали, а путя і не думав домовлятися .. а це ж прилюдно ніхто не скаже із світових лідерів
ТА7НЯ7• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
В нас є ядерка?
Аюшка• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
А чим гатити? Лопатами?
чаревна• 05 апреля 2025
Поговорят за КР ещё пару дней и начнутся темы про тцк, какие они плохие.
Какую вы реакцию ждёте? Думаете многие сразу в армию пойдут, мстить?
Fashion_besties• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
І сили і ресурсів у українців вже немає!!
Fashion_besties• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Fashion_besties• 05 апреля 2025
Ответ дляАюшка
А чим гатити? Лопатами?
Удалено администрацией...
Will_Be...• 05 апреля 2025
Там, вчера, реально жесть была - рядом школа, детский сад, спортивный клуб, скверик с детской площадкой, в школе людям выдавали продуктовые наборы от Вилкула.Про кафе, что пишут, мол, какие-то ’офицеры/наемники’ там были - это вранье чистой воды. Обычное кафе. За несколько дней до этого, в этом кафе глава района поздравлял в нем 2 детские команды баскетболистов с победами на городском конкурсе - это самое знаменательное событие там.

ночью по городу ещё и шахедами лупили .
русня - выродки, это не люди!
coch100• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Я особисто бачу вихід в поверненні до ядерки і в тому, що потрібно відповідати дзеркально. Вони по нашим діткам і майданчикам- ми по їх, в 2 разу більше! Може так дійде!
Вы в сказках живёте. Нет такого возможности - хочу куплю ядерку, хочу не куплю. Никто не дапродаст, не жюдаст, не одолжит ядерную установку. И зеркально нам отвечать нечем. Можно встать в ряды защитников и защитниц, но и там пробел.
Will_Be...• 05 апреля 2025
Ответ длячаревна
Мстилка не выросла у большинства говорящих тут. Но, русские не понимают, что каждая такая выходка - ниже шанс попасть в плен и остаться живым. Как думаете, многие из потерявших близких или дом, пожалеют и дадут возможность выжить попавшему в плен?
Фрау Донна Роза• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Все буде Украiна!!!
mymoly• 05 апреля 2025
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Вже багато разів оголошували про повернення ядерного статусу. До початку війни теж. Далі висловлювань кроків немає
frumoasa17• 05 апреля 2025
Ответ дляmymoly
І не буде кроків, тому що це просто популістські заяви, які нічого не мають з реальністю.
І також всі забувають, що у раші теж є ядерна зброя і багато.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 апреля 2025
русс. нарываются на какой-то такой ответ, шо 3.14здец
Peppermint Winter• 05 апреля 2025
Згодна з Вами, автор, вчора пiсля такої трагедії були такі теми, наче люди зовсім без емпатії, невже такі бездушні…
SantaMonika• 05 апреля 2025
Це все емоції, відкиньте їх, отримайте суху реальність
Про ядерку - фантазія, вона на городі не росте
Про далекобійні ракети
Четвертий рік війни. Як би хотіли і могли - то ми вже їх мали. Не буде нічого.
Беріть відповідальність за своїх дітей і рятуйте їх самостійно
Діти політиків, можновладців, суддів не гинуть
gem-nli• 05 апреля 2025
Що завадило створити тему без аноніма? Начебто соромитися нічого. Диванні бунтарі, сміливі за маскою.
Наташа_32• 05 апреля 2025
Удалено администрацией...