Пиона• 05 апреля в 02:29

Про Кривий Ріг і не тільки!

Ви помітили, що в такий чорний для українців час, коли всі оговтуються від страшної біди, на форумі засилля тупорилих тем ні про що, щоб перекрити і щоб теми про трагедію в Кривому Розі не так явно звучали?! Не дамо кацапським ботам перекрити інформацію! Скажіть, що на Вашу думку потрібно нам зробити у відповідь на таке страшне вбивство дітей? Дайте мені хтось ракету, я без вагань запущу у відповідь по кацапським виродкам! За наших невинних діток треба помститися!!!! Тварі кончені. Просто уроди! І співучасники усі кацапсткі боти, усі хто тут пише про «нада данаваривацца»!
автор Пиона • 05 апреля в 10:42
Ответ дляNaduta_hmarinka
Удалено администрацией...
Люди гинуть через таких кацапських ботів як ти і через всрату вонючу рашку! Лопатами нехай обісцяні кацапські ваньки воюють. Мені масштаб побільше потрібен. Моя рука не схибить запустити ракету по кацапським многоэтажкам! Ні секунди не буду думати.
kvitanka• 05 апреля в 10:45
Ответ дляПиона
Так! Я теж вважаю, що ми повинні гатити по чому попалу по їхнім будинкам, підряд. Поки мокрого місця не залишиться. Досить уже бути толерантними! Ну скільки ж можна вже?!! Невже не ясно ще, що цей світ визнає тільки силу! Немає цивілізації! Немає цивілізованого світу! Ну немає!! І права міжнародного більше немає.
Підтримую кожне Ваше слово. Кляті виродки! Аби тільки по нашим військовополоненим і насильно вивезеним українським дітям не потрапило, всіх інших не шкода.
Басина• 05 апреля в 10:46
Ответ дляNaduta_hmarinka
Удалено администрацией...
Люди гинуть через пуйла і русню
Milanaher• 05 апреля в 10:52
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
автор Пиона • 05 апреля в 10:53
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Milanaher• 05 апреля в 10:54
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Milanaher• 05 апреля в 10:57
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Мелитрисса• 05 апреля в 11:07
Ответ дляПиона
Я б вгатила ядеркою! Або хоча б ракетою дальнобійною з касетними , як вони гатять. Відчаю немає. Є ненависть. І ненависть стає все сильнішою. І вона скоро переповнить береги! І таких як я багато! Матері України , котрих переповнює ненависть - це страшна зброя! І вона колись вистрелить! Всьому свій час!
А где у вас ядерка? А если бы и была, хотите ядерный апокалипсис в котором никто не выживет? Ваши эмоции понятны, кто не хочет уничтожить рф? Уверена большинство граждан Украины хотят, но чем? Один раз ударите допустим по приграничному городу, дальше что? В этой войне победа или хотя бы полное освобождение территории Украины не планировалось,увы. Оружие больше обещали, чем давали, если половину обещанного дали, то хорошо, наступление в 2022 году остановили, из Херсона дали выйти войскам рф без потерь, в 2023 устроили шоу с выделением помощи, что то там дали, когда убедились, что наступление Украины провалилось. Сейчас вообще тупо сливают, попутно пытаясь раздеть до нитки. Так чем и кем воевать собираетесь? Европа что то шевелится, но это будет подкидывание дров в топку войны, это не про нашу победу, тем временем наши люди, дети, будут гибнуть дальше от рук террористов. Так что в ближайшее время никакого договора не будет, эти типа переговоры сейчас ни о чем. Никакой справедливости нет, кто сильнее тот и прав, счастливого конца в этой истории и наказания злодеев не предвидится. Все что вы можете это ненавидеть и сыпать проклятьями, выплескивая эмоции, но повлиять на ситуацию ни вы, ни я, никто из советчиц, никто из граждан не может. Ненависть как оружие,к сожалению, не работает, когда нет ракет, танков, самолётов. Это наша реальность. Сейчас вы выпускаете пар и все, если вам так легче и эмоции сносят крышу, правильно делаете.
автор Пиона • 05 апреля в 11:10
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
frumoasa17• 05 апреля в 11:18
Ответ дляПиона
Повернути не проблема. В нас вона була. Досвід є. Люди є.
Проблема і велика: фінансова, технологічна та політична.
LudaSHS• 05 апреля в 11:20
Як би хотілося результативної в промислових масштабах ракетної програми, в 23 р так відслідковувала новини про Гром, Нептун. Перші рази, проби , Крим, новофедорівка, Севастополь,
Товчемося (
Щоб дійсно профі були у владі і в оброн підприємствах.
Щодо підміни понять і покладання вини на українців знову і знову, як це задовбало. Криворіжці винни? Українці винні?
Хочеться щоб ті мразі, що вбивають нас горіли в муках, і так,- це допис емоція, і я на неї маю право, як всі інші, тут в фб, тг, інста, це прояв того що всередині кожної українки, мовчати в тряпочку? Нічого не дасть?
Люди істоти соціальні, завжди всі трагедії обговорюють в колективах, аудиторіях, тому і тут має бути обговорення всього що на часі, болить і тривожить. Люба емоція, подія, вплив її і наслідки.
Milanaher• 05 апреля в 11:22
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Kkkc• 05 апреля в 11:23
Русня гній,але ми безсилі
diamond_shop• 05 апреля в 11:30
Ответ дляПиона
так то воно й є, але в нас просто нема стільки зброї на жаль, он сьогодні завод, що робить оптоволокно бомбанули, бережуть на такі цілі, тим більше, що яке-не яке ППО у них теж є
mmi583@mail.ru• 05 апреля в 11:30
Ответ дляПиона
Удалено администрацией...
Я розумію ваші емоції і весь негатив, але ви дійсно зрозумійте, що ядерка для нас закрита ну якщо не назавжди то за нашого життя так точно. Вам правду пишуть, не все так легко і просто.
TATATA1973• 05 апреля в 11:31
Ответ дляLisa_m
Сейчас начнется вой про расчеловечивание, любовь в убийцам, свет в душе и дыхание вагиной. В основную тему уже прибежала свора, остальные создают бесконечные темки про рашистских певцов и угадай мелодию.

Вы правы, автор. Но я, к сожалению, не знаю, что можно сделать, кроме того, что уже делают самые обычные люди: держатся, выживают, донатят, спасают, защищают.
Так, звичайні люди роблять. А влада місцева ось прийняла рішення, куди кошти направляти. 600 тис на проектну документацію по ремонту козирка в міському палаці культури. Я розумію, що типу ці гроші призначені на ці програми. Але ж хіба немає людини, яка б прийняла рішення направляти ці гроші на допомогу хлопцям? Та що ж це робиться, де ж якась політична воля?
diamond_shop• 05 апреля в 11:33
Ответ дляOllka
То ви допомагаєте
Тут теми були в опитування хто допомагає - одиниці.
так в опитування приходить кацапська ботва, що ж вони напишуть, я взагалі дивлюся коли тут опитування, % нерелевантний, зайдіть на будь-яке аналогічне опитування, наприклад, 24 каналу, там геть інші цифри, ну й соціологія від КМІСу показує інше
diamond_shop• 05 апреля в 11:33
Ответ дляRemensa
Яка нація? То ракова пухлина тілі Землі, діарейна пляма, яка розтікається і перетворює все в гімно. Тільки наша ненависть нічого не змінить. Вони спутніковакциновані, мозок всох. Ми тільки можемо ненавидіти, а дядічки гроше не нагребуть.
вважаєте, до вакцинації вони були розумніші?
diamond_shop• 05 апреля в 11:35
Ответ дляТА7НЯ7
Але цю недонацію боїться весь світ. Європа язик до жопи запхала..... Трамп ’ президенти країн мене розчарували’, а насправді зелю зламали, а путя і не думав домовлятися .. а це ж прилюдно ніхто не скаже із світових лідерів
чому ви вирішили, що Зе зламали?
Манула• 05 апреля в 11:46
Ответ дляTATATA1973
Коли держава виділяє 1 000 000 000 доларів США на закупівлю роzzійських реакторів. Норм?
https://suspilne.media/946007-rada-pidtrimala-zaku...
gem-nli• 05 апреля в 11:48
Ответ дляMilanaher
Удалено администрацией...
Ага, ідейний керівник 💯
Dumky• 05 апреля в 11:53
19 загиблих, 9 дітей, 68 постраждалих. І це лише цифри за цей обстріл. Орчихи і ждуніхи, путіномозгі виродки- це все робиться і вашими руками теж.
Кров цієї дитини на руках тих хто з ватою в голові. Хто оправдовує і підтримує режим путіна. Хто чекає росію.
Одяг та сумки• 05 апреля в 12:38
автор а що ви робите щоб війна закінчилася??? серьйозно що
Asteroidea• 05 апреля в 12:43
Ответ дляПиона
Так, ви маєте рацію. Немає справедливості, немає права міжнародного. Старт-пост треба було писати кацапською, щоб вони змогли прочитати в оригіналі.
Стосовно тем, то напевно люди приходять сюди відволіктись, щоб не зійти з розуму. Я ще не відійшла від подій в Дніпрі, а тут вже Кривий ріг. Важко, дуже важко. Четвертий рік війни, про яку справедливість може йти мова?
Asteroidea• 05 апреля в 12:48
Ответ длячаревна
Поговорят за КР ещё пару дней и начнутся темы про тцк, какие они плохие.
Какую вы реакцию ждёте? Думаете многие сразу в армию пойдут, мстить?
Хіба що батьки загиблих дітей підуть. Тому що їм нема що втрачати. Як було з чоловіком з Одеси, який втратив дружину, доньку та мати або свекруху водночас. Пішов на війну і теж загинув. Цілі родини гинуть, припиняє існувати рід.
Asteroidea• 05 апреля в 12:51
Ответ для Juliana R
Чогось підохуїла.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3700201
Жесть. Я свого часу була і в мацкві, і в пітері. Єдине що хочу, щоб з Ермітажу все що не кацапське забрати та роздати по всьому світу, кому що належить. Щоб в тій гімнокраїні нічого не залишилось
ТА7НЯ7• 05 апреля в 13:28
Ответ дляdiamond_shop
чому ви вирішили, що Зе зламали?
Тому шо згоден підписати вимоги Трампа щодо копалин.
ТА7НЯ7• 05 апреля в 13:28
Ответ дляПиона
Нема коштів на утримання та обслуговування