Кастрюлька• Изменено 05 апреля 2025
Наливні парфуми, хто купує? Які вони, є сенс купувати?
От у моєму місті біля входу у продуктові супермаркети стоять такі точки, періодично продавці роздають тестери. Я колись, років 15 тому, взяла один раз такі парфуми у свою тару, вони класно пахли, але наступного дня це вже була проста водичка. Питання таке: ви купуєте їх, вони терпимі по запаху, зберігають свої якості після покупки якийсь час? Дякую за відповіді!
Стриптизерка• 05 апреля 2025
До парфумів вони ніякого відношення не мають
Купіть на парфумсіті ту ж бадягу. Але ціна буде нижча
Кундалина• 05 апреля 2025
Купувала Bargello.
Нормальна якість.
Я навіть компліменти отримувала, бо запах гарний
Нормальна якість.
Боневтікла• 05 апреля 2025
Ответ дляКундалина
Купувала Bargello.
Нормальна якість.
Який аромат
Кундалина• 05 апреля 2025
Ответ дляБоневтікла
Ну его подделать проще простого
Ви вже на кухні зробили повний аналог, пані Гайзенбенг?)
Мама фіфті цента• 05 апреля 2025
Ответ дляКундалина
А чому Ви іронізуєте? Зараз є продвинуті методи аналізу, спектрометри і т.д., подивіться який величезний ринок аналогової парфумерії, дюпів, клонів. Так, звичайно, не оригінал, не робота метра, але досить наближено, по мотивам